provjera.hr

CHAMELEON HOME d.o.o.

CHAMELEON HOME d.o.o. za usluge

MBS081600973
OIB02526342961
Osnovano27. 08. 2024.
Pravni oblikd.o.o.
Temeljni kapital2.600,00 €

Sažetak

Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 04. 05. 2026.

Za CHAMELEON HOME d.o.o. u Sudskom registru evidentiran je aktivan status; subjekt je upisan pod MBS-om 081600973 i OIB-om 02526342961. Datum osnivanja je 27. 08. 2024. U registru je sjedište navedeno na adresi Slavonska avenija 3B, Zagreb, Grad Zagreb. Financijski podaci provjereni su do 2024. godine; dostupna su dva GFI dokumenta za 2025. godinu.

ZagrebSjedište: Slavonska avenija 3B, Zagreb

Što ova stranica objedinjuje

Registarski identitet
MBS i OIBOsnovni identifikatori i status iz Sudskog registra prikazani su zajedno s promjenama gdje su dostupne.
Povezani izvori
4Profil objedinjuje samo izvore koje možemo pouzdano povezati s ovim subjektom.
Financijski kontekst
1Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.

Brzi pregled

Status
Aktivan
Djelatnosti
21 ukupno
GFI
2 dokumenta
Zadnja godina
2024
E-mail
1 adresa

Osnovni podaci

Pravni oblik (naziv)
društvo s ograničenom odgovornošću
Datum osnivanja
27. 08. 2024.
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu
Sudska služba
Trgovački sud u Zagrebu
Posljednja promjena
04. 05. 2026.
Status
Aktivan

Sjedište

AdresaSlavonska avenija 3B

MjestoZagreb

ŽupanijaGrad Zagreb

DržavaHrvatska

Upute u Google Maps
45.7984°N · 16.0142°E

Ključni događaji

4
  1. RegistarPosljednja promjena u registruAžuriran registarski zapis
  2. GFIDostavljen GFI za 2025.GFI-POD izvještaj
  3. FinancijeProvjeren financijski izvještaj za 2024.Godišnji financijski izvještaj · Individualni
  4. RegistarOsnivanje subjektaUpis u Sudski registar

Registrirane djelatnosti

21 djelatnost

Djelatnosti s NKD oznakom

  • 68Poslovanje nekretninama
Prikaži još 20 djelatnosti
  • upravljanje holding društvima
  • savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
  • kupnja i prodaja robe
  • pružanje usluga u trgovini
  • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  • zastupanje inozemnih tvrtki
  • projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
  • organiziranje seminara, kreativnih radionica, zabavnih igara, sastanaka, tečajeva, kongresa, audicija i promotivnih aktivnosti
  • pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
  • pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
  • turističke usluge u nautičkom turizmu
  • turističke usluge u zdravstvenom turizmu
  • turističke usluge u kongresnom turizmu
  • turističke usluge aktivnog i pustolovnog turizma
  • turističke usluge na poljoprivrednom gospodarstvu, uzgajalištu vodenih organizama, lovištu i u šumi šumoposjednika te ribolovnom turizmu
  • usluge iznajmljivanja vozila (rent-a-car)
  • usluge turističkog ronjenja
  • usluge iznajmljivanja opreme za šport i rekreaciju turistima i obveze pružatelja usluge
  • djelatnost iznajmljivanja plovila
  • usluge informacijskog društva

Osobe i zastupanje

GFI evidencija

Financijski izvještaji iz RGFI evidencije

2024-2025razdoblje izvještaja
2 dokumentaukupno dostavljeno
0konsolidiranih izvještaja

Zadnje ažuriranje: 30. 04. 2026.

GodinaDokumentVrstaRazdobljePredano
2025GFI-POD izvještajIndividualni01. 01. 2025. - 31. 12. 2025.30. 04. 2026.
2024GFI-POD izvještajIndividualni27. 08. 2024. - 31. 12. 2024.28. 04. 2025.
2025
GFI-POD izvještajIndividualni

01. 01. 2025. - 31. 12. 2025.Predano 30. 04. 2026.

2024
GFI-POD izvještajIndividualni

27. 08. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 28. 04. 2025.

Financijski izvještaji

Godišnji financijski izvještajIndividualniAOP shema 2024Predano 28. 04. 2025.Izvorna valuta: EUR
Prihodi0,02 €
Rashodi909,81 €
Dobit/gubitak−909,79 €
Aktiva2.402.804,46 €
Kapital i rezerve1.690,21 €
Obveze2.401.114,25 €
Novac2.588,52 €
Potraživanja215,94 €
Zadržana dobit/gubitakNema provjerenog podatka
Dugoročne obvezeNema provjerenog podatka
Kratkoročne obveze2.401.114,25 €
Poslovni prihodiNema provjerenog podatka
Poslovni rashodi909,81 €
Financijski prihodi0,02 €
Financijski rashodiNema provjerenog podatka
Marža dobiti−4.548.950,0 %
Dug / kapital1.420,60
Tekući omjer1,00
ROA−0,0 %
ROE−53,8 %
GodinaPrihodiDobit/gubitakAktivaKapitalObveze
20240,02 €−909,79 €2.402.804,46 €1.690,21 €2.401.114,25 €

Bilanca (EUR)

AOPNaziv pozicijePrethodna godina (2023)Tekuća godina (2024)
37C) KRATKOTRAJNA IMOVINA2.402.804,46 €
46II. POTRAŽIVANJA215,94 €
53III. KRATKOTRAJNA FINANCIJSKA IMOVINA2.400.000,00 €
63IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI2.588,52 €
65E) UKUPNO AKTIVA2.402.804,46 €
67A) KAPITAL I REZERVE1.690,21 €
68I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL2.600,00 €
87VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE−909,79 €
110D) KRATKOROČNE OBVEZE2.401.114,25 €
126F) UKUPNO - PASIVA2.402.804,46 €

Račun dobiti i gubitka (EUR)

134II. POSLOVNI RASHODI909,81 €
157III. FINANCIJSKI PRIHODI0,02 €
180IX. UKUPNI PRIHODI0,02 €
181X. UKUPNI RASHODI909,81 €
182XI. DOBIT ILI GUBITAK PRIJE OPOREZIVANJA−909,79 €
186XIII. DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA−909,79 €

Izvor: FINA RGFI javna objava • Licenca: Otvorena dozvola • Izvještaj je predan 28. 04. 2025. • Vrsta: Godišnji financijski izvještaj • Valuta: EUR • AOP shema 2024

Prijevodi naziva

OpsegNazivJezik
Puni nazivCHAMELEON HOME Ltd For ServicesEnglish