01. 01. 2025. - 31. 12. 2025.Predano 24. 03. 2026.
KOMPAS REAL ESTATE d.o.o.
KOMPAS REAL ESTATE društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
Sažetak
Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 22. 04. 2026.Sudski registar za KOMPAS REAL ESTATE d.o.o. prikazuje aktivan registarski zapis pod MBS-om 130096911 i OIB-om 27207773985. Datum osnivanja je 08. 07. 2019. Za sjedište je evidentirano na adresi Burle 83B, Medulin, Istarska županija. Glavna djelatnost profila je 24.45 - proizvodnja ostalih obojenih metala. Financijski podaci provjereni su do 2024. godine; u profilu je dostupno sedam GFI dokumenata za 2025. godinu.
- Financijski kontekst
- 6Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.
Brzi pregled
- Status
- Aktivan
- Djelatnosti
- 32 ukupno
- GFI
- 7 dokumenata
- Datum osnivanja
- 08. 07. 2019.
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Pazinu
- Sudska služba
- Trgovački sud u Pazinu
- Posljednja promjena
- 22. 04. 2026.
Registrirane djelatnosti
32 djelatnosti
Pretežita djelatnost
Proizvodnja ostalih obojenih metala
Djelatnosti s NKD oznakom
- 68Poslovanje nekretninama
- 73.1Promidžba (reklama i propaganda)
Prikaži još 29 djelatnosti
- kupnja i prodaja robe
- pružanje usluga u trgovini
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki
- usluge informacijskog društva
- savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- zastupanje i posredovanje u zastupanju domaćih i stranih tvrtki u okviru registriranih djelatnosti
- projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
- energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
- usluge turističke agencije
- turističke usluge u nautičkom turizmu
- turističke usluge u zdravstvenom turizmu
- turističke usluge u kongresnom turizmu
- turističke usluge aktivnog i pustolovnog turizma
- turističke usluge na poljoprivrednom gospodarstvu, uzgajalištu vodenih organizama, lovištu i u šumi šumoposjednika te ribolovnom turizmu
- usluge iznajmljivanja vozila (rent-a-car)
- usluge turističkog ronjenja
- usluge iznajmljivanja opreme za šport i rekreaciju turistima i obveze pružatelja usluge
- usluge iznajmljivanje i posredovanje u iznajmljivanju vozila (rent-a-car), plovnih objekata, čuvanje i održavanje plovnih objekata, usluga skipera i dr.
- posredovanje u prometu nekretnina
- poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- iznajmljivanje nekretnina
- prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu
- prijevoz putnika u međunarodnom cestovnom prometu
- prijevoz tereta u unutarnjem cestovnom prometu
- prijevoz tereta u međunarodnom cestovnom prometu
- prijevoz osoba i tereta za vlastite potrebe
- organiziranje vjenčanja, zabavnih priredbi, animacije i organizacije proslava
- organiziranje koncerata, izložbi, kongresa, zabavnih programa, sajmova, predavanja, seminara, revija, festivala
Osobe i zastupanje
Otvori Sudski registarGFI evidencija
Financijski izvještaji iz RGFI evidencije
Zadnje ažuriranje: 24. 03. 2026.
| Godina | Dokument | Vrsta | Razdoblje | Predano |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2025. - 31. 12. 2025. | 24. 03. 2026. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2024. - 31. 12. 2024. | 29. 04. 2025. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2023. - 31. 12. 2023. | 22. 03. 2024. |
| 2022 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2022. - 31. 12. 2022. | 07. 04. 2023. |
| 2021 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2021. - 31. 12. 2021. | 19. 04. 2022. |
| 2020 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2020. - 31. 12. 2020. | 16. 04. 2021. |
| 2019 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 08. 07. 2019. - 31. 12. 2019. | 20. 06. 2020. |
01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 29. 04. 2025.
01. 01. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 22. 03. 2024.
01. 01. 2022. - 31. 12. 2022.Predano 07. 04. 2023.
