01. 01. 2021. - 31. 12. 2021.Predano 28. 04. 2022.
BS PROPERTIES j.d.o.o.
BS PROPERTIES jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za promet nekretnina
Sažetak
Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 06. 05. 2026.U javnom profilu Sudskog registra BS PROPERTIES j.d.o.o. ima aktivan zapis pod MBS-om 081331870 i OIB-om 58770379512. Datum osnivanja je 08. 10. 2020. Sjedište se nalazi na adresi Ulica Pavla Šubića 42, Zagreb, Grad Zagreb; kao pretežita djelatnost navedeno je 68.20.0 - iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing). GFI evidencija sadrži dva GFI dokumenta za 2021. godinu.
- Financijski kontekst
- 2Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.
Brzi pregled
- Status
- Aktivan
- Djelatnosti
- 37 ukupno
- GFI
- 2 dokumenta
- Zadnja godina
- 2021
- 1 adresa
Osnovni podaci
- Pravni oblik (naziv)
- jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću
- Datum osnivanja
- 08. 10. 2020.
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Sudska služba
- Trgovački sud u Zagrebu
- Posljednja promjena
- 06. 05. 2026.
- FinancijeProvjeren financijski izvještaj za 2021.Godišnji financijski izvještaj · Individualni
- FinancijeProvjeren financijski izvještaj za 2020.Godišnji financijski izvještaj · Individualni
- RegistarOsnivanje subjektaUpis u Sudski registar
Registarska objava
Tekst objave ili priopćenja iz registarske evidencije
internetska stranica sudskog registra
Registrirane djelatnosti
37 djelatnosti
Pretežita djelatnost
Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
Djelatnosti s NKD oznakom
- 68Poslovanje nekretninama
- 73.1Promidžba (reklama i propaganda)
Prikaži još 34 djelatnosti
- proizvodnja hrane za kućne ljubimce
- kupnja i prodaja robe
- pružanje usluga u trgovini
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki
- prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu
- prijevoz putnika u međunarodnom cestovnom prometu
- prijevoz tereta u unutarnjem cestovnom prometu
- prijevoz tereta u međunarodnom cestovnom prometu
- prijevoz osoba i tereta za vlastite potrebe
- pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
- pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
- računovodstveni poslovi
- turističke usluge u nautičkom turizmu
- turističke usluge u zdravstvenom turizmu
- turističke usluge u kongresnom turizmu
- usluge iznajmljivanja vozila (rent-a-car)
- usluge iznajmljivanja opreme za šport i rekreaciju turistima i obveze pružatelja usluge
- usluge turističkog ronjenja
- djelatnost otpremništva
- javni prijevoz u linijskom obalnom pomorskom prometu
- međunarodni linijski pomorski promet
- savjetovanje u vezi poslovanjem i upravljanjem
- posredovanje u prometu nekretnina
- poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- organiziranje sajmova, priredbi, kongresa, koncerata, promocija, zabavnih manifestacija, izložbi, seminara, tečajeva, tribina
- usluge informacijskog društva
- izdavačka djelatnost
- tiskanje časopisa i drugih periodičnih publikacija, knjiga i brošura, glazbenih djela i glazbenih rukopisa, karata i atlasa, plakata, igraćih karata, reklamnih kataloga, prospekata i drugih tiskanih oglasa, djelovodnika, albuma, dnevnika, kalendara, poslovnih obrazaca i drugih tiskanih komercijalnih publikacija,papirne robe za osobne potrebe i drugih tiskanih publikacija, pomoću knjigotiska, ofseta, fotogravure, fleksografije, sitotiska i drugih tiskarskih strojeva, strojeva za umnožavanje, računalnih pisača, fotokopiranja i termokopiranja
- istraživanje tržišta i ispitivanja javnog mijenja
- djelatnost elektroničkih komunikacijskih mreža i usluga
- djelatnost nakladnika
- izrada i održavanje web stranica
- distribucija tiska
Osobe i zastupanje
Otvori Sudski registarGFI evidencija
Financijski izvještaji iz RGFI evidencije
Zadnje ažuriranje: 28. 04. 2022.
| Godina | Dokument | Vrsta | Razdoblje | Predano |
|---|---|---|---|---|
| 2021 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2021. - 31. 12. 2021. | 28. 04. 2022. |
| 2020 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 08. 10. 2020. - 31. 12. 2020. | 14. 09. 2021. |
08. 10. 2020. - 31. 12. 2020.Predano 14. 09. 2021.
Financijski izvještaji
| Godina | Prihodi | Dobit/gubitak | Aktiva | Kapital | Obveze |
|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | — | −68,09 €izvorno: −513,00 kn | 5.269,10 €izvorno: 39.700,00 kn | −100,74 €izvorno: −759,00 kn | 5.369,83 €izvorno: 40.459,00 kn |
| 2020 | — | −33,98 €izvorno: −256,00 kn | 691,88 €izvorno: 5.213,00 kn | −32,65 €izvorno: −246,00 kn | 724,53 €izvorno: 5.459,00 kn |
Bilanca (EUR)
Prikaži izvorne HRK iznoseSakrij izvorne HRK iznose
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2020) | Tekuća godina (2021) |
|---|---|---|---|
| 37 | C) KRATKOTRAJNA IMOVINA | 691,88 €izvorno: 5.213,00 kn | 5.269,10 €izvorno: 39.700,00 kn |
| 53 | III. KRATKOTRAJNA FINANCIJSKA IMOVINA | 663,61 €izvorno: 5.000,00 kn | 3.955,14 €izvorno: 29.800,00 kn |
| 63 | IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI | 28,27 €izvorno: 213,00 kn | 1.313,96 €izvorno: 9.900,00 kn |
| 65 | E) UKUPNO AKTIVA | 691,88 €izvorno: 5.213,00 kn | 5.269,10 €izvorno: 39.700,00 kn |
| 67 | A) KAPITAL I REZERVE | −32,65 €izvorno: −246,00 kn | −100,74 €izvorno: −759,00 kn |
| 68 | I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL | 1,33 €izvorno: 10,00 kn | 1,33 €izvorno: 10,00 kn |
| 83 | VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK | — | −33,98 €izvorno: −256,00 kn |
| 86 | VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE | −33,98 €izvorno: −256,00 kn | −68,09 €izvorno: −513,00 kn |
| 109 | D) KRATKOROČNE OBVEZE | 724,53 €izvorno: 5.459,00 kn | 5.369,83 €izvorno: 40.459,00 kn |
| 125 | F) UKUPNO - PASIVA | 691,88 €izvorno: 5.213,00 kn | 5.269,10 €izvorno: 39.700,00 kn |
Račun dobiti i gubitka (EUR)
Prikaži izvorne HRK iznoseSakrij izvorne HRK iznose
|---|---|---|---|
| 133 | II. POSLOVNI RASHODI | 33,98 €izvorno: 256,00 kn | 68,09 €izvorno: 513,00 kn |