01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 24. 06. 2025.
BLUE DELFIN PROPERTY d.o.o.
BLUE DELFIN PROPERTY d.o.o. za poslovanje nekretninama, turizam i usluge
Sažetak
Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 17. 09. 2025.BLUE DELFIN PROPERTY d.o.o. je aktivan subjekt u Sudskom registru, upisan pod MBS-om 110130068 i OIB-om 59608378878. Datum osnivanja je 03. 08. 2023. Pretežita djelatnost je 68.11.0 - kupnja i prodaja vlastitih nekretnina, a sjedište je na adresi Ulica Andrije Hebranga 10A, Zadar, Zadarska županija. U profilu su dostupna dva GFI dokumenta za 2024. godinu.
- Financijski kontekst
- 1Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.
Brzi pregled
- Status
- Aktivan
- Djelatnosti
- 56 ukupno
- GFI
- 2 dokumenta
- Datum osnivanja
- 03. 08. 2023.
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zadru
- Sudska služba
- Trgovački sud u Zadru
- Posljednja promjena
- 17. 09. 2025.
- GFIDostavljen GFI za 2023.Izjava o neaktivnosti
- RegistarOsnivanje subjektaUpis u Sudski registar
Registrirane djelatnosti
56 djelatnosti
Pretežita djelatnost
Kupnja i prodaja vlastitih nekretnina
Djelatnosti s NKD oznakom
- 25.1Proizvodnja metalnih konstrukcija
- 25.53.0Strojna obrada metala
- 25.61Obrada i prevlačenje metala
- 33Popravak i instaliranje strojeva i opreme
- 43.12.0Pripremni radovi na gradilištu
Prikaži još 50 djelatnosti
- Poslovanje nekretninama,
- Iznajmljivanje vlastitih nekretnina
- Poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina,
- Posredovanje u prometu nekretnina,
- Savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem,
- Pružanje usluga informacijskog društva
- Računovodstveni poslovi,
- Projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
- Uvođenje instalacija vodovoda, kanalizacije i plina i instalacija za grijanje i klimatizaciju,
- Elektroinstalacijski radovi,
- Ostali građevinski instalacijski radovi,
- Završni građevinski radovi,
- Energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
- Inženjerske djelatnosti, tehničko savjetovanje i tehnički nadzor
- Izrada investicijske dokumentacije i izrada tehnološke dokumentacije
- Stručni poslovi prostornog uređenja
- Djelatnost upravljanja projektom gradnje
- Djelatnost tehničkog ispitivanja i analize
- Prijevoz tereta u unutarnjem cestovnom prometu
- Prijevoz tereta u međunarodnom cestovnom prometu
- Prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu
- Prijevoz putnika u međunarodnom cestovnom prometu
- Prijevoz osoba i tereta za vlastite potrebe
- Kupnja i prodaja robe
- Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu,
- Zastupanje inozemnih tvrtki,
- Pružanje usluga u trgovini
- Proizvodnja gotovih proizvoda od metala
- Proizvodnja ostale građevne stolarije i elemenata,
- Ugradnja stolarije,
- Iznajmljivanje strojeva i opreme za građevinarstvo i inženjerstvo, sa i bez rukovatelja,
- Ukrcaj, iskrcaj, prekrcaj, prijenos i skladištenje roba i drugih materijala,
- Turističke usluge u nautičkom turizmu,
- Turističke usluge u zdravstvenom turizmu,
- Turističke usluge u kongresnom turizmu
- Turističke usluge aktivnog i pustolovnog turizma
- Turističke usluge na poljoprivrednom gospodarstvu, uzgajalištu vodenih organizama, lovištu i u šumi šumoposjednika te ribolovnom turizmu
- Usluge turističkog ronjenja
- Usluge iznajmljivanja opreme za šport i rekreaciju turistima i obveze pružatelja usluge
- Usluge iznajmljivanja vozila (rent-a-car)
- Djelatnost iznajmljivanja plovila;
- Povremeni prijevoz putnika u obalnom pomorskom prometu,
- Pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja,
- Pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering),
- Uslužne djelatnosti uređenja i održavanja krajolika,
- Poljoprivredna djelatnost,
- Proizvodnja poljoprivrednih prehrambenih proizvoda – ekološka proizvodnja,
- Prerada u ekološkoj proizvodnji,
- Proizvodnja prehrambenih proizvoda,
- Proizvodnja pića.
Osobe i zastupanje
Otvori Sudski registarGFI evidencija
Financijski izvještaji iz RGFI evidencije
Zadnje ažuriranje: 24. 06. 2025.
| Godina | Dokument | Vrsta | Razdoblje | Predano |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2024. - 31. 12. 2024. | 24. 06. 2025. |
| 2023 | Izjava o neaktivnosti | Individualni | 01. 01. 2023. - 31. 12. 2023. | 30. 04. 2024. |
01. 01. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 30. 04. 2024.
Financijski izvještaji
| Godina | Prihodi | Dobit/gubitak | Aktiva | Kapital | Obveze |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | −900,12 € | 1.849,88 € | 1.599,88 € | 250,00 € |
Bilanca (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2023) | Tekuća godina (2024) |
|---|---|---|---|
| 37 | C) KRATKOTRAJNA IMOVINA | — | 1.849,88 € |
| 63 | IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI | — | 1.849,88 € |
| 65 | E) UKUPNO AKTIVA | — | 1.849,88 € |
| 67 | A) KAPITAL I REZERVE | — | 1.599,88 € |
| 68 | I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL | — | 2.500,00 € |
| 87 | VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE | — | −900,12 € |
| 110 | D) KRATKOROČNE OBVEZE | — | 250,00 € |
| 126 | F) UKUPNO - PASIVA | — | 1.849,88 € |
Račun dobiti i gubitka (EUR)
|---|---|---|---|
| 134 | II. POSLOVNI RASHODI | — | 896,46 € |
| 168 | IV. FINANCIJSKI RASHODI | — | 3,66 € |
| 181 | X. UKUPNI RASHODI | — | 900,12 € |
| 182 | XI. DOBIT ILI GUBITAK PRIJE OPOREZIVANJA | — | −900,12 € |
| 186 | XIII. DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA | — | −900,12 € |