provjera.hr

Pula - Pola

Grad, Istarska županija

Broj aktivnih tvrtki sa sjedištem u gradu Pula - Pola je 4.011, a udruga 716. U 2025. rashodi su iznosili 78,3 mil. €, a prihodi poslovanja 76,2 mil. €.

Tvrtke
4.011
Ažurirano 30. 10. 2026.
Udruge
716
Ažurirano 02. 11. 2026.
Stanovništvo 2021.
52.220
Rashodi 2025.
78,3 mil. €
Prihodi poslovanja i rashodi po godinama
Prihodi poslovanjaRashodi
025 mil. €50 mil. €75 mil. €100 mil. €Prihodi poslovanja 2019.: 38,7 mil. €Rashodi 2019.: 42,3 mil. €2019.Prihodi poslovanja 2020.: 37,3 mil. €Rashodi 2020.: 39,8 mil. €2020.Prihodi poslovanja 2021.: 39,9 mil. €Rashodi 2021.: 43,2 mil. €2021.Prihodi poslovanja 2022.: 47,7 mil. €Rashodi 2022.: 46,2 mil. €2022.Prihodi poslovanja 2023.: 54,5 mil. €Rashodi 2023.: 49,9 mil. €2023.Prihodi poslovanja 2024.: 65,6 mil. €Rashodi 2024.: 65,3 mil. €2024.Prihodi poslovanja 2025.: 76,2 mil. €Rashodi 2025.: 78,3 mil. €2025.025 mil. €50 mil. €75 mil. €100 mil. €Prihodi poslovanja 2019.: 38,7 mil. €Rashodi 2019.: 42,3 mil. €2019.Prihodi poslovanja 2020.: 37,3 mil. €Rashodi 2020.: 39,8 mil. €2020.Prihodi poslovanja 2021.: 39,9 mil. €Rashodi 2021.: 43,2 mil. €2021.Prihodi poslovanja 2022.: 47,7 mil. €Rashodi 2022.: 46,2 mil. €2022.Prihodi poslovanja 2023.: 54,5 mil. €Rashodi 2023.: 49,9 mil. €2023.Prihodi poslovanja 2024.: 65,6 mil. €Rashodi 2024.: 65,3 mil. €2024.Prihodi poslovanja 2025.: 76,2 mil. €Rashodi 2025.: 78,3 mil. €2025.025 mil. €50 mil. €75 mil. €100 mil. €Prihodi poslovanja 2019.: 38,7 mil. €Rashodi 2019.: 42,3 mil. €2019.Prihodi poslovanja 2020.: 37,3 mil. €Rashodi 2020.: 39,8 mil. €2020.Prihodi poslovanja 2021.: 39,9 mil. €Rashodi 2021.: 43,2 mil. €2021.Prihodi poslovanja 2022.: 47,7 mil. €Rashodi 2022.: 46,2 mil. €2022.Prihodi poslovanja 2023.: 54,5 mil. €Rashodi 2023.: 49,9 mil. €2023.Prihodi poslovanja 2024.: 65,6 mil. €Rashodi 2024.: 65,3 mil. €2024.Prihodi poslovanja 2025.: 76,2 mil. €Rashodi 2025.: 78,3 mil. €2025.

Prihodi poslovanja i rashodi po godinama iz financijskih izvještaja (PR-RAS) koje objavljuje Ministarstvo financija.

GodinaPrihodi poslovanjaRashodi
2025.76,2 mil. €78,3 mil. €
2024.65,6 mil. €65,3 mil. €
2023.54,5 mil. €49,9 mil. €
2022.47,7 mil. €46,2 mil. €
2021.39,9 mil. €43,2 mil. €
2020.37,3 mil. €39,8 mil. €
2019.38,7 mil. €42,3 mil. €

Isplate iz proračuna: Grad Pula - Pola

Izvori: Sudski registar (tvrtke), Registar udruga (udruge), DZS Popis 2021. (stanovništvo), Ministarstvo financija, PR-RAS (proračun). Izvori i metodologija