01. 01. 2025. - 31. 12. 2025.Predano 27. 04. 2026.
3D SQUARE PROPERTY d.o.o.
3D SQUARE PROPERTY d.o.o. za poslovanje nekretninama
Sažetak
Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 28. 04. 2026.Sudski registar vodi 3D SQUARE PROPERTY d.o.o. kao aktivan subjekt pod MBS-om 081391437 i OIB-om 91088381360. Datum osnivanja je 13. 09. 2021. Pretežita djelatnost je 68.11.0 - kupnja i prodaja vlastitih nekretnina, a sjedište je na adresi Horvaćanska cesta 39, Zagreb, Grad Zagreb. Provjereni financijski izvještaji dostupni su do 2024. godine; dostupno je pet GFI dokumenata za 2025. godinu.
- Financijski kontekst
- 4Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.
Brzi pregled
- Status
- Aktivan
- Djelatnosti
- 51 ukupno
- GFI
- 5 dokumenata
- Datum osnivanja
- 13. 09. 2021.
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Sudska služba
- Trgovački sud u Zagrebu
- Posljednja promjena
- 28. 04. 2026.
Registarska objava
Tekst objave ili priopćenja iz registarske evidencije
internetska stranica sudskog registra
Registrirane djelatnosti
51 djelatnost
Pretežita djelatnost
Kupnja i prodaja vlastitih nekretnina
Djelatnosti s NKD oznakom
- 52.10.0Skladištenje robe
- 68Poslovanje nekretninama
- 73.1Promidžba (reklama i propaganda)
- 73.20.0Istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
- 96.01Pranje i kemijsko čišćenje tekstila i krznenih proizvoda
Prikaži još 45 djelatnosti
- posredovanje u prometu nekretnina
- poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- čišćenje svih vrsta objekata
- kupnja i prodaja robe
- pružanje usluga u trgovini
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki
- usluge informacijskog društva
- projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
- energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
- djelatnost upravljanja projektom gradnje
- djelatnost tehničkog ispitivanja i analize
- djelatnost ispitivanja
- djelatnost prethodnih istraživanja
- stručni poslovi prostornog uređenja
- uređenje i održavanje krajolika
- dizajn interijera
- izvođenje investicijskih radova u inozemstvu i ustupanje tih radova stranim pravnim osobama u Republici Hrvatskoj
- savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- savjetovanje pravnih osoba glede strukture kapitala, poslovne strategije i sličnih pitanja te pružanje usluga koje se odnose na poslovna spajanja i stjecanje dionica i poslovnih udjela u drugim društvima
- pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
- pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
- turističke usluge u nautičkom turizmu
- turističke usluge aktivnog i pustolovnog turizma
- turističke usluge na poljoprivrednom gospodarstvu, uzgajalištu vodenih organizama, lovištu i u šumi šumoposjednika te ribolovnom turizmu
- usluge iznajmljivanja vozila (rent-a-car)
- usluge turističkog ronjenja
- usluge iznajmljivanja opreme za šport i rekreaciju turistima i obveze pružatelja usluge
- djelatnost iznajmljivanja plovila
- obavljanje djelatnosti iznajmljivanja jahti ili brodica sa ili bez posade (charter)
- povremeni prijevoz putnika u obalnom pomorskom prometu
- prijevoz putnika i stvari unutarnjim vodnim putovima
- prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu
- prijevoz putnika u međunarodnom cestovnom prometu
- prijevoz tereta u unutarnjem cestovnom prometu
- prijevoz tereta u međunarodnom cestovnom prometu
- prijevoz osoba i tereta za vlastite potrebe
- agencijska djelatnost u cestovnom prijevozu
- organiziranje koncerata, revija, zabavnih igara, priredaba, sajmova, seminara, tečajeva, kongresa i promocija
- iznajmljivanje predmeta za osobnu upotrebu i kućanstvo
- iznajmljivanje strojeva i opreme
- popravak i održavanje strojeva i opreme
- popravak predmeta za osobnu upotrebu i kućanstvo
- administrativne djelatnosti
- računovodstveni poslovi
Osobe i zastupanje
Otvori Sudski registarGFI evidencija
Financijski izvještaji iz RGFI evidencije
Zadnje ažuriranje: 27. 04. 2026.
| Godina | Dokument | Vrsta | Razdoblje | Predano |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2025. - 31. 12. 2025. | 27. 04. 2026. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2024. - 31. 12. 2024. | 09. 04. 2025. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2023. - 31. 12. 2023. | 03. 04. 2024. |
| 2022 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2022. - 31. 12. 2022. | 17. 04. 2023. |
| 2021 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 13. 09. 2021. - 31. 12. 2021. | 12. 04. 2022. |
01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 09. 04. 2025.
01. 01. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 03. 04. 2024.
01. 01. 2022. - 31. 12. 2022.Predano 17. 04. 2023.
13. 09. 2021. - 31. 12. 2021.Predano 12. 04. 2022.
Financijski izvještaji
| Godina | Prihodi | Dobit/gubitak | Aktiva | Kapital | Obveze |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | −8.935,67 € | 133.186,57 € | −12.707,31 € | 145.893,88 € |
| 2023 | 0,03 € | −2.527,92 € | 128.402,45 € | −3.771,64 € | 132.174,09 € |
| 2022 | — | −3.315,15 €izvorno: −24.978,00 kn | 124.997,01 €izvorno: 941.790,00 kn | −1.243,75 €izvorno: −9.371,00 kn | 126.240,76 €izvorno: 951.161,00 kn |
| 2021 | — | −583,05 €izvorno: −4.393,00 kn | 116.008,76 €izvorno: 874.068,00 kn | 2.071,40 €izvorno: 15.607,00 kn | 113.937,35 €izvorno: 858.461,00 kn |
Bilanca (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2023) | Tekuća godina (2024) |
|---|---|---|---|
| 37 | C) KRATKOTRAJNA IMOVINA | 128.402,45 € | 133.186,57 € |
| 38 | I. ZALIHE | 127.248,54 € | 131.513,90 € |
| 46 | II. POTRAŽIVANJA | 661,10 € | 923,59 € |
| 63 | IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI | 492,81 € | 749,08 € |
| 65 | E) UKUPNO AKTIVA | 128.402,45 € | 133.186,57 € |
| 67 | A) KAPITAL I REZERVE | −3.771,64 € | −12.707,31 € |
| 68 | I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL | 2.654,46 € | 2.654,46 € |
| 84 | VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK | −3.898,18 € | −6.426,10 € |
| 87 | VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE | −2.527,92 € | −8.935,67 € |
| 110 | D) KRATKOROČNE OBVEZE | 132.174,09 € | 145.893,88 € |
| 126 | F) UKUPNO - PASIVA | 128.402,45 € | 133.186,57 € |
Račun dobiti i gubitka (EUR)
|---|---|---|---|
| 128 | I. POSLOVNI PRIHODI | 0,03 € | — |
| 134 | II. POSLOVNI RASHODI | 2.447,95 € | 3.006,31 € |
| 168 | IV. FINANCIJSKI RASHODI | 80,00 € | 5.929,36 € |
| 180 | IX. UKUPNI PRIHODI | 0,03 € | — |
| 181 | X. UKUPNI RASHODI | 2.527,95 € | 8.935,67 € |
| 182 | XI. DOBIT ILI GUBITAK PRIJE OPOREZIVANJA | −2.527,92 € | −8.935,67 € |
| 186 | XIII. DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA | −2.527,92 € | −8.935,67 € |