provjera.hr

CRES REAL ESTATE d.o.o.

CRES REAL ESTATE d.o.o. za poslovanje nekretninama

MBS040457840
OIB77830531401
Osnovano28. 07. 2023.
Pravni oblikd.o.o.
Temeljni kapital2.500,00 €

Sažetak

Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 24. 09. 2025.

Sudski registar vodi CRES REAL ESTATE d.o.o. kao aktivan subjekt pod MBS-om 040457840 i OIB-om 77830531401. Datum osnivanja je 28. 07. 2023. Za sjedište je evidentirano na adresi Zaglav I 85, Miholašćica, Primorsko-goranska županija. Glavna djelatnost profila je 68.11.0 - kupnja i prodaja vlastitih nekretnina. Dostupna su dva GFI dokumenta za 2024. godinu.

MiholašćicaSjedište: Zaglav I 85, Miholašćica
Pretežita djelatnost68.11.0 - kupnja i prodaja vlastitih nekretnina.

Što ova stranica objedinjuje

Registarski identitet
MBS i OIBOsnovni identifikatori i status iz Sudskog registra prikazani su zajedno s promjenama gdje su dostupne.
Povezani izvori
4Profil objedinjuje samo izvore koje možemo pouzdano povezati s ovim subjektom.
Financijski kontekst
2Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.

Brzi pregled

Status
Aktivan
Djelatnosti
33 ukupno
GFI
2 dokumenta
Zadnja godina
2024
E-mail
1 adresa

Osnovni podaci

Pravni oblik (naziv)
društvo s ograničenom odgovornošću
Datum osnivanja
28. 07. 2023.
Nadležni sud
Trgovački sud u Rijeci
Sudska služba
Trgovački sud u Rijeci
Posljednja promjena
24. 09. 2025.
Status
Aktivan

Sjedište

AdresaZaglav I 85

MjestoMiholašćica

ŽupanijaPrimorsko-goranska županija

DržavaHrvatska

Upute u Google Maps
44.8074°N · 14.3664°E

Ključni događaji

4
  1. RegistarPosljednja promjena u registruAžuriran registarski zapis
  2. FinancijeProvjeren financijski izvještaj za 2024.Godišnji financijski izvještaj · Individualni
  3. FinancijeProvjeren financijski izvještaj za 2023.Godišnji financijski izvještaj · Individualni
  4. RegistarOsnivanje subjektaUpis u Sudski registar

Registarska objava

Tekst objave ili priopćenja iz registarske evidencije

na internet stranici sudskog registra

Registrirane djelatnosti

33 djelatnosti

Pretežita djelatnost

68.11.0

Kupnja i prodaja vlastitih nekretnina

Djelatnosti s NKD oznakom

  • 33.12Popravak strojeva
  • 33.13Popravak elektroničke i optičke opreme
  • 43.21.0Elektroinstalacijski radovi
  • 43.22Uvođenje instalacija vodovoda, kanalizacije i plina i instalacija za grijanje i klimatizaciju
  • 68Poslovanje nekretninama
Prikaži još 27 djelatnosti
  • 81.30.0Uslužne djelatnosti uređenja i održavanja krajolika
  • projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
  • posredovanje u prometu nekretnina
  • poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
  • kupnja i prodaja robe
  • pružanje usluga u trgovini
  • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  • zastupanje inozemnih tvrtki u plasiranju njihovih proizvoda i usluga na domaćem tržištu
  • usluge informacijskog društva
  • savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
  • turističke usluge u nautičkom turizmu,
  • turističke usluge zdravstvenog turizma,
  • turističke usluge u kongresnom turizmu,
  • turističke usluge aktivnog i pustolovnog turizma,
  • turističke usluge na poljoprivrednom gospodarstvu, uzgajalištu vodenih organizama, lovištu i u šumi šumoposjednika, te ribolovnom turizmu
  • usluge iznajmljivanja vozila (rent-a-car),
  • usluge turističkog ronjenja i
  • usluge iznajmljivanja opreme za šport i rekreaciju turistima
  • pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
  • obavljanje djelatnosti iznajmljivanja jahti ili brodica sa ili bez posade (charter)
  • djelatnost iznajmljivanja plovila
  • povremeni prijevoz putnika u obalnom pomorskom prometu
  • djelatnost javnoga cestovnog prijevoza putnika ili tereta u unutarnjem cestovnom prometu
  • prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu
  • javni prijevoz putnika u međunarodnom linijskom cestovnom prometu
  • prijevoz tereta u unutarnjem i međunarodnom cestovnom prometu
  • prijevoz osoba i tereta za vlastite potrebe

