01. 01. 2025. - 31. 12. 2025.Predano 29. 04. 2026.
LA ROCCA REAL ESTATE d.o.o.
LA ROCCA REAL ESTATE d.o.o. za poslovanje nekretninama
Sažetak
Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 30. 04. 2026.U javnom profilu Sudskog registra LA ROCCA REAL ESTATE d.o.o. ima aktivan zapis pod MBS-om 110074513 i OIB-om 00739253281. Datum osnivanja je 10. 10. 2017. Sjedište je na adresi Ulica Antuna Branka Šimića 10, Zadar, Zadarska županija. Pretežita djelatnost je 68.10 - kupnja i prodaja vlastitih nekretnina. Zadnja provjerena financijska godina je 2024. godina; u profilu je dostupno devet GFI dokumenata za 2025. godinu.
- Financijski kontekst
- 8Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.
Brzi pregled
- Status
- Aktivan
- Djelatnosti
- 26 ukupno
- GFI
- 9 dokumenata
- Datum osnivanja
- 10. 10. 2017.
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zadru
- Sudska služba
- Trgovački sud u Zadru
- Posljednja promjena
- 30. 04. 2026.
Registrirane djelatnosti
26 djelatnosti
Pretežita djelatnost
Kupnja i prodaja vlastitih nekretnina
Djelatnosti s NKD oznakom
- 73.1Promidžba (reklama i propaganda)
Prikaži još 24 djelatnosti
- Kupnja i prodaja robe,
- Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu,
- Zastupanje inozemnih tvrtki,
- Pružanje usluga u trgovini,
- Poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina,
- Posredovanje u prometu nekretnina,
- Poslovanje nekretninama,
- Projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja,
- Energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi,
- Usluge informacijskog društva,
- Savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem,
- Ukrcaj, iskrcaj, prekrcaj, prijenos i skladištenje roba i drugih materijala,
- Povremeni prijevoz putnika u obalnom pomorskom prometu,
- Djelatnosti javnoga cestovnog prijevoza putnika i tereta u domaćem i međunarodnom prometu,
- Obavljanje djelatnosti iznamljivanja jahti ili brodica sa ili bez posade (charter),
- Iznajmljivanje (rent a car) automobila, skutera, kampera i kamp kućica, drugih motornih vozila i sl.,
- Djelatnost iznajmljivanja plovila,
- Turističke usluge u nautičkom turizmu,
- Turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude,
- Ostale turističke usluge,
- Turističke usluge koje uključuju športsko-rekreativne ili pustolovne aktivnosti,
- Pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja,
- Pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i sl.) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering),
- Istraživanje tržišta i ispitivanje javnoga mnijenja,
Osobe i zastupanje
Otvori Sudski registarGFI evidencija
Financijski izvještaji iz RGFI evidencije
Zadnje ažuriranje: 29. 04. 2026.
| Godina | Dokument | Vrsta | Razdoblje | Predano |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2025. - 31. 12. 2025. | 29. 04. 2026. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2024. - 31. 12. 2024. | 24. 04. 2025. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2023. - 31. 12. 2023. | 27. 04. 2024. |
| 2022 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2022. - 31. 12. 2022. | 28. 04. 2023. |
| 2021 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2021. - 31. 12. 2021. | 18. 04. 2022. |
| 2020 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2020. - 31. 12. 2020. | 10. 05. 2021. |
| 2019 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2019. - 31. 12. 2019. | 21. 05. 2020. |
| 2018 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2018. - 31. 12. 2018. | 26. 03. 2019. |
| 2017 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 10. 10. 2017. - 31. 12. 2017. | 13. 03. 2018. |
01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 24. 04. 2025.
01. 01. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 27. 04. 2024.
01. 01. 2022. - 31. 12. 2022.Predano 28. 04. 2023.
01. 01. 2021. - 31. 12. 2021.Predano 18. 04. 2022.
