provjera.hr

I. B. Immobilie d.o.o.

I. B. Immobilie društvo s ograničenom odgovornošću za poslovanje nekretninama, građevinarstvo i usluge

MBS130147806
OIB97841581084
Osnovano01. 12. 2023.
Pravni oblikd.o.o.
Temeljni kapital2.500,00 €

Sažetak

Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 13. 04. 2026.

Registarski zapis za I. B. Immobilie d.o.o. u Sudskom registru označen je kao aktivan, pod MBS-om 130147806 i OIB-om 97841581084. Datum osnivanja je 01. 12. 2023. Sjedište se nalazi na adresi Trg slobode 2, Pazin, Istarska županija; kao pretežita djelatnost navedeno je 68.11.0 - kupnja i prodaja vlastitih nekretnina. Provjereni financijski izvještaji dostupni su do 2024. godine; GFI evidencija sadrži tri GFI dokumenta za 2025. godinu.

PazinSjedište: Trg slobode 2, Pazin
Pretežita djelatnost68.11.0 - kupnja i prodaja vlastitih nekretnina.

Što ova stranica objedinjuje

Registarski identitet
MBS i OIBOsnovni identifikatori i status iz Sudskog registra prikazani su zajedno s promjenama gdje su dostupne.
Povezani izvori
4Profil objedinjuje samo izvore koje možemo pouzdano povezati s ovim subjektom.
Financijski kontekst
2Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.

Brzi pregled

Status
Aktivan
Djelatnosti
22 ukupno
GFI
3 dokumenta
Zadnja godina
2024
E-mail
1 adresa

Osnovni podaci

Pravni oblik (naziv)
društvo s ograničenom odgovornošću
Datum osnivanja
01. 12. 2023.
Nadležni sud
Trgovački sud u Pazinu
Sudska služba
Trgovački sud u Pazinu
Posljednja promjena
13. 04. 2026.
Status
Aktivan

Sjedište

AdresaTrg slobode 2

MjestoPazin

ŽupanijaIstarska županija

Upute u Google Maps
45.2408°N · 13.9364°E

Ključni događaji

5
  1. RegistarPosljednja promjena u registruAžuriran registarski zapis
  2. GFIDostavljen GFI za 2025.GFI-POD izvještaj
  3. FinancijeProvjeren financijski izvještaj za 2024.Godišnji financijski izvještaj · Individualni
  4. FinancijeProvjeren financijski izvještaj za 2023.Godišnji financijski izvještaj · Individualni
  5. RegistarOsnivanje subjektaUpis u Sudski registar

Registrirane djelatnosti

22 djelatnosti

Pretežita djelatnost

68.11.0

Kupnja i prodaja vlastitih nekretnina

Djelatnosti s NKD oznakom

  • 43.3Završni građevinski radovi
  • 68Poslovanje nekretninama
Prikaži još 19 djelatnosti
  • iznajmljivanje nekretnina
  • posredovanje u prometu nekretnina
  • poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
  • projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
  • pružanje usluga savjetovanja u vezi s poslovanjem i upravljanjem
  • pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
  • pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
  • kupnja i prodaja robe
  • pružanje usluga u trgovini
  • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  • zastupanje inozemnih tvrtki
  • usluge informacijskog društva
  • turističke usluge u nautičkom turizmu
  • turističke usluge u zdravstvenom turizmu
  • turističke usluge u kongresnom turizmu
  • turističke usluge aktivnog i pustolovnog turizma
  • turističke usluge na poljoprivrednom gospodarstvu, uzgajalištu vodenih organizama, lovištu i u šumi šumoposjednika te ribolovnom turizmu
  • usluge iznajmljivanja vozila (rent-a-car)
  • prijevoz osoba i tereta za vlastite potrebe

Osobe i zastupanje

GFI evidencija

Financijski izvještaji iz RGFI evidencije

2023-2025razdoblje izvještaja
3 dokumentaukupno dostavljeno
0konsolidiranih izvještaja

Zadnje ažuriranje: 10. 04. 2026.

