01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 25. 06. 2025.
IVISTA HOME d.o.o.
IVISTA HOME d.o.o. za usluge
Sažetak
Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 17. 09. 2025.U Sudskom registru IVISTA HOME d.o.o. vodi se kao aktivan subjekt pod MBS-om 081426034 i OIB-om 74297057728. Datum osnivanja je 08. 03. 2022. Sjedište je na adresi Bukovac 13, Zagreb, Grad Zagreb. Pretežita djelatnost je 41.00.0 - građenje stambenih i nestambenih zgrada. U profilu je dostupno šest GFI dokumenata za 2024. godinu.
- Financijski kontekst
- 3Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.
Brzi pregled
- Status
- Aktivan
- Djelatnosti
- 18 ukupno
- GFI
- 6 dokumenata
- Datum osnivanja
- 08. 03. 2022.
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Sudska služba
- Trgovački sud u Zagrebu
- Posljednja promjena
- 17. 09. 2025.
- GFIDostavljen GFI za 2023.GFI-POD izvještaj
- GFIDostavljen GFI za 2023.Izjava o razlozima izmjene
- GFIDostavljen GFI za 2023.Izjava o razlozima izmjene
Registrirane djelatnosti
18 djelatnosti
Pretežita djelatnost
Građenje stambenih i nestambenih zgrada
Djelatnosti s NKD oznakom
- 68Poslovanje nekretninama
- 73.1Promidžba (reklama i propaganda)
Prikaži još 15 djelatnosti
- kupnja i prodaja robe
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki
- pružanje usluga u trgovini
- usluge informacijskog društva
- organiziranje seminara i tečajeva
- savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- posredovanje u prometu nekretnina
- poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- prijevoz osoba i tereta za vlastite potrebe
- projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
- energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
- stručni poslovi prostornog uređenja
- djelatnost upravljanja projektom gradnje
- djelatnost tehničkog ispitivanja i analize
Osobe i zastupanje
Otvori Sudski registarGFI evidencija
Financijski izvještaji iz RGFI evidencije
Zadnje ažuriranje: 25. 06. 2025.
| Godina | Dokument | Vrsta | Razdoblje | Predano |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2024. - 31. 12. 2024. | 25. 06. 2025. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2023. - 31. 12. 2023. | 25. 06. 2025. |
| 2023 | Izjava o razlozima izmjene | Individualni | 01. 01. 2023. - 31. 12. 2023. | 25. 06. 2025. |
| 2023 | Izjava o razlozima izmjene | Individualni | 01. 01. 2023. - 31. 12. 2023. | 29. 04. 2025. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2023. - 31. 12. 2023. | 26. 06. 2024. |
| 2022 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 15. 03. 2022. - 31. 12. 2022. | 26. 06. 2023. |
01. 01. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 25. 06. 2025.
01. 01. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 25. 06. 2025.
01. 01. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 29. 04. 2025.
01. 01. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 26. 06. 2024.
Financijski izvještaji
| Godina | Prihodi | Dobit/gubitak | Aktiva | Kapital | Obveze |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.311,11 € | 511,88 € | 2.930.411,79 € | −30.927,94 € | 2.961.339,73 € |
| 2023 | 0,04 € | −367.746,37 € | 966.758,97 € | −388.083,42 € | 1.354.842,39 € |
| 2022 | 0,13 €izvorno: 1,00 kn | −22.991,57 €izvorno: −173.230,00 kn | 735.290,60 €izvorno: 5.540.047,00 kn | −20.336,98 €izvorno: −153.229,00 kn | 755.627,58 €izvorno: 5.693.276,00 kn |
Bilanca (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2023) | Tekuća godina (2024) |
|---|---|---|---|
| 2 | B) DUGOTRAJNA IMOVINA | 1.305.956,34 € | 2.734.532,55 € |
| 10 | II. MATERIJALNA IMOVINA | 1.305.956,34 € | 2.734.532,55 € |
| 37 | C) KRATKOTRAJNA IMOVINA | 17.446,23 € | 195.879,24 € |
| 46 | II. POTRAŽIVANJA | 3.882,99 € | 15.594,12 € |
| 53 | III. KRATKOTRAJNA FINANCIJSKA IMOVINA | 5.408,45 € | 87.588,87 € |
| 63 | IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI | 8.154,79 € | 92.696,25 € |
| 65 | E) UKUPNO AKTIVA | 1.323.402,57 € | 2.930.411,79 € |
| 67 | A) KAPITAL I REZERVE | −31.439,82 € | −30.927,94 € |
| 84 | VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK | −22.991,51 € | −34.094,28 € |
| 87 | VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE | −11.102,77 € | 511,88 € |
| 110 | D) KRATKOROČNE OBVEZE | 1.354.842,39 € | 2.961.339,73 € |
| 126 | F) UKUPNO - PASIVA | 1.323.402,57 € | 2.930.411,79 € |
| 68 | I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL | 2.654,46 € | 2.654,46 € |
Račun dobiti i gubitka (EUR)
|---|---|---|---|
| 134 | II. POSLOVNI RASHODI | 6.141,30 € | 2.350,53 € |
| 157 | III. FINANCIJSKI PRIHODI | 0,04 € | 3.311,11 € |
| 168 | IV. FINANCIJSKI RASHODI | 4.961,51 € | 448,70 € |
| 180 | IX. UKUPNI PRIHODI | 0,04 € | 3.311,11 € |
| 181 | X. UKUPNI RASHODI | 11.102,81 € | 2.799,23 € |
| 182 | XI. DOBIT ILI GUBITAK PRIJE OPOREZIVANJA | −11.102,77 € | 511,88 € |
| 186 | XIII. DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA | −11.102,77 € | 511,88 € |