01. 01. 2025. - 31. 12. 2025.Predano 29. 04. 2026.
IMOBILE CENTRUM d.o.o.
IMOBILE CENTRUM d.o.o. za poslovanje nekretninama
Sažetak
Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 30. 04. 2026.Registarski zapis za IMOBILE CENTRUM d.o.o. u Sudskom registru označen je kao aktivan, pod MBS-om 081189265 i OIB-om 17555013258. Datum osnivanja je 21. 08. 2018. Sjedište se nalazi na adresi Donje Svetice 127, Zagreb, Grad Zagreb; kao pretežita djelatnost navedeno je 68.10 - kupnja i prodaja vlastitih nekretnina. Financijski podaci provjereni su do 2024. godine; u profilu je dostupno osam GFI dokumenata za 2025. godinu.
- Financijski kontekst
- 6Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.
Brzi pregled
- Status
- Aktivan
- Djelatnosti
- 18 ukupno
- GFI
- 8 dokumenata
- Datum osnivanja
- 21. 08. 2018.
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Sudska služba
- Trgovački sud u Zagrebu
- Posljednja promjena
- 30. 04. 2026.
Registrirane djelatnosti
18 djelatnosti
Pretežita djelatnost
Kupnja i prodaja vlastitih nekretnina
Djelatnosti s NKD oznakom
- 68Poslovanje nekretninama
- 73.1Promidžba (reklama i propaganda)
- 73.20.0Istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
Prikaži još 14 djelatnosti
- poslovi upravljanje nekretninom i održavanje nekretnina
- posredovanje u prometu nekretnina
- projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
- energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
- djelatnosti prostornog uređenja i gradnje
- djelatnost upravljanja projektom gradnje,
- djelatnost tehničkog ispitivanja i analize
- kupnja i prodaja robe
- pružanje usluga u trgovini
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki
- usluge informacijskog društva
- savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- organiziranje sajmova, priredbi, kongresa, koncerata, promocija, zabavnih manifestacija, izložaba, seminara, tečajeva i tribina
Osobe i zastupanje
Otvori Sudski registarGFI evidencija
Financijski izvještaji iz RGFI evidencije
Zadnje ažuriranje: 29. 04. 2026.
| Godina | Dokument | Vrsta | Razdoblje | Predano |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2025. - 31. 12. 2025. | 29. 04. 2026. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2024. - 31. 12. 2024. | 30. 04. 2025. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2023. - 31. 12. 2023. | 30. 04. 2024. |
| 2022 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2022. - 31. 12. 2022. | 30. 06. 2023. |
| 2021 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2021. - 31. 12. 2021. | 20. 04. 2022. |
| 2020 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2020. - 31. 12. 2020. | 30. 06. 2021. |
| 2019 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2019. - 31. 12. 2019. | 31. 08. 2020. |
| 2018 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2018. - 31. 12. 2018. | 30. 04. 2019. |
01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 30. 04. 2025.
01. 01. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 30. 04. 2024.
01. 01. 2022. - 31. 12. 2022.Predano 30. 06. 2023.
01. 01. 2021. - 31. 12. 2021.Predano 20. 04. 2022.
Financijski izvještaji
| Godina | Prihodi | Dobit/gubitak | Aktiva | Kapital | Obveze |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0,06 € | −161.063,02 € | 982.039,66 € | −360.256,99 € | 1.342.296,65 € |
| 2023 | 0,07 € | −29.186,56 € | 738.224,97 € | −199.193,97 € | 937.418,94 € |
| 2022 | — | −34.948,17 €izvorno: −263.317,00 kn | 737.312,10 €izvorno: 5.555.278,00 kn | −170.007,43 €izvorno: −1.280.921,00 kn | 907.319,53 €izvorno: 6.836.199,00 kn |
| 2021 | — | −38.989,18 €izvorno: −293.764,00 kn | 737.238,17 €izvorno: 5.554.721,00 kn | −135.059,26 €izvorno: −1.017.604,00 kn | 872.272,35 €izvorno: 6.572.136,00 kn |
| 2020 | — | −48.158,74 €izvorno: −362.852,00 kn | 738.137,90 €izvorno: 5.561.500,00 kn | −96.070,08 €izvorno: −723.840,00 kn | 834.207,98 €izvorno: 6.285.340,00 kn |
| 2018 | — | −6.140,02 €izvorno: −46.262,00 kn | 734.248,99 €izvorno: 5.532.199,00 kn | −3.485,57 €izvorno: −26.262,00 kn | 737.734,55 €izvorno: 5.558.461,00 kn |
Bilanca (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2023) | Tekuća godina (2024) |
|---|---|---|---|
| 2 | B) DUGOTRAJNA IMOVINA | 731.671,68 € | 925.929,48 € |
| 10 | II. MATERIJALNA IMOVINA | 731.671,68 € | 925.929,48 € |
| 37 | C) KRATKOTRAJNA IMOVINA | 6.553,29 € | 56.110,18 € |
| 46 | II. POTRAŽIVANJA | 5.028,38 € | 34.053,94 € |
| 63 | IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI | 1.524,91 € | 22.056,24 € |
| 65 | E) UKUPNO AKTIVA | 738.224,97 € | 982.039,66 € |
| 67 | A) KAPITAL I REZERVE | −199.193,97 € | −360.256,99 € |
| 68 | I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL | 2.654,46 € | 2.654,46 € |
| 84 | VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK | −172.661,87 € | −201.848,43 € |
| 87 | VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE | −29.186,56 € | −161.063,02 € |
| 110 | D) KRATKOROČNE OBVEZE | 937.418,94 € | 1.342.296,65 € |
| 126 | F) UKUPNO - PASIVA | 738.224,97 € | 982.039,66 € |
Račun dobiti i gubitka (EUR)
|---|---|---|---|
| 134 | II. POSLOVNI RASHODI | 9.795,85 € | 131.158,50 € |
| 157 | III. FINANCIJSKI PRIHODI | 0,07 € | 0,06 € |
| 168 | IV. FINANCIJSKI RASHODI | 19.390,78 € | 29.904,58 € |
| 180 | IX. UKUPNI PRIHODI | 0,07 € | 0,06 € |
| 181 | X. UKUPNI RASHODI | 29.186,63 € | 161.063,08 € |
| 182 | XI. DOBIT ILI GUBITAK PRIJE OPOREZIVANJA | −29.186,56 € | −161.063,02 € |
| 186 | XIII. DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA | −29.186,56 € | −161.063,02 € |