GodinaDokumentVrstaRazdobljePredano
2025GFI-POD izvještajIndividualni01. 01. 2025. - 31. 12. 2025.10. 04. 2026.
2024GFI-POD izvještajIndividualni01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.04. 03. 2025.
2023GFI-POD izvještajIndividualni01. 12. 2023. - 31. 12. 2023.24. 04. 2024.
2025
GFI-POD izvještajIndividualni

01. 01. 2025. - 31. 12. 2025.Predano 10. 04. 2026.

2024
GFI-POD izvještajIndividualni

01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 04. 03. 2025.

2023
GFI-POD izvještajIndividualni

01. 12. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 24. 04. 2024.

Financijski izvještaji

Godišnji financijski izvještajIndividualniAOP shema 2024Predano 04. 03. 2025.Izvorna valuta: EUR
PrihodiNema provjerenog podatka
Rashodi1.416,62 €
Dobit/gubitak−1.416,62 €
Aktiva102.239,19 €
Kapital i rezerve391,69 €
Obveze7.347,50 €
Novac5.748,29 €
Potraživanja328,90 €
Zadržana dobit/gubitak−691,69 €
Dugoročne obveze94.500,00 €
Kratkoročne obveze7.347,50 €
Poslovni prihodiNema provjerenog podatka
Poslovni rashodi1.416,62 €
Financijski prihodiNema provjerenog podatka
Financijski rashodiNema provjerenog podatka
Marža dobitiNema provjerenog podatka
Dug / kapital18,76
Tekući omjer13,91
ROA−1,4 %
ROE−361,7 %
GodinaPrihodiDobit/gubitakAktivaKapitalObveze
2024−1.416,62 €102.239,19 €391,69 €7.347,50 €
2023−691,69 €74.110,31 €1.808,31 €72.302,00 €

Bilanca (EUR)

AOPNaziv pozicijePrethodna godina (2023)Tekuća godina (2024)Bilješke
2B) DUGOTRAJNA IMOVINA70.452,00 €1
31IV. POTRAŽIVANJA5
37C) KRATKOTRAJNA IMOVINA3.658,31 €102.239,19 €6
46II. POTRAŽIVANJA328,90 €8
63IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI3.658,31 €5.748,29 €10
65E) UKUPNO AKTIVA74.110,31 €102.239,19 €
67A) KAPITAL I REZERVE1.808,31 €391,69 €12
70III. REZERVE IZ DOBITI15
84VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK−691,69 €18
87VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE−691,69 €−1.416,62 €19
90VIII. MANJINSKI (NEKONTROLIRAJUĆI) INTERES20
98C) DUGOROČNE OBVEZE94.500,00 €22
Prikaži preostale retke (14)
3I. NEMATERIJALNA IMOVINA2
10II. MATERIJALNA IMOVINA70.452,00 €3
20III. DUGOTRAJNA FINANCIJSKA IMOVINA4
38I. ZALIHE96.162,00 €7
53III. KRATKOTRAJNA FINANCIJSKA IMOVINA9
64D) PLAĆENI TROŠKOVI BUDUĆEG RAZDOBLJA I OBRAČUNATI PRIHODI11
68I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL2.500,00 €2.500,00 €13
69II. KAPITALNE REZERVE14
76IV. REVALORIZACIJSKE REZERVE16
77V. REZERVE FER VRIJEDNOSTI I OSTALO17
91B) REZERVIRANJA21
110D) KRATKOROČNE OBVEZE72.302,00 €7.347,50 €23
125E) ODGOĐENO PLAĆANJE TROŠKOVA I PRIHOD BUDUĆEGA RAZDOBLJA24
126F) UKUPNO - PASIVA74.110,31 €102.239,19 €

Račun dobiti i gubitka (EUR)