Sustav operativan|Sinkronizirano 21. 05. 2026. u 17:51
Zapisa u bazi 386.429|Izvori, javni registri i otvoreni podaci
provjera.hr

Horizon Apartments d.o.o.

Horizon Apartments društvo s ograničenom odgovornošću za turizam i usluge

MBS040449341
OIB94380416293
Osnovano15. 12. 2022.
Pravni oblikd.o.o.
Temeljni kapital2.650,00 €

Sažetak

Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 22. 04. 2026.

Horizon Apartments d.o.o. je u Sudskom registru evidentiran kao aktivan subjekt pod MBS-om 040449341 i OIB-om 94380416293. Datum osnivanja je 15. 12. 2022. Pretežita djelatnost je 68.11.0 - kupnja i prodaja vlastitih nekretnina, a sjedište je na adresi Poljanska cesta 2B, Ičići, Primorsko-goranska županija. U profilu su dostupna četiri GFI dokumenta za 2025. godinu; provjereni financijski izvještaji dostupni su do 2024. godine.

IčićiSjedište: Poljanska cesta 2B, Ičići
Pretežita djelatnost68.11.0 - kupnja i prodaja vlastitih nekretnina.

Što ova stranica objedinjuje

Registarski identitet
MBS i OIBOsnovni identifikatori i status iz Sudskog registra prikazani su zajedno s promjenama gdje su dostupne.
Povezani izvori
4Profil objedinjuje samo izvore koje možemo pouzdano povezati s ovim subjektom.
Financijski kontekst
2Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.

Brzi pregled

Status
Aktivan
Djelatnosti
22 ukupno
GFI
4 dokumenta
Zadnja godina
2024
E-mail
1 adresa

Osnovni podaci

Pravni oblik (naziv)
društvo s ograničenom odgovornošću
Datum osnivanja
15. 12. 2022.
Nadležni sud
Trgovački sud u Rijeci
Sudska služba
Trgovački sud u Rijeci
Posljednja promjena
22. 04. 2026.
Status
Aktivan

Sjedište

AdresaPoljanska cesta 2B

MjestoIčići

ŽupanijaPrimorsko-goranska županija

DržavaHrvatska

Upute u Google Maps
45.3129°N · 14.2842°E

Ključni događaji

5 od 6
  1. RegistarPosljednja promjena u registruAžuriran registarski zapis
  2. GFIDostavljen GFI za 2025.GFI-POD izvještaj
  3. FinancijeProvjeren financijski izvještaj za 2024.Godišnji financijski izvještaj · Individualni
  4. FinancijeProvjeren financijski izvještaj za 2023.Godišnji financijski izvještaj · Individualni
  5. GFIDostavljen GFI za 2022.Izjava o neaktivnosti

Registarska objava

Tekst objave ili priopćenja iz registarske evidencije

putem internetske stranice sudskog registra

Registrirane djelatnosti

22 djelatnosti

Pretežita djelatnost

68.11.0

Kupnja i prodaja vlastitih nekretnina

Djelatnosti s NKD oznakom

  • 68Poslovanje nekretninama
  • 73.1Promidžba (reklama i propaganda)
Prikaži još 19 djelatnosti
  • posredovanje u prometu nekretnina
  • poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
  • projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
  • završni radovi u građevinarstvu
  • kupnja i prodaja robe
  • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  • zastupanje domaćih i stranih pravnih osoba
  • savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
  • turističke usluge u nautičkom turizmu
  • turističke usluge u zdravstvenom turizmu
  • turističke usluge u kongresnom turizmu
  • turističke usluge aktivnog i pustolovnog turizma
  • turističke usluge na poljoprivrednom gospodarstvu, uzgajalištu vodenih organizama, lovištu i u šumi šumoposjednika te ribolovnom turizmu
  • usluge iznajmljivanja vozila (rent-a-car)
  • obavljanje djelatnosti iznajmljivanja jahti ili brodica sa ili bez posade (charter)
  • pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
  • pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
  • čišćenje svih vrsta objekata
  • prijevoz osoba i tereta za vlastite potrebe

Osobe i zastupanje

GFI evidencija

Financijski izvještaji iz RGFI evidencije

2022-2025razdoblje izvještaja
4 dokumentaukupno dostavljeno
0konsolidiranih izvještaja

Zadnje ažuriranje: 21. 04. 2026.

