01. 01. 2025. - 08. 08. 2025.Predano 08. 01. 2026.
BEST PROPERTY REAL ESTATE d.o.o. za usluge
Sažetak
Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 09. 01. 2026.BEST PROPERTY REAL ESTATE d.o.o. za usluge je subjekt upisan u Sudski registar pod MBS-om 110081993 i OIB-om 56870642236. Subjekt je brisan iz registra 08. 10. 2025. Pretežita djelatnost je 68.20 - iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing). U profilu je dostupno osam GFI dokumenata za 2025. godinu; zadnja provjerena financijska godina je 2024. godina.
- Povezani izvori
- 3Profil objedinjuje samo izvore koje možemo pouzdano povezati s ovim subjektom.
- Financijski kontekst
- 7Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.
Brzi pregled
- Status
- Brisan
- Djelatnosti
- 1 ukupno
- GFI
- 8 dokumenata
- Zadnja godina
- 2024
Osnovni podaci
- Pravni oblik (naziv)
- Nema podatka
- Datum osnivanja
- 05. 06. 2018.
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zadru
- Sudska služba
- Trgovački sud u Zadru
- Posljednja promjena
- 09. 01. 2026.
- Brisanje
- 08. 10. 2025. · Trgovački sud u Zadru · br. Tt-25/7865-3 · kod BEST PROPERTY REAL ESTATE d.o.o. za usluge
- Status
- Brisan
- Registarski zapis
- Brisan
Ključni događaji
- GFIDostavljen GFI za 2025.GFI-POD izvještaj
- RegistarBrisanje iz registraNeaktivni podatak
Registrirane djelatnosti
1 djelatnost
Pretežita djelatnost
Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
Osobe i zastupanje
Otvori Sudski registarGFI evidencija
Financijski izvještaji iz RGFI evidencije
Zadnje ažuriranje: 08. 01. 2026.
| Godina | Dokument | Vrsta | Razdoblje | Predano |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2025. - 08. 08. 2025. | 08. 01. 2026. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2024. - 31. 12. 2024. | 28. 04. 2025. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2023. - 31. 12. 2023. | 29. 04. 2024. |
| 2022 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2022. - 31. 12. 2022. | 02. 05. 2023. |
| 2021 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2021. - 31. 12. 2021. | 08. 07. 2022. |
| 2020 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2020. - 31. 12. 2020. | 29. 06. 2021. |
| 2019 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2019. - 31. 12. 2019. | 27. 06. 2020. |
| 2018 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 05. 06. 2018. - 31. 12. 2018. | 29. 04. 2019. |
01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 28. 04. 2025.
01. 01. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 29. 04. 2024.
01. 01. 2022. - 31. 12. 2022.Predano 02. 05. 2023.
01. 01. 2021. - 31. 12. 2021.Predano 08. 07. 2022.
Financijski izvještaji
| Godina | Prihodi | Dobit/gubitak | Aktiva | Kapital | Obveze | Porez |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 57.748,05 € | 17.395,57 € | 63.759,03 € | 4.569,57 € | 7.689,46 € | 284,10 € |
| 2023 | 30.893,78 € | 4.853,44 € | 355.466,91 € | −12.826,00 € | 45.291,59 € | — |
| 2022 | 30.427,50 €izvorno: 229.256,00 kn | −386,75 €izvorno: −2.914,00 kn | 360.740,86 €izvorno: 2.718.002,00 kn | −17.679,34 €izvorno: −133.205,00 kn | 5.418,94 €izvorno: 40.829,00 kn | — |
| 2021 | 23.319,80 €izvorno: 175.703,00 kn | −3.877,90 €izvorno: −29.218,00 kn | 354.595,39 €izvorno: 2.671.699,00 kn | −17.292,59 €izvorno: −130.291,00 kn | 12.654,19 €izvorno: 95.343,00 kn | — |
| 2020 | 5.629,84 €izvorno: 42.418,00 kn | −15.356,43 €izvorno: −115.703,00 kn | 354.843,19 €izvorno: 2.673.566,00 kn | −13.414,69 €izvorno: −101.073,00 kn | 368.231,34 €izvorno: 2.774.439,00 kn | — |
| 2019 | 20.628,97 €izvorno: 155.429,00 kn | 387,82 €izvorno: 2.922,00 kn | 352.456,17 €izvorno: 2.655.581,00 kn | 1.941,73 €izvorno: 14.630,00 kn | 350.514,43 €izvorno: 2.640.951,00 kn | — |
| 2018 | 10.864,82 €izvorno: 81.861,00 kn | −1.100,54 €izvorno: −8.292,00 kn | 363.416,68 €izvorno: 2.738.163,00 kn | 1.553,92 €izvorno: 11.708,00 kn | 361.862,76 €izvorno: 2.726.455,00 kn | — |
Bilanca (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2023) | Tekuća godina (2024) |
|---|---|---|---|
| 2 | B) DUGOTRAJNA IMOVINA | 329.178,11 € | 50.000,00 € |
| 10 | II. MATERIJALNA IMOVINA | 329.178,11 € | — |
| 37 | C) KRATKOTRAJNA IMOVINA | 23.018,80 € | 13.759,03 € |
| 46 | II. POTRAŽIVANJA | 10.954,31 € | 795,61 € |
| 63 | IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI | 10.124,24 € | 12.644,90 € |
| 65 | E) UKUPNO AKTIVA | 355.466,91 € | 63.759,03 € |
| 67 | A) KAPITAL I REZERVE | −12.826,00 € | 4.569,57 € |
| 84 | VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK | −20.333,90 € | −15.480,46 € |
| 87 | VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE | 4.853,44 € | 17.395,57 € |
| 98 | C) DUGOROČNE OBVEZE | 323.001,32 € | 51.500,00 € |
| 110 | D) KRATKOROČNE OBVEZE | 45.291,59 € | 7.689,46 € |
| 126 | F) UKUPNO - PASIVA | 355.466,91 € | 63.759,03 € |
Prikaži preostale retke (4)
|---|---|---|---|
| 20 | III. DUGOTRAJNA FINANCIJSKA IMOVINA | — | 50.000,00 € |
| 53 | III. KRATKOTRAJNA FINANCIJSKA IMOVINA | 1.940,25 € | 318,52 € |
| 64 | D) PLAĆENI TROŠKOVI BUDUĆEG RAZDOBLJA I OBRAČUNATI PRIHODI | 3.270,00 € | — |
| 68 | I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL | 2.654,46 € | 2.654,46 € |
Račun dobiti i gubitka (EUR)
|---|---|---|---|
| 128 | I. POSLOVNI PRIHODI | 30.837,42 € | 57.410,96 € |
| 134 | II. POSLOVNI RASHODI | 25.680,80 € | 40.068,33 € |
| 157 | III. FINANCIJSKI PRIHODI | 56,36 € | 337,09 € |
| 168 | IV. FINANCIJSKI RASHODI | 359,54 € | 0,05 € |
| 180 | IX. UKUPNI PRIHODI | 30.893,78 € | 57.748,05 € |
| 181 | X. UKUPNI RASHODI | 26.040,34 € | 40.068,38 € |
| 182 | XI. DOBIT ILI GUBITAK PRIJE OPOREZIVANJA | 4.853,44 € | 17.679,67 € |
| 185 | XII. POREZ NA DOBIT | — | 284,10 € |
| 186 | XIII. DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA | 4.853,44 € | 17.395,57 € |
Kontakt
Kontaktni podaci koje imamo u evidenciji
Izvori i napomena