01. 01. 2025. - 31. 12. 2025.Predano 08. 04. 2026.
FIONA SANDYK PROPERTY d.o.o.
FIONA SANDYK PROPERTY d.o.o. za trgovinu i turizam
Sažetak
Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 09. 04. 2026.Registarski zapis za FIONA SANDYK PROPERTY d.o.o. u Sudskom registru označen je kao aktivan, pod MBS-om 110100490 i OIB-om 31284151741. Datum osnivanja je 24. 07. 2020. Sjedište je na adresi Trtarska 75A, Šibenik, Šibensko-kninska županija. Pretežita djelatnost je 68.11.0 - kupnja i prodaja vlastitih nekretnina. Zadnja provjerena financijska godina je 2024. godina; u profilu je dostupno šest GFI dokumenata za 2025. godinu.
- Financijski kontekst
- 5Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.
Brzi pregled
- Status
- Aktivan
- Djelatnosti
- 31 ukupno
- GFI
- 6 dokumenata
- Datum osnivanja
- 24. 07. 2020.
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zadru
- Sudska služba
- Trgovački sud u Zadru - stalna služba u Šibeniku
- Posljednja promjena
- 09. 04. 2026.
Registrirane djelatnosti
31 djelatnost
Pretežita djelatnost
Kupnja i prodaja vlastitih nekretnina
Djelatnosti s NKD oznakom
- 68Poslovanje nekretninama
Prikaži još 29 djelatnosti
- Obavljanje djelatnosti iznamljivanja jahti ili brodica sa ili bez posade (charter)
- Djelatnost iznajmljivanja plovila
- Ostale gospodarske djelatnosti koje su u funkciji razvoja pomorskog prometa i lučkih djelatnosti u otvorenim lukama
- Turističke usluge u nautičkom turizmu
- Turističke usluge u zdravstvenom turizmu
- Turističke usluge u kongresnom turizmu
- Turističke usluge aktivnog i pustolovnog turizma
- Turističke usluge na poljoprivrednom gospodarstvu, uzgajalištu vodenih organizama, lovištu i u šumi šumoposjednika te ribolovnom turizmu
- Usluge iznajmljivanja vozila (rent-a-car)
- Usluge turističkog ronjenja
- Usluge iznajmljivanja opreme za šport i rekreaciju turistima i obveze pružatelja usluge
- Pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
- Pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
- Prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu
- Prijevoz putnika u međunarodnom cestovnom prometu
- Prijevoz tereta u unutarnjem cestovnom prometu
- Prijevoz tereta u međunarodnom cestovnom prometu
- Prijevoz osoba i tereta za vlastite potrebe
- Kupnja i prodaja robe
- Pružanje usluga u trgovini
- Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- Zastupanje inozemnih tvrtki
- Usluge informacijskog društva
- Usluge organiziranja sajmova, priredbi, kongresa, koncerata, promocija, zabavnih manifestacija, izložaba, seminara, tečajeva i tribina
- Posredovanje u prometu nekretnina
- Poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- Stručni poslovi prostornog uređenja
- Projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
- Energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
Osobe i zastupanje
Otvori Sudski registarGFI evidencija
Financijski izvještaji iz RGFI evidencije
Zadnje ažuriranje: 08. 04. 2026.
| Godina | Dokument | Vrsta | Razdoblje | Predano |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2025. - 31. 12. 2025. | 08. 04. 2026. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2024. - 31. 12. 2024. | 27. 03. 2025. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2023. - 31. 12. 2023. | 27. 03. 2024. |
| 2022 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2022. - 31. 12. 2022. | 30. 03. 2023. |
| 2021 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2021. - 31. 12. 2021. | 26. 04. 2022. |
| 2020 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 24. 07. 2020. - 31. 12. 2020. | 25. 06. 2021. |
01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 27. 03. 2025.
01. 01. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 27. 03. 2024.
01. 01. 2022. - 31. 12. 2022.Predano 30. 03. 2023.
01. 01. 2021. - 31. 12. 2021.Predano 26. 04. 2022.
