01. 01. 2025. - 31. 12. 2025.Predano 01. 04. 2026.
ANDALUSIA rent a car d.o.o.
ANDALUSIA rent a car d.o.o. za iznajmljivanje vozila i usluge
Sažetak
Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 17. 09. 2025.U Sudskom registru ANDALUSIA rent a car d.o.o. vodi se kao aktivan subjekt pod MBS-om 110141613 i OIB-om 64391122874. Datum osnivanja je 03. 07. 2024. Subjekt ima sjedište na adresi Ulica braće Dežmalj 10A, Posedarje, Zadarska županija, uz pretežitu djelatnost 77.21.1 - iznajmljivanje i davanje u zakup (leasing) plovila za razonodu. Financijski podaci provjereni su do 2024. godine; u profilu su dostupna dva GFI dokumenta za 2025. godinu.
- Financijski kontekst
- 1Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.
Brzi pregled
- Status
- Aktivan
- Djelatnosti
- 30 ukupno
- GFI
- 2 dokumenta
- Datum osnivanja
- 03. 07. 2024.
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zadru
- Sudska služba
- Trgovački sud u Zadru
- Posljednja promjena
- 17. 09. 2025.
- Status
- Aktivan
Sjedište
AdresaUlica braće Dežmalj 10A
MjestoPosedarje
ŽupanijaZadarska županija
DržavaHrvatska
- RegistarOsnivanje subjektaUpis u Sudski registar
Registrirane djelatnosti
30 djelatnosti
Pretežita djelatnost
Iznajmljivanje i davanje u zakup (leasing) plovila za razonodu
Djelatnosti s NKD oznakom
- 68Poslovanje nekretninama
Prikaži još 28 djelatnosti
- Djelatnost iznajmljivanja motornih vozila, motocikla, bicikla i skutera
- Prijevoz putnika i tereta u unutarnjem i međunarodnom cestovnom prometu
- Prijevoz osoba i tereta za vlastite potrebe
- Kupnja i prodaja robe
- Pružanje usluga u trgovini
- Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- Zastupanje inozemnih tvrtki
- Usluge informacijskog društva
- Pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
- Pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
- Djelatnosti čišćenja svih vrsta objekata
- Poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- Posredovanje u prometu nekretnina
- Projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
- Energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
- Iznajmljivanje strojeva i opreme, bez rukovatelja i predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
- Djelatnost iznajmljivanja plovila za razonodu
- Djelatnost iznajmljivanja opreme za rekreaciju i sport
- Povremeni prijevoz putnika u obalnom pomorskom prometu
- Turističke usluge u nautičkom turizmu
- Turističke usluge aktivnog i pustolovnog turizma
- Djelatnost iznajmljivanja jahti ili brodica sa ili bez posade (charter)
- Popravak, obnavljanje opreme i strojeva, bojenje, čišćenje brodova
- Održavanje, servisiranje i popravak motornih vozila, motocikla, bicikla i skutera
- Nutricionističko savjetovanje
- Savjetovanje i davanje stručnog mišljenja u vezi s zdravom prehranom
- Održavanje tečajeva i seminara u vezi s zdravom prehranom
- Izrada individualnih i skupnih elaborata i programa postupanja za usvajanje, primjenu i provođenje zdravog načina prehrane
Osobe i zastupanje
Otvori Sudski registarGFI evidencija
Financijski izvještaji iz RGFI evidencije
Zadnje ažuriranje: 01. 04. 2026.
| Godina | Dokument | Vrsta | Razdoblje | Predano |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2025. - 31. 12. 2025. | 01. 04. 2026. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 03. 07. 2024. - 31. 12. 2024. | 28. 03. 2025. |
03. 07. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 28. 03. 2025.
Financijski izvještaji
| Godina | Prihodi | Dobit/gubitak | Aktiva | Kapital | Obveze |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0,48 € | −6.147,87 € | 1.853,23 € | −3.647,87 € | 5.501,10 € |
Bilanca (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2023) | Tekuća godina (2024) |
|---|---|---|---|
| 37 | C) KRATKOTRAJNA IMOVINA | — | 1.853,23 € |
| 63 | IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI | — | 1.853,23 € |
| 65 | E) UKUPNO AKTIVA | — | 1.853,23 € |
| 67 | A) KAPITAL I REZERVE | — | −3.647,87 € |
| 68 | I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL | — | 2.500,00 € |
| 87 | VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE | — | −6.147,87 € |
| 110 | D) KRATKOROČNE OBVEZE | — | 5.501,10 € |
| 126 | F) UKUPNO - PASIVA | — | 1.853,23 € |
Račun dobiti i gubitka (EUR)
|---|---|---|---|
| 134 | II. POSLOVNI RASHODI | — | 6.148,35 € |
| 157 | III. FINANCIJSKI PRIHODI | — | 0,48 € |
| 180 | IX. UKUPNI PRIHODI | — | 0,48 € |
| 181 | X. UKUPNI RASHODI | — | 6.148,35 € |
| 182 | XI. DOBIT ILI GUBITAK PRIJE OPOREZIVANJA | — | −6.147,87 € |
| 186 | XIII. DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA | — | −6.147,87 € |