01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 28. 05. 2025.
ISTRA QUALITY HOMES d.o.o.
ISTRA QUALITY HOMES društvo s ograničenom odgovornošću za poslovanje nekretninama i turistička agencija
Sažetak
Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 24. 09. 2025.Sudski registar za ISTRA QUALITY HOMES d.o.o. prikazuje aktivan registarski zapis pod MBS-om 130061059 i OIB-om 68351501763. Datum osnivanja je 13. 09. 2016. Za sjedište je evidentirano na adresi Ulica Murve - Via dei Moreri 15, Novigrad - Cittanova, Istarska županija. Glavna djelatnost profila je 68.11.0 - kupnja i prodaja vlastitih nekretnina. Dostupno je devet GFI dokumenata za 2024. godinu.
- Financijski kontekst
- 9Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.
Brzi pregled
- Status
- Aktivan
- Djelatnosti
- 25 ukupno
- GFI
- 9 dokumenata
- Datum osnivanja
- 13. 09. 2016.
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Pazinu
- Sudska služba
- Trgovački sud u Pazinu
- Posljednja promjena
- 24. 09. 2025.
- Status
- Aktivan
Sjedište
AdresaUlica Murve - Via dei Moreri 15
- FinancijeProvjeren financijski izvještaj za 2021.Godišnji financijski izvještaj · Individualni
Registrirane djelatnosti
25 djelatnosti
Pretežita djelatnost
Kupnja i prodaja vlastitih nekretnina
Djelatnosti s NKD oznakom
- 68Poslovanje nekretninama
Prikaži još 23 djelatnosti
- posredovanje u prometu nekretnina
- projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
- energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
- djelatnost upravljanja projektom gradnje
- djelatnost tehničkog ispitivanja i analize
- poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- iznajmljivanje vlastitih nekretnina
- djelatnost turističke agencije
- turističke usluge u nautičkom turizmu
- turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude
- ostale turističke usluge
- turističke usluge koje uključuju športsko-rekreativne ili pustolovne aktivnosti
- pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
- pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
- kupnja i prodaja robe
- pružanje usluga u trgovini
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki
- usluge informacijskog društva
- projektiranje i pružanje usluga uređenja interijera i eksterijera
- prijevoz za vlastite potrebe
- iznajmljivanje motornih vozila
- iznajmljivanje strojeva, opreme i uređaja
Osobe i zastupanje
Otvori Sudski registarGFI evidencija
Financijski izvještaji iz RGFI evidencije
Zadnje ažuriranje: 28. 05. 2025.
| Godina | Dokument | Vrsta | Razdoblje | Predano |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2024. - 31. 12. 2024. | 28. 05. 2025. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2023. - 31. 12. 2023. | 24. 06. 2024. |
| 2022 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2022. - 31. 12. 2022. | 15. 06. 2023. |
| 2021 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2021. - 31. 12. 2021. | 17. 06. 2022. |
| 2020 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2020. - 31. 12. 2020. | 31. 05. 2021. |
| 2019 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2019. - 31. 12. 2019. | 11. 04. 2020. |
| 2018 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2018. - 31. 12. 2018. | 27. 05. 2019. |
| 2017 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2017. - 31. 12. 2017. | 12. 06. 2018. |
| 2016 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 13. 09. 2016. - 31. 12. 2016. | 30. 06. 2017. |
01. 01. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 24. 06. 2024.
01. 01. 2022. - 31. 12. 2022.Predano 15. 06. 2023.
01. 01. 2021. - 31. 12. 2021.Predano 17. 06. 2022.
01. 01. 2020. - 31. 12. 2020.Predano 31. 05. 2021.