GodinaDokumentVrstaRazdobljePredano
2025GFI-POD izvještajIndividualni01. 01. 2025. - 31. 12. 2025.21. 04. 2026.
2024GFI-POD izvještajIndividualni01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.10. 04. 2025.
2023GFI-POD izvještajIndividualni01. 01. 2023. - 31. 12. 2023.29. 03. 2024.
2022Izjava o neaktivnostiIndividualni01. 01. 2022. - 31. 12. 2022.21. 04. 2023.
2025
GFI-POD izvještajIndividualni

01. 01. 2025. - 31. 12. 2025.Predano 21. 04. 2026.

2024
GFI-POD izvještajIndividualni

01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 10. 04. 2025.

2023
GFI-POD izvještajIndividualni

01. 01. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 29. 03. 2024.

2022
Izjava o neaktivnostiIndividualni

01. 01. 2022. - 31. 12. 2022.Predano 21. 04. 2023.

Financijski izvještaji

Godišnji financijski izvještajIndividualniAOP shema 2024Predano 10. 04. 2025.Izvorna valuta: EUR
Prihodi49.344,35 €
Rashodi62.363,77 €
Dobit/gubitak−13.019,42 €
Aktiva1.866,18 €
Kapital i rezerve−5.635,65 €
Obveze7.501,83 €
Novac17,23 €
Potraživanja609,20 €
Zadržana dobit/gubitak4.729,31 €
Dugoročne obvezeNema provjerenog podatka
Kratkoročne obveze7.501,83 €
Poslovni prihodi49.343,86 €
Poslovni rashodi62.349,14 €
Financijski prihodi0,49 €
Financijski rashodi14,63 €
Marža dobiti−26,4 %
Dug / kapital−1,33
Tekući omjer0,08
ROA−697,7 %
ROE231,0 %
GodinaPrihodiDobit/gubitakAktivaKapitalObvezePorez
202449.344,35 €−13.019,42 €1.866,18 €−5.635,65 €7.501,83 €
202368.148,48 €4.729,31 €12.245,53 €7.383,77 €4.861,76 €525,48 €

Bilanca (EUR)

AOPNaziv pozicijePrethodna godina (2023)Tekuća godina (2024)
2B) DUGOTRAJNA IMOVINA1.239,75 €
3I. NEMATERIJALNA IMOVINA597,55 €
10II. MATERIJALNA IMOVINA642,20 €
37C) KRATKOTRAJNA IMOVINA12.245,53 €626,43 €
46II. POTRAŽIVANJA3.790,87 €609,20 €
63IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI8.454,66 €17,23 €
65E) UKUPNO AKTIVA12.245,53 €1.866,18 €
67A) KAPITAL I REZERVE7.383,77 €−5.635,65 €
84VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK4.729,31 €
87VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE4.729,31 €−13.019,42 €
110D) KRATKOROČNE OBVEZE4.861,76 €7.501,83 €
126F) UKUPNO - PASIVA12.245,53 €1.866,18 €
68I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL2.650,00 €2.650,00 €
69II. KAPITALNE REZERVE4,46 €4,46 €

Račun dobiti i gubitka (EUR)

128I. POSLOVNI PRIHODI68.147,72 €49.343,86 €
134II. POSLOVNI RASHODI62.889,47 €62.349,14 €
157III. FINANCIJSKI PRIHODI0,76 €0,49 €
168IV. FINANCIJSKI RASHODI4,22 €14,63 €
180IX. UKUPNI PRIHODI68.148,48 €49.344,35 €
181X. UKUPNI RASHODI62.893,69 €62.363,77 €
182XI. DOBIT ILI GUBITAK PRIJE OPOREZIVANJA5.254,79 €−13.019,42 €
185XII. POREZ NA DOBIT525,48 €
186XIII. DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA4.729,31 €−13.019,42 €

Izvor: FINA RGFI javna objava • Licenca: Otvorena dozvola • Izvještaj je predan 10. 04. 2025. • Vrsta: Godišnji financijski izvještaj • Valuta: EUR • AOP shema 2024