03. 08. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 30. 04. 2024.
I.J. REAL ESTATE d.o.o.
I.J. REAL ESTATE društvo s ograničenom odgovornošću za poslovanje nekretninama
Sažetak
Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 13. 04. 2026.I.J. REAL ESTATE d.o.o. je aktivan subjekt u Sudskom registru, upisan pod MBS-om 130143546 i OIB-om 84382336429. Datum osnivanja je 03. 08. 2023. Pretežita djelatnost je 68.20.0 - iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing), a sjedište je na adresi Mate Vlašića 51, Poreč - Parenzo, Istarska županija. Profil sadrži jedan GFI dokument za 2023. godinu; profil uključuje šest zapisa s e-Oglasne ploče sudova.
- Povezani izvori
- 5Profil objedinjuje samo izvore koje možemo pouzdano povezati s ovim subjektom.
- Financijski kontekst
- 1Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.
Brzi pregled
- Status
- Aktivan
- Djelatnosti
- 42 ukupno
- GFI
- 1 dokument
- Sudske objave
- 6 objava
- Zadnja godina
- 2023
- Datum osnivanja
- 03. 08. 2023.
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Pazinu
- Sudska služba
- Trgovački sud u Pazinu
- Posljednja promjena
- 13. 04. 2026.
- Status
- Aktivan
Ključni događaji
- e-OglasnaRješenje od 28.04.2026.St-54/2026 · Trgovački sud u Pazinu
- e-OglasnaRješenje od 30.03.2026.St-54/2026 · Trgovački sud u Pazinu
- e-OglasnaZapisnik od 30.03.2026.St-54/2026 · Trgovački sud u Pazinu
- e-OglasnaRješenje od 13.02.2026.St-54/2026 · Trgovački sud u Pazinu
Registrirane djelatnosti
42 djelatnosti
Pretežita djelatnost
Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
Djelatnosti s NKD oznakom
- 68Poslovanje nekretninama
- 68.11.0Kupnja i prodaja vlastitih nekretnina
- 73.20.0Istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
Prikaži još 38 djelatnosti
- Iznajmljivanje vlastitih nekretnina
- Posredovanje u prometu nekretnina
- Poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup
- Pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
- Pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
- Kupnja i prodaja robe
- Pružanje usluga čišćenja svih vrsta objekata
- Pružanje usluga u trgovini
- Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- Zastupanje inozemnih tvrtki
- Usluge informacijskog društva
- Pružanje usluga promidžbe (reklame i propagande)
- Organiziranje seminara, tečajeva, radionica, sajmova, zabavnih manifestacija i izložbi
- Prijevoz osoba i tereta za vlastite potrebe
- Usluge turističke agencije
- Projektiranje i građenje građevina i stručni nadzor građenja
- Stručni poslovi prostornog uređenja
- Usluge iznajmljivanja vozila (rent-a-car)
- turističke usluge u nautičkom turizmu
- turističke usluge u zdravstvenom turizmu
- turističke usluge u kongresnom turizmu
- turističke usluge aktivnog i pustolovnog turizma
- turističke usluge na poljoprivrednom gospodarstvu, uzgajalištu vodenih organizama, lovištu i u šumi šumoposjednika te ribolovnom turizmu
- iznajmljivanje i davanje u zakup motornih vozila
- usluge turističkog ronjenja
- usluge iznajmljivanja opreme za šport i rekreaciju turistima
- obavljanje djelatnosti iznajmljivanja jahti ili brodica sa ili bez posade (charter)
- iznajmljivanje plovila
- upravljanje i održavanje sportskom građevinom
- sportska rekreacija
- sportska poduka
- organiziranje i vođenje zabavnog parka
- organiziranje sportskih igraonica za djecu
- prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu
- prijevoz putnika u međunarodnom cestovnom prometu
- prijevoz tereta u unutarnjem cestovnom prometu
- prijevoz tereta u međunarodnom cestovnom prometu
Osobe i zastupanje
Otvori Sudski registarSudske objave iz e-Oglasne ploče sudova
Objave povezane s ovim subjektom preko OIB-a dužnika. Prikaz nije službeni registar ni cjelovita povijest postupka.
Izvor: e-Oglasna ploča sudova, dohvaćeno 05. 05. 2026.
GFI evidencija
Financijski izvještaji iz RGFI evidencije
Zadnje ažuriranje: 30. 04. 2024.
| Godina | Dokument | Vrsta | Razdoblje | Predano |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 03. 08. 2023. - 31. 12. 2023. | 30. 04. 2024. |
Financijski izvještaji
| Godina | Prihodi | Dobit/gubitak | Aktiva | Kapital | Obveze |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | −12.115,96 € | 716,13 € | −9.615,96 € | 10.332,09 € |
Bilanca (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2022) | Tekuća godina (2023) |
|---|---|---|---|
| 37 | C) KRATKOTRAJNA IMOVINA | — | 716,13 € |
| 38 | I. ZALIHE | — | 333,99 € |
| 63 | IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI | — | 382,14 € |
| 65 | E) UKUPNO AKTIVA | — | 716,13 € |
| 67 | A) KAPITAL I REZERVE | — | −9.615,96 € |
| 68 | I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL | — | 2.500,00 € |
| 86 | VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE | — | −12.115,96 € |
| 109 | D) KRATKOROČNE OBVEZE | — | 10.332,09 € |
| 125 | F) UKUPNO - PASIVA | — | 716,13 € |
Račun dobiti i gubitka (EUR)
|---|---|---|---|
| 133 | II. POSLOVNI RASHODI | — | 12.115,96 € |
| 180 | X. UKUPNI RASHODI | — | 12.115,96 € |
| 181 | XI. DOBIT ILI GUBITAK PRIJE OPOREZIVANJA | — | −12.115,96 € |
| 185 | XIII. DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA | — | −12.115,96 € |