Financijski izvještaji
| Godina | Prihodi | Dobit/gubitak | Aktiva | Kapital | Obveze | Porez |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.666,97 € | −61.324,24 € | 69.513,52 € | 45.268,71 € | 24.244,81 € | — |
| 2023 | 731.230,67 € | 148.097,64 € | 141.876,43 € | 106.592,95 € | 35.283,48 € | 11.880,17 € |
| 2022 | 622.393,39 €izvorno: 4.689.423,00 kn | 133.471,10 €izvorno: 1.005.638,00 kn | 893.493,00 €izvorno: 6.732.023,00 kn | −41.504,81 €izvorno: −312.718,00 kn | 82.119,98 €izvorno: 618.733,00 kn | — |
| 2021 | 209,44 €izvorno: 1.578,00 kn | −31.477,07 €izvorno: −237.164,00 kn | 760.795,54 €izvorno: 5.732.214,00 kn | −174.975,91 €izvorno: −1.318.356,00 kn | 8.416,62 €izvorno: 63.415,00 kn | — |
| 2020 | 299,82 €izvorno: 2.259,00 kn | −42.042,47 €izvorno: −316.769,00 kn | 767.834,76 €izvorno: 5.785.251,00 kn | −143.498,84 €izvorno: −1.081.192,00 kn | 8.350,12 €izvorno: 62.914,00 kn | — |
| 2019 | 4,91 €izvorno: 37,00 kn | −57.603,29 €izvorno: −434.012,00 kn | 743.848,96 €izvorno: 5.604.530,00 kn | −101.456,23 €izvorno: −764.422,00 kn | 8.289,34 €izvorno: 62.456,00 kn | — |
| 2018 | 2.082,69 €izvorno: 15.692,00 kn | −34.786,38 €izvorno: −262.098,00 kn | 672.585,57 €izvorno: 5.067.596,00 kn | −43.852,94 €izvorno: −330.410,00 kn | 380,78 €izvorno: 2.869,00 kn | — |
| 2017 | 134,05 €izvorno: 1.010,00 kn | −8.737,94 €izvorno: −65.836,00 kn | 227.943,06 €izvorno: 1.717.437,00 kn | −9.066,56 €izvorno: −68.312,00 kn | 7.765,08 €izvorno: 58.506,00 kn | — |
| 2016 | — | −2.983,08 €izvorno: −22.476,00 kn | 99.551,26 €izvorno: 750.069,00 kn | −328,62 €izvorno: −2.476,00 kn | 1.577,01 €izvorno: 11.882,00 kn | — |
Bilanca (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2023) | Tekuća godina (2024) | Bilješke |
|---|---|---|---|---|
| 2 | B) DUGOTRAJNA IMOVINA | 305,84 € | — | |
| 10 | II. MATERIJALNA IMOVINA | 305,84 € | — | |
| 37 | C) KRATKOTRAJNA IMOVINA | 141.570,59 € | 69.513,52 € | 1 |
| 46 | II. POTRAŽIVANJA | 3.828,64 € | 13.777,82 € | 1 |
| 53 | III. KRATKOTRAJNA FINANCIJSKA IMOVINA | 125.821,55 € | 51.988,29 € | 1 |
| 63 | IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI | 11.920,40 € | 3.747,41 € | 1 |
| 65 | E) UKUPNO AKTIVA | 141.876,43 € | 69.513,52 € | |
| 67 | A) KAPITAL I REZERVE | 106.592,95 € | 45.268,71 € | |
| 84 | VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK | −44.159,15 € | 103.938,49 € | 3 |
| 87 | VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE | 148.097,64 € | −61.324,24 € | 3 |
| 110 | D) KRATKOROČNE OBVEZE | 35.283,48 € | 24.244,81 € | 4 |
| 126 | F) UKUPNO - PASIVA | 141.876,43 € | 69.513,52 € | |
| 68 | I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL | 2.654,46 € | 2.600,00 € | 2 |
| 69 | II. KAPITALNE REZERVE | — | 54,46 € | 2 |
Račun dobiti i gubitka (EUR)
|---|---|---|---|---|
| 128 | I. POSLOVNI PRIHODI | 730.240,47 € | 0,23 € | 1 |
| 134 | II. POSLOVNI RASHODI | 571.252,56 € | 64.988,09 € | 2 |
| 157 | III. FINANCIJSKI PRIHODI | 990,20 € | 3.666,74 € | 1 |
| 168 | IV. FINANCIJSKI RASHODI | 0,30 € | 3,12 € | 2 |
| 180 | IX. UKUPNI PRIHODI | 731.230,67 € | 3.666,97 € | |
| 181 | X. UKUPNI RASHODI | 571.252,86 € | 64.991,21 € | |
| 182 | XI. DOBIT ILI GUBITAK PRIJE OPOREZIVANJA | 159.977,81 € | −61.324,24 € | |
| 185 | XII. POREZ NA DOBIT | 11.880,17 € | — | |
| 186 | XIII. DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA | 148.097,64 € | −61.324,24 € |