01. 01. 2021. - 31. 12. 2021.Predano 19. 04. 2022.
Financijski izvještaji
| Godina | Prihodi | Dobit/gubitak | Aktiva | Kapital | Obveze | Porez |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 671.036,31 € | 81.713,62 € | 584.325,40 € | 11.126,67 € | 410.872,17 € | 1.082,36 € |
| 2023 | 50.122,67 € | −26.073,39 € | 707.662,86 € | −70.586,95 € | 778.249,81 € | — |
| 2022 | 40.671,84 €izvorno: 306.442,00 kn | −8.361,01 €izvorno: −62.996,00 kn | 719.960,58 €izvorno: 5.424.543,00 kn | −44.513,50 €izvorno: −335.387,00 kn | 764.474,09 €izvorno: 5.759.930,00 kn | — |
| 2021 | 4,51 €izvorno: 34,00 kn | −17.761,10 €izvorno: −133.821,00 kn | 442.371,09 €izvorno: 3.333.045,00 kn | −36.152,63 €izvorno: −272.392,00 kn | 478.523,72 €izvorno: 3.605.437,00 kn | — |
| 2020 | 3,45 €izvorno: 26,00 kn | −14.337,51 €izvorno: −108.026,00 kn | 252.301,28 €izvorno: 1.900.964,00 kn | −18.391,53 €izvorno: −138.571,00 kn | 270.692,81 €izvorno: 2.039.535,00 kn | — |
| 2019 | — | −6.708,47 €izvorno: −50.545,00 kn | 156.222,71 €izvorno: 1.177.060,00 kn | −4.054,02 €izvorno: −30.545,00 kn | 160.276,73 €izvorno: 1.207.605,00 kn | — |
Bilanca (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2023) | Tekuća godina (2024) |
|---|---|---|---|
| 37 | C) KRATKOTRAJNA IMOVINA | 707.662,86 € | 584.325,40 € |
| 38 | I. ZALIHE | 674.078,32 € | 419.422,87 € |
| 46 | II. POTRAŽIVANJA | 9.982,25 € | 33.325,41 € |
| 63 | IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI | 23.602,29 € | 131.577,12 € |
| 65 | E) UKUPNO AKTIVA | 707.662,86 € | 584.325,40 € |
| 67 | A) KAPITAL I REZERVE | −70.586,95 € | 11.126,67 € |
| 68 | I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL | 2.654,46 € | 2.654,46 € |
| 84 | VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK | −47.168,02 € | −73.241,41 € |
| 87 | VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE | −26.073,39 € | 81.713,62 € |
| 110 | D) KRATKOROČNE OBVEZE | 778.249,81 € | 410.872,17 € |
| 125 | E) ODGOĐENO PLAĆANJE TROŠKOVA I PRIHOD BUDUĆEGA RAZDOBLJA | — | 162.326,56 € |
| 126 | F) UKUPNO - PASIVA | 707.662,86 € | 584.325,40 € |
Račun dobiti i gubitka (EUR)
|---|---|---|---|
| 128 | I. POSLOVNI PRIHODI | 50.121,62 € | 671.035,66 € |
| 134 | II. POSLOVNI RASHODI | 76.185,74 € | 588.214,09 € |
| 157 | III. FINANCIJSKI PRIHODI | 1,05 € | 0,65 € |
| 168 | IV. FINANCIJSKI RASHODI | 10,32 € | 26,24 € |
| 180 | IX. UKUPNI PRIHODI | 50.122,67 € | 671.036,31 € |
| 181 | X. UKUPNI RASHODI | 76.196,06 € | 588.240,33 € |
| 182 | XI. DOBIT ILI GUBITAK PRIJE OPOREZIVANJA | −26.073,39 € | 82.795,98 € |
| 185 | XII. POREZ NA DOBIT | — | 1.082,36 € |
| 186 | XIII. DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA | −26.073,39 € | 81.713,62 € |