01. 01. 2025. - 31. 12. 2025.Predano 19. 03. 2026.
Kunia Properties d.o.o.
Kunia Properties društvo s ograničenom odgovornošću za poslovanje nekretninama
Sažetak
Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 20. 03. 2026.Kunia Properties d.o.o. je aktivan subjekt u Sudskom registru, upisan pod MBS-om 081402442 i OIB-om 64739475636. Datum osnivanja je 29. 10. 2021. U registru je sjedište navedeno na adresi Marof II. 7, Lekenik, Sisačko-moslavačka županija; djelatnost je 68.11.0 - kupnja i prodaja vlastitih nekretnina. GFI evidencija sadrži pet GFI dokumenata za 2025. godinu; financijski podaci provjereni su do 2024. godine.
- Financijski kontekst
- 4Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.
Brzi pregled
- Status
- Aktivan
- Djelatnosti
- 28 ukupno
- GFI
- 5 dokumenata
- Datum osnivanja
- 29. 10. 2021.
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Sudska služba
- Trgovački sud u Zagrebu
- Posljednja promjena
- 20. 03. 2026.
- Status
- Aktivan
Sjedište
AdresaMarof II. 7
MjestoLekenik
ŽupanijaSisačko-moslavačka županija
DržavaHrvatska
Registrirane djelatnosti
28 djelatnosti
Pretežita djelatnost
Kupnja i prodaja vlastitih nekretnina
Djelatnosti s NKD oznakom
- 68Poslovanje nekretninama
- 73.1Promidžba (reklama i propaganda)
- 73.20.0Istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
Prikaži još 24 djelatnosti
- kupnja i prodaja robe
- pružanje usluga u trgovini
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki
- turističke usluge aktivnog i pustolovnog turizma
- usluge iznajmljivanja opreme za šport i rekreaciju turistima i obveze pružatelja usluge
- pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
- pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
- organiziranje sportskog natjecanja
- grafički dizajn
- iznajmljivanje strojeva i opreme, bez rukovatelja i predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
- organiziranje seminara, kongresa, savjetovanja, priredbi, revija, tečajeva, izložbi, koncerata, festivala i sajmova
- poduka iz informatike
- popravak i održavanje računala i računalne opreme
- računalne i srodne djelatnosti
- računovodstveni poslovi
- savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- web dizajn
- prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu
- prijevoz putnika u međunarodnom cestovnom prometu
- prijevoz tereta u unutarnjem cestovnom prometu
- prijevoz tereta u međunarodnom cestovnom prometu
- prijevoz osoba i tereta za vlastite potrebe
- usluge informacijskog društva
Osobe i zastupanje
Otvori Sudski registarGFI evidencija
Financijski izvještaji iz RGFI evidencije
Zadnje ažuriranje: 19. 03. 2026.
| Godina | Dokument | Vrsta | Razdoblje | Predano |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2025. - 31. 12. 2025. | 19. 03. 2026. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2024. - 31. 12. 2024. | 15. 04. 2025. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2023. - 31. 12. 2023. | 15. 04. 2024. |
| 2022 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2022. - 31. 12. 2022. | 06. 04. 2023. |
| 2021 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 29. 10. 2021. - 31. 12. 2021. | 20. 04. 2022. |
01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 15. 04. 2025.
01. 01. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 15. 04. 2024.
01. 01. 2022. - 31. 12. 2022.Predano 06. 04. 2023.
29. 10. 2021. - 31. 12. 2021.Predano 20. 04. 2022.
Financijski izvještaji
| Godina | Prihodi | Dobit/gubitak | Aktiva | Kapital | Obveze |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 15,57 € | −2.168,68 € | 227.456,52 € | −47.593,36 € | 275.049,88 € |
| 2023 | 521,33 € | −19.186,28 € | 229.851,75 € | −45.424,68 € | 275.276,43 € |
| 2022 | 46,72 €izvorno: 352,00 kn | −28.577,34 €izvorno: −215.316,00 kn | 273.783,13 €izvorno: 2.062.819,00 kn | −26.238,37 €izvorno: −197.693,00 kn | 300.021,50 €izvorno: 2.260.512,00 kn |
| 2021 | — | −315,48 €izvorno: −2.377,00 kn | 142.424,05 €izvorno: 1.073.094,00 kn | 2.338,97 €izvorno: 17.623,00 kn | 140.085,08 €izvorno: 1.055.471,00 kn |
Bilanca (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2023) | Tekuća godina (2024) | Bilješke |
|---|---|---|---|---|
| 2 | B) DUGOTRAJNA IMOVINA | 141.672,56 € | 141.672,56 € | 1 |
| 31 | IV. POTRAŽIVANJA | — | — | 5 |
| 37 | C) KRATKOTRAJNA IMOVINA | 85.524,73 € | 85.748,19 € | 6 |
| 46 | II. POTRAŽIVANJA | 10.902,68 € | 11.369,58 € | 8 |
| 63 | IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI | 74.622,05 € | 74.378,61 € | 10 |
| 65 | E) UKUPNO AKTIVA | 229.851,75 € | 227.456,52 € | |
| 67 | A) KAPITAL I REZERVE | −45.424,68 € | −47.593,36 € | 12 |
| 70 | III. REZERVE IZ DOBITI | — | — | 15 |
| 84 | VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK | −28.892,86 € | −48.079,14 € | 18 |
| 87 | VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE | −19.186,28 € | −2.168,68 € | 19 |
| 90 | VIII. MANJINSKI (NEKONTROLIRAJUĆI) INTERES | — | — | 20 |
| 98 | C) DUGOROČNE OBVEZE | — | — | 22 |
Prikaži preostale retke (15)
|---|---|---|---|---|
| 1 | A) POTRAŽIVANJA ZA UPISANI A NEUPLAĆENI KAPITAL | 2.654,46 € | 35,77 € | |
| 3 | I. NEMATERIJALNA IMOVINA | — | — | 2 |
| 10 | II. MATERIJALNA IMOVINA | 141.672,56 € | 141.672,56 € | 3 |
| 20 | III. DUGOTRAJNA FINANCIJSKA IMOVINA | — | — | 4 |
| 38 | I. ZALIHE | — | — | 7 |
| 53 | III. KRATKOTRAJNA FINANCIJSKA IMOVINA | — | — | 9 |
| 64 | D) PLAĆENI TROŠKOVI BUDUĆEG RAZDOBLJA I OBRAČUNATI PRIHODI | — | — | 11 |
| 68 | I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL | 2.654,46 € | 2.654,46 € | 13 |
| 69 | II. KAPITALNE REZERVE | — | — | 14 |
| 76 | IV. REVALORIZACIJSKE REZERVE | — | — | 16 |
| 77 | V. REZERVE FER VRIJEDNOSTI I OSTALO | — | — | 17 |
| 91 | B) REZERVIRANJA | — | — | 21 |
| 110 | D) KRATKOROČNE OBVEZE | 275.276,43 € | 275.049,88 € | 23 |
| 125 | E) ODGOĐENO PLAĆANJE TROŠKOVA I PRIHOD BUDUĆEGA RAZDOBLJA | — | — | 24 |
| 126 | F) UKUPNO - PASIVA | 229.851,75 € | 227.456,52 € |
Račun dobiti i gubitka (EUR)
|---|---|---|---|---|
| 128 | I. POSLOVNI PRIHODI | 514,11 € | 14,86 € | 25 |
| 134 | II. POSLOVNI RASHODI | 19.707,61 € | 2.184,25 € | 26 |
| 157 | III. FINANCIJSKI PRIHODI | 7,22 € | 0,71 € | 27 |