01. 01. 2025. - 31. 12. 2025.Predano 27. 04. 2026.
Fine Art & Real Estate Management Istria d.o.o.
Fine Art & Real Estate Management Istria društvo s ograničenom odgovornošću za savjetovanje i upravljanje
Sažetak
Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 28. 04. 2026.Fine Art & Real Estate Management Istria d.o.o. je aktivan subjekt u Sudskom registru, upisan pod MBS-om 130133704 i OIB-om 18589145492. Datum osnivanja je 11. 10. 2022. Pretežita djelatnost je 68.11.0 - kupnja i prodaja vlastitih nekretnina, a sjedište je na adresi Slobode 20, Labin, Istarska županija. U profilu su dostupna četiri GFI dokumenta za 2025. godinu; zadnja provjerena financijska godina je 2024. godina.
- Financijski kontekst
- 3Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.
Brzi pregled
- Status
- Aktivan
- Djelatnosti
- 44 ukupno
- GFI
- 4 dokumenta
- Datum osnivanja
- 11. 10. 2022.
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Pazinu
- Sudska služba
- Trgovački sud u Pazinu
- Posljednja promjena
- 28. 04. 2026.
Registrirane djelatnosti
44 djelatnosti
Pretežita djelatnost
Kupnja i prodaja vlastitih nekretnina
Djelatnosti s NKD oznakom
- 68Poslovanje nekretninama
- 71.11Arhitektonske djelatnosti
- 71.12Inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje
- 71.20.0Tehničko ispitivanje i analiza
- 73.1Promidžba (reklama i propaganda)
Prikaži još 38 djelatnosti
- 73.20.0Istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
- djelatnost izrade, oblikovanja i održavanja world wide web (WWW) stranica, prijenosa informacija putem interneta, pružanje internetskih usluga i usluga putem internetskih portala i virtualnih društvenih mreža dostupnih putem interneta
- računalne djelatnosti; pružanje savjeta o računalnoj opremi (hardware-u), savjetovanje, razvoj i pribavljanje programske opreme (software-a), obrada podataka, izrade baze podataka, računalno programiranje, izdavanje i iznajmljivanje softvera, upravljanje računalnom opremom i sustavom
- kupnja i prodaja robe
- pružanje usluga u trgovini
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki
- usluge informacijskog društva
- savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- pružanje fotografskih usluga
- prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu
- prijevoz putnika u međunarodnom cestovnom prometu
- prijevoz tereta u unutarnjem cestovnom prometu
- prijevoz tereta u međunarodnom cestovnom prometu
- prijevoz osoba i tereta za vlastite potrebe
- iznajmljivanje strojeva i opreme, bez rukovatelja i predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
- čišćenje svih vrsta objekata
- posredovanje u prometu nekretnina
- poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
- djelatnost upravljanja projektom gradnje
- iznajmljivanje automobila i ostalih motornih vozila
- iznajmljivanje opreme za sport i rekreaciju, predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
- iznajmljivanje uredskih strojeva i opreme uključujući računala
- proizvodnja i distribucija filmova, videofilmova i televizijskog programa, snimanje zvučnih zapisa i izdavanja glazbenih zapisa
- proizvodnja, postavljanje i održavanje alarma, videonadzora i sustava zaštite
- pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
- pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
- organiziranje vjenčanja, zabavnih priredbi, animacije i organizacije proslava
- organiziranje koncerata, izložbi, kongresa, zabavnih programa, sajmova, predavanja, seminara, revija, festivala
- pružanje usluga dizajniranja i opremanja objekata, projektiranja, uređenja i održavanja eksterijera i interijera, te savjetovanja u vezi s uređenjem, dizajniranjem i estetizacijom eksterijera i interijera
- energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
- turističke usluge u nautičkom turizmu
- turističke usluge u zdravstvenom turizmu
- turističke usluge u kongresnom turizmu
- turističke usluge aktivnog i pustolovnog turizma
- turističke usluge ribolovnog turizma
- turističke usluge na poljoprivrednom gospodarstvu, uzgajalištu vodenih organizama, lovištu i u šumi šumoposjednika te ribolovnom turizmu
Osobe i zastupanje
Otvori Sudski registarGFI evidencija
Financijski izvještaji iz RGFI evidencije
Zadnje ažuriranje: 27. 04. 2026.