Financijski izvještaji
| Godina | Prihodi | Dobit/gubitak | Aktiva | Kapital | Obveze |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | −2.944,04 € | 3.866,87 € | −13.720,01 € | 17.586,88 € |
| 2023 | — | −4.536,47 € | 3.610,91 € | −10.775,97 € | 14.386,88 € |
| 2022 | — | −2.946,58 €izvorno: −22.201,00 kn | 2.197,36 €izvorno: 16.556,00 kn | −6.239,43 €izvorno: −47.011,00 kn | 8.436,79 €izvorno: 63.567,00 kn |
| 2021 | 5,71 €izvorno: 43,00 kn | −3.566,13 €izvorno: −26.869,00 kn | 1.228,75 €izvorno: 9.258,00 kn | −3.292,85 €izvorno: −24.810,00 kn | 4.521,60 €izvorno: 34.068,00 kn |
| 2020 | — | −2.381,31 €izvorno: −17.942,00 kn | 797,00 €izvorno: 6.005,00 kn | 273,28 €izvorno: 2.059,00 kn | 523,72 €izvorno: 3.946,00 kn |
Bilanca (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2023) | Tekuća godina (2024) | Bilješke |
|---|---|---|---|---|
| 2 | B) DUGOTRAJNA IMOVINA | — | — | 1 |
| 31 | IV. POTRAŽIVANJA | — | — | 5 |
| 37 | C) KRATKOTRAJNA IMOVINA | 3.610,91 € | 3.866,87 € | 6 |
| 46 | II. POTRAŽIVANJA | 2.672,35 € | 3.272,35 € | 8 |
| 63 | IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI | 938,56 € | 594,52 € | 10 |
| 65 | E) UKUPNO AKTIVA | 3.610,91 € | 3.866,87 € | |
| 67 | A) KAPITAL I REZERVE | −10.775,97 € | −13.720,01 € | 12 |
| 70 | III. REZERVE IZ DOBITI | — | — | 15 |
| 84 | VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK | −8.893,96 € | −13.430,43 € | 18 |
| 87 | VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE | −4.536,47 € | −2.944,04 € | 19 |
| 90 | VIII. MANJINSKI (NEKONTROLIRAJUĆI) INTERES | — | — | 20 |
| 98 | C) DUGOROČNE OBVEZE | — | — | 22 |
Prikaži preostale retke (14)
|---|---|---|---|---|
| 3 | I. NEMATERIJALNA IMOVINA | — | — | 2 |
| 10 | II. MATERIJALNA IMOVINA | — | — | 3 |
| 20 | III. DUGOTRAJNA FINANCIJSKA IMOVINA | — | — | 4 |
| 38 | I. ZALIHE | — | — | 7 |
| 53 | III. KRATKOTRAJNA FINANCIJSKA IMOVINA | — | — | 9 |
| 64 | D) PLAĆENI TROŠKOVI BUDUĆEG RAZDOBLJA I OBRAČUNATI PRIHODI | — | — | 11 |
| 68 | I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL | 2.654,46 € | 2.654,46 € | 13 |
| 69 | II. KAPITALNE REZERVE | — | — | 14 |
| 76 | IV. REVALORIZACIJSKE REZERVE | — | — | 16 |
| 77 | V. REZERVE FER VRIJEDNOSTI I OSTALO | — | — | 17 |
| 91 | B) REZERVIRANJA | — | — | 21 |
| 110 | D) KRATKOROČNE OBVEZE | 14.386,88 € | 17.586,88 € | 23 |
| 125 | E) ODGOĐENO PLAĆANJE TROŠKOVA I PRIHOD BUDUĆEGA RAZDOBLJA | — | — | 24 |
| 126 | F) UKUPNO - PASIVA | 3.610,91 € | 3.866,87 € |
Račun dobiti i gubitka (EUR)
|---|---|---|---|---|
| 128 | I. POSLOVNI PRIHODI | — | — | 25 |
| 134 | II. POSLOVNI RASHODI | 4.536,47 € | 2.944,04 € | 26 |
| 157 | III. FINANCIJSKI PRIHODI | — | — | 27 |
| 168 | IV. FINANCIJSKI RASHODI | — | — | 28 |
| 180 | IX. UKUPNI PRIHODI | — | — | 29 |