01. 01. 2025. - 31. 12. 2025.Predano 19. 03. 2026.
BERISHA IMMOBILIEN d.o.o.
BERISHA IMMOBILIEN društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
Sažetak
Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 20. 03. 2026.BERISHA IMMOBILIEN d.o.o. je aktivan subjekt u Sudskom registru, upisan pod MBS-om 130106084 i OIB-om 21486955723. Datum osnivanja je 16. 06. 2020. Za sjedište je evidentirano na adresi Vrčevan 157, Medulin, Istarska županija. Glavna djelatnost profila je 68.20.0 - iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing). Dostupno je šest GFI dokumenata za 2025. godinu; provjereni financijski izvještaji dostupni su do 2024. godine.
- Financijski kontekst
- 5Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.
Brzi pregled
- Status
- Aktivan
- Djelatnosti
- 21 ukupno
- GFI
- 6 dokumenata
- Datum osnivanja
- 16. 06. 2020.
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Pazinu
- Sudska služba
- Trgovački sud u Pazinu
- Posljednja promjena
- 20. 03. 2026.
Registrirane djelatnosti
21 djelatnost
Pretežita djelatnost
Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
Djelatnosti s NKD oznakom
- 68Poslovanje nekretninama
Prikaži još 19 djelatnosti
- poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- posredovanje u prometu nekretnina
- iznajmljivanje nekretnina
- kupnja i prodaja robe
- pružanje usluga u trgovini
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki
- usluge informacijskog društva
- pružanje usluga savjetovanja u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- zastupanje i posredovanje u zastupanju domaćih i stranih tvrtki u okviru registriranih djelatnosti
- projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
- energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
- djelatnosti javnog prijevoza putnika i tereta u unutarnjem cestovnom prometu
- prijevoz za vlastite potrebe
- djelatnosti javnog prijevoza putnika i tereta i prijevoza za vlastite potrebe u međunarodnom cestovnom prometu
- stručni poslovi prostornog uređenja
- pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
- pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
- proizvodnja hrane i pića
Osobe i zastupanje
Otvori Sudski registarGFI evidencija
Financijski izvještaji iz RGFI evidencije
Zadnje ažuriranje: 19. 03. 2026.
| Godina | Dokument | Vrsta | Razdoblje | Predano |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2025. - 31. 12. 2025. | 19. 03. 2026. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2024. - 31. 12. 2024. | 05. 03. 2025. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2023. - 31. 12. 2023. | 21. 03. 2024. |
| 2022 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2022. - 31. 12. 2022. | 14. 04. 2023. |
| 2021 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2021. - 31. 12. 2021. | 04. 04. 2022. |
| 2020 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 16. 06. 2020. - 31. 12. 2020. | 28. 05. 2021. |
01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 05. 03. 2025.
01. 01. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 21. 03. 2024.
01. 01. 2022. - 31. 12. 2022.Predano 14. 04. 2023.
01. 01. 2021. - 31. 12. 2021.Predano 04. 04. 2022.
Financijski izvještaji
| Godina | Prihodi | Dobit/gubitak | Aktiva | Kapital | Obveze |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 58.639,41 € | 32.677,08 € | 1.377.659,42 € | 21.521,88 € | 872.137,54 € |
| 2023 | — | −12.274,76 € | 607.992,22 € | −11.155,20 € | 619.147,42 € |
| 2022 | — | −1.572,77 €izvorno: −11.850,00 kn | 560.810,54 €izvorno: 4.225.427,00 kn | 1.119,52 €izvorno: 8.435,00 kn | 559.691,02 €izvorno: 4.216.992,00 kn |
| 2021 | 139,36 €izvorno: 1.050,00 kn | 45,92 €izvorno: 346,00 kn | 30.966,49 €izvorno: 233.317,00 kn | 2.696,53 €izvorno: 20.317,00 kn | 28.269,96 €izvorno: 213.000,00 kn |
| 2020 | — | −3,98 €izvorno: −30,00 kn | 31.849,49 €izvorno: 239.970,00 kn | 2.650,47 €izvorno: 19.970,00 kn | 29.199,02 €izvorno: 220.000,00 kn |
Bilanca (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2023) | Tekuća godina (2024) |
|---|---|---|---|
| 2 | B) DUGOTRAJNA IMOVINA | 597.815,78 € | 1.224.408,13 € |
| 10 | II. MATERIJALNA IMOVINA | 597.815,78 € | 1.224.408,13 € |
| 37 | C) KRATKOTRAJNA IMOVINA | 10.176,44 € | 153.251,29 € |
| 46 | II. POTRAŽIVANJA | 393,67 € | 10.625,21 € |
| 63 | IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI | 79,22 € | 33.403,51 € |
| 65 | E) UKUPNO AKTIVA | 607.992,22 € | 1.377.659,42 € |
| 67 | A) KAPITAL I REZERVE | −11.155,20 € | 21.521,88 € |
| 84 | VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK | −1.534,91 € | −13.809,66 € |
| 87 | VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE | −12.274,75 € | 32.677,08 € |
| 98 | C) DUGOROČNE OBVEZE | — | 484.000,00 € |
| 110 | D) KRATKOROČNE OBVEZE | 619.147,42 € | 872.137,54 € |
| 126 | F) UKUPNO - PASIVA | 607.992,22 € | 1.377.659,42 € |
| 38 | I. ZALIHE | 9.703,55 € | 69.222,57 € |
| 53 | III. KRATKOTRAJNA FINANCIJSKA IMOVINA | — | 40.000,00 € |
| 68 | I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL | 2.654,46 € | 2.654,46 € |
Račun dobiti i gubitka (EUR)
|---|---|---|---|
| 128 | I. POSLOVNI PRIHODI | — | 39.575,77 € |
| 134 | II. POSLOVNI RASHODI | 12.274,76 € | 25.869,24 € |
| 157 | III. FINANCIJSKI PRIHODI | — | 19.063,64 € |
| 179 | VIII. UDIO U GUBITKU OD ZAJEDNIČKIH POTHVATA | — | 93,09 € |
| 180 | IX. UKUPNI PRIHODI | — | 58.639,41 € |
| 181 | X. UKUPNI RASHODI | 12.274,76 € | 25.962,33 € |
| 182 | XI. DOBIT ILI GUBITAK PRIJE OPOREZIVANJA | −12.274,76 € | 32.677,08 € |
| 186 | XIII. DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA | −12.274,76 € | 32.677,08 € |