Financijski izvještaji
| Godina | Prihodi | Dobit/gubitak | Aktiva | Kapital | Obveze |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0,54 € | −2.932,92 € | 332.592,81 € | −40.596,66 € | 45.828,44 € |
| 2023 | 3,22 € | −1.073,14 € | 332.048,63 € | −37.663,74 € | 67.042,37 € |
| 2022 | 211,03 €izvorno: 1.590,00 kn | −2.086,54 €izvorno: −15.721,00 kn | 202.122,50 €izvorno: 1.522.892,00 kn | −36.590,62 €izvorno: −275.692,00 kn | 67.133,05 €izvorno: 505.814,00 kn |
| 2021 | 0,13 €izvorno: 1,00 kn | −9.430,09 €izvorno: −71.051,00 kn | 152.795,94 €izvorno: 1.151.241,00 kn | −34.503,95 €izvorno: −259.970,00 kn | 66.982,15 €izvorno: 504.677,00 kn |
| 2020 | 10,22 €izvorno: 77,00 kn | −14.153,69 €izvorno: −106.641,00 kn | 153.630,63 €izvorno: 1.157.530,00 kn | −25.073,86 €izvorno: −188.919,00 kn | 178.704,49 €izvorno: 1.346.449,00 kn |
| 2019 | — | −11.625,99 €izvorno: −87.596,00 kn | 132.148,52 €izvorno: 995.673,00 kn | −10.920,03 €izvorno: −82.277,00 kn | 143.068,55 €izvorno: 1.077.950,00 kn |
| 2018 | 16,32 €izvorno: 123,00 kn | −681,93 €izvorno: −5.138,00 kn | 55.335,19 €izvorno: 416.923,00 kn | 705,95 €izvorno: 5.319,00 kn | 54.629,24 €izvorno: 411.604,00 kn |
| 2017 | 0,40 €izvorno: 3,00 kn | −1.266,57 €izvorno: −9.543,00 kn | 51.748,89 €izvorno: 389.902,00 kn | 1.387,88 €izvorno: 10.457,00 kn | 50.361,01 €izvorno: 379.445,00 kn |
Bilanca (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2023) | Tekuća godina (2024) | Bilješke |
|---|---|---|---|---|
| 2 | B) DUGOTRAJNA IMOVINA | — | — | 4.2. |
| 31 | IV. POTRAŽIVANJA | — | — | 4.2.4 |
| 37 | C) KRATKOTRAJNA IMOVINA | 332.048,63 € | 332.592,81 € | 4.3. |
| 46 | II. POTRAŽIVANJA | 27.477,04 € | 28.027,95 € | 4.3.2. |
| 63 | IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI | 7,93 € | 1,20 € | 4.3.4. |
| 65 | E) UKUPNO AKTIVA | 332.048,63 € | 332.592,81 € | 4. |
| 67 | A) KAPITAL I REZERVE | −37.663,74 € | −40.596,66 € | 5.1. |
| 70 | III. REZERVE IZ DOBITI | — | — | 5.1.3. |
| 84 | VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK | −39.245,06 € | −40.318,20 € | 5.1.6. |
| 87 | VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE | −1.073,14 € | −2.932,92 € | 5.1.7. |
| 90 | VIII. MANJINSKI (NEKONTROLIRAJUĆI) INTERES | — | — | 5.1.8. |
| 98 | C) DUGOROČNE OBVEZE | 302.670,00 € | 327.361,03 € | 5.3. |
Prikaži preostale retke (16)
|---|---|---|---|---|
| 1 | A) POTRAŽIVANJA ZA UPISANI A NEUPLAĆENI KAPITAL | — | — | 4.1. |
| 3 | I. NEMATERIJALNA IMOVINA | — | — | 4.2.1. |
| 10 | II. MATERIJALNA IMOVINA | — | — | 4.2.2. |
| 20 | III. DUGOTRAJNA FINANCIJSKA IMOVINA | — | — | 4.2.3. |
| 36 | V. ODGOĐENA POREZNA IMOVINA | — | — | 4.2.5 |
| 38 | I. ZALIHE | 304.563,66 € | 304.563,66 € | 4.3.1. |
| 53 | III. KRATKOTRAJNA FINANCIJSKA IMOVINA | — | — | 4.3.3. |
| 64 | D) PLAĆENI TROŠKOVI BUDUĆEG RAZDOBLJA I OBRAČUNATI PRIHODI | — | — | 4.4. |
| 68 | I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL | 2.654,46 € | 2.654,46 € | 5.1.1. |
| 69 | II. KAPITALNE REZERVE | — | — | 5.1.2. |
| 76 | IV. REVALORIZACIJSKE REZERVE | — | — | 5.1.4. |
| 77 | V. REZERVE FER VRIJEDNOSTI I OSTALO | — | — | 5.1.5. |
| 91 | B) REZERVIRANJA | — | — | 5.2. |
| 110 | D) KRATKOROČNE OBVEZE | 67.042,37 € | 45.828,44 € | 5.4. |
| 125 | E) ODGOĐENO PLAĆANJE TROŠKOVA I PRIHOD BUDUĆEGA RAZDOBLJA | — | — | 5.5. |
| 126 | F) UKUPNO - PASIVA | 332.048,63 € | 332.592,81 € | 5. |
Račun dobiti i gubitka (EUR)
|---|---|---|---|---|
| 128 | I. POSLOVNI PRIHODI | — | 0,01 € | 3.1.1 |