| Godina | Dokument | Vrsta | Razdoblje | Predano |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2025. - 31. 12. 2025. | 27. 04. 2026. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2024. - 31. 12. 2024. | 30. 04. 2025. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2023. - 31. 12. 2023. | 26. 06. 2024. |
| 2022 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 11. 10. 2022. - 31. 12. 2022. | 28. 06. 2023. |
01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 30. 04. 2025.
01. 01. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 26. 06. 2024.
11. 10. 2022. - 31. 12. 2022.Predano 28. 06. 2023.
Financijski izvještaji
| Godina | Prihodi | Dobit/gubitak | Aktiva | Kapital | Obveze | Porez |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 24.688,82 € | 8.557,59 € | 238.163,25 € | 157.043,71 € | 81.119,54 € | 950,84 € |
| 2023 | 926.797,19 € | 133.702,47 € | 246.206,80 € | 148.486,12 € | 97.720,68 € | 14.855,83 € |
| 2022 | 85.788,97 €izvorno: 646.377,00 kn | 12.129,14 €izvorno: 91.387,00 kn | 85.892,10 €izvorno: 647.154,00 kn | 14.783,60 €izvorno: 111.387,00 kn | 71.108,50 €izvorno: 535.767,00 kn | 1.347,67 €izvorno: 10.154,00 kn |
Bilanca (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2023) | Tekuća godina (2024) |
|---|---|---|---|
| 2 | B) DUGOTRAJNA IMOVINA | 36.675,00 € | 38.081,18 € |
| 10 | II. MATERIJALNA IMOVINA | 36.675,00 € | 38.081,18 € |
| 37 | C) KRATKOTRAJNA IMOVINA | 209.531,80 € | 200.082,07 € |
| 38 | I. ZALIHE | 29.699,27 € | 20.927,13 € |
| 46 | II. POTRAŽIVANJA | 74.923,62 € | 81.620,19 € |
| 63 | IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI | 104.908,91 € | 62.534,75 € |
| 65 | E) UKUPNO AKTIVA | 246.206,80 € | 238.163,25 € |
| 67 | A) KAPITAL I REZERVE | 148.486,12 € | 157.043,71 € |
| 84 | VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK | 12.129,19 € | 145.831,66 € |
| 87 | VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE | 133.702,47 € | 8.557,59 € |
| 110 | D) KRATKOROČNE OBVEZE | 97.720,68 € | 81.119,54 € |
| 126 | F) UKUPNO - PASIVA | 246.206,80 € | 238.163,25 € |
| 53 | III. KRATKOTRAJNA FINANCIJSKA IMOVINA | — | 35.000,00 € |
| 68 | I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL | 2.654,46 € | 2.654,46 € |
Račun dobiti i gubitka (EUR)
|---|---|---|---|
| 128 | I. POSLOVNI PRIHODI | 926.617,19 € | 24.688,82 € |
| 134 | II. POSLOVNI RASHODI | 777.968,77 € | 15.126,84 € |
| 157 | III. FINANCIJSKI PRIHODI | 180,00 € | — |
| 168 | IV. FINANCIJSKI RASHODI | 270,12 € | 53,55 € |
| 180 | IX. UKUPNI PRIHODI | 926.797,19 € | 24.688,82 € |
| 181 | X. UKUPNI RASHODI | 778.238,89 € | 15.180,39 € |
| 182 | XI. DOBIT ILI GUBITAK PRIJE OPOREZIVANJA | 148.558,30 € | 9.508,43 € |
| 185 | XII. POREZ NA DOBIT | 14.855,83 € | 950,84 € |
| 186 | XIII. DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA | 133.702,47 € | 8.557,59 € |