01. 04. 2024. - 31. 03. 2025.Predano 01. 10. 2025.
KUHN IMMOBILIEN HRVATSKA d.o.o.
KUHN IMMOBILIEN HRVATSKA društvo s ograničenom odgovornošću za poslovanje nekretninama
Sažetak
Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 02. 10. 2025.Za KUHN IMMOBILIEN HRVATSKA d.o.o. u Sudskom registru evidentiran je aktivan status; subjekt je upisan pod MBS-om 081306129 i OIB-om 98539287982. Datum osnivanja je 15. 04. 2020. Sjedište je na adresi Rakitnica 4, Zagreb, Grad Zagreb. Zadnja provjerena financijska godina je 2024. godina; GFI evidencija sadrži pet GFI dokumenata za 2025. godinu.
- Financijski kontekst
- 4Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.
Brzi pregled
- Status
- Aktivan
- Djelatnosti
- 11 ukupno
- GFI
- 5 dokumenata
- Datum osnivanja
- 15. 04. 2020.
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Sudska služba
- Trgovački sud u Zagrebu
- Posljednja promjena
- 02. 10. 2025.
- GFIDostavljen GFI za 2025.GFI-POD izvještaj
- FinancijeProvjeren financijski izvještaj za 2024.Konsolidirani godišnji financijski izvještaj · Individualni
- FinancijeProvjeren financijski izvještaj za 2023.Konsolidirani godišnji financijski izvještaj · Individualni
- FinancijeProvjeren financijski izvještaj za 2022.Konsolidirani godišnji financijski izvještaj · Individualni
Registrirane djelatnosti
11 djelatnosti
Djelatnosti s NKD oznakom
- 68Poslovanje nekretninama
- 73.1Promidžba (reklama i propaganda)
- 73.20.0Istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
Prikaži još 8 djelatnosti
- posredovanje u prometu nekretnina
- poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- kupnja i prodaja robe
- pružanje usluga u trgovini
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki
- usluge informacijskog društva
Osobe i zastupanje
Otvori Sudski registarGFI evidencija
Financijski izvještaji iz RGFI evidencije
Zadnje ažuriranje: 01. 10. 2025.
| Godina | Dokument | Vrsta | Razdoblje | Predano |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 04. 2024. - 31. 03. 2025. | 01. 10. 2025. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 04. 2023. - 31. 03. 2024. | 27. 09. 2024. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 04. 2022. - 31. 03. 2023. | 28. 09. 2023. |
| 2022 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 04. 2021. - 31. 03. 2022. | 22. 07. 2022. |
| 2021 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 15. 04. 2020. - 31. 03. 2021. | 14. 10. 2021. |
01. 04. 2023. - 31. 03. 2024.Predano 27. 09. 2024.
01. 04. 2022. - 31. 03. 2023.Predano 28. 09. 2023.
01. 04. 2021. - 31. 03. 2022.Predano 22. 07. 2022.
15. 04. 2020. - 31. 03. 2021.Predano 14. 10. 2021.
Financijski izvještaji
| Godina | Prihodi | Dobit/gubitak | Aktiva | Kapital | Obveze |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 15.185,46 € | 3.034,28 € | 1.066.316,48 € | 1.065.024,77 € | 1.291,71 € |
| 2023 | 0,27 € | −21.898,36 € | 1.062.790,25 € | 1.061.990,49 € | 799,76 € |
| 2022 | 0,93 €izvorno: 7,00 kn | −7.096,16 €izvorno: −53.466,00 kn | 585.332,54 €izvorno: 4.410.188,00 kn | 583.888,78 €izvorno: 4.399.310,00 kn | 1.443,76 €izvorno: 10.878,00 kn |
| 2021 | 4,65 €izvorno: 35,00 kn | −10.256,42 €izvorno: −77.277,00 kn | 99.535,60 €izvorno: 749.951,00 kn | 89.285,69 €izvorno: 672.723,00 kn | 10.249,92 €izvorno: 77.228,00 kn |
Bilanca (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2023) | Tekuća godina (2024) |
|---|---|---|---|
| 2 | B) DUGOTRAJNA IMOVINA | 888.513,73 € | 909.587,10 € |
| 10 | II. MATERIJALNA IMOVINA | 888.513,73 € | 909.587,10 € |
| 37 | C) KRATKOTRAJNA IMOVINA | 174.276,52 € | 156.729,38 € |
| 46 | II. POTRAŽIVANJA | 5.110,17 € | 4.552,24 € |
| 63 | IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI | 169.166,35 € | 152.177,14 € |
| 65 | E) UKUPNO AKTIVA | 1.062.790,25 € | 1.066.316,48 € |
| 67 | A) KAPITAL I REZERVE | 1.061.990,49 € | 1.065.024,77 € |
| 68 | I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL | 99.542,11 € | 99.542,11 € |
| 84 | VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK | −17.352,71 € | −39.251,07 € |
| 87 | VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE | −21.898,36 € | 3.034,28 € |
| 110 | D) KRATKOROČNE OBVEZE | 799,76 € | 1.291,71 € |
| 126 | F) UKUPNO - PASIVA | 1.062.790,25 € | 1.066.316,48 € |
| 69 | II. KAPITALNE REZERVE | 1.001.699,45 € | 1.001.699,45 € |
Račun dobiti i gubitka (EUR)
|---|---|---|---|
| 128 | I. POSLOVNI PRIHODI | — | 14.044,77 € |
| 134 | II. POSLOVNI RASHODI | 18.669,46 € | 12.151,18 € |
| 157 | III. FINANCIJSKI PRIHODI | 0,27 € | 1.140,69 € |
| 168 | IV. FINANCIJSKI RASHODI | 3.229,17 € | — |
| 180 | IX. UKUPNI PRIHODI | 0,27 € | 15.185,46 € |
| 181 | X. UKUPNI RASHODI | 21.898,63 € | 12.151,18 € |
| 182 | XI. DOBIT ILI GUBITAK PRIJE OPOREZIVANJA | −21.898,36 € | 3.034,28 € |
| 186 | XIII. DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA | −21.898,36 € | 3.034,28 € |