Osobe i zastupanje

GFI evidencija

Financijski izvještaji iz RGFI evidencije

2023-2024razdoblje izvještaja
2 dokumentaukupno dostavljeno
0konsolidiranih izvještaja

Zadnje ažuriranje: 04. 07. 2025.

GodinaDokumentVrstaRazdobljePredano
2024GFI-POD izvještajIndividualni01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.04. 07. 2025.
2023GFI-POD izvještajIndividualni01. 07. 2023. - 31. 12. 2023.03. 07. 2024.
2024
GFI-POD izvještajIndividualni

01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 04. 07. 2025.

2023
GFI-POD izvještajIndividualni

01. 07. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 03. 07. 2024.

Financijski izvještaji

Godišnji financijski izvještajIndividualniAOP shema 2024Predano 04. 07. 2025.Izvorna valuta: EUR
Prihodi0,01 €
Rashodi7,74 €
Dobit/gubitak−7,73 €
Aktiva219.646,54 €
Kapital i rezerve2.419,27 €
Obveze217.227,27 €
Novac29,09 €
Potraživanja1.227,97 €
Zadržana dobit/gubitak−73,00 €
Dugoročne obvezeNema provjerenog podatka
Kratkoročne obveze217.227,27 €
Poslovni prihodiNema provjerenog podatka
Poslovni rashodiNema provjerenog podatka
Financijski prihodi0,01 €
Financijski rashodi7,74 €
Marža dobiti−77.300,0 %
Dug / kapital89,79
Tekući omjer0,01
ROA−0,0 %
ROE−0,3 %
GodinaPrihodiDobit/gubitakAktivaKapitalObveze
20240,01 €−7,73 €219.646,54 €2.419,27 €217.227,27 €
2023−73,00 €12.479,00 €2.427,00 €10.052,00 €

Bilanca (EUR)

AOPNaziv pozicijePrethodna godina (2023)Tekuća godina (2024)
2B) DUGOTRAJNA IMOVINA4.730,00 €218.389,48 €
10II. MATERIJALNA IMOVINA4.730,00 €218.389,48 €
37C) KRATKOTRAJNA IMOVINA7.749,00 €1.257,06 €
46II. POTRAŽIVANJA1.227,97 €
63IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI7.749,00 €29,09 €
65E) UKUPNO AKTIVA12.479,00 €219.646,54 €
67A) KAPITAL I REZERVE2.427,00 €2.419,27 €
68I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL2.500,00 €2.500,00 €
84VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK−73,00 €
87VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE−73,00 €−7,73 €
110D) KRATKOROČNE OBVEZE10.052,00 €217.227,27 €
126F) UKUPNO - PASIVA12.479,00 €219.646,54 €

Račun dobiti i gubitka (EUR)

134II. POSLOVNI RASHODI73,00 €
157III. FINANCIJSKI PRIHODI0,01 €0,01 €
168IV. FINANCIJSKI RASHODI0,01 €7,74 €
180IX. UKUPNI PRIHODI0,01 €0,01 €
181X. UKUPNI RASHODI73,01 €7,74 €
182XI. DOBIT ILI GUBITAK PRIJE OPOREZIVANJA−73,00 €−7,73 €
186XIII. DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA−73,00 €−7,73 €

Izvor: FINA RGFI javna objava • Licenca: Otvorena dozvola • Izvještaj je predan 04. 07. 2025. • Vrsta: Godišnji financijski izvještaj • Valuta: EUR • AOP shema 2024

Kontakt

Kontaktni podaci koje imamo u evidenciji

Telefon
Nije evidentiran
Web stranicaNije evidentirana

Izvori i napomena