provjera.hr

Lime property d.o.o.

Lime property d.o.o. za poslovanje nekretninama

MBS081426501
OIB84480500449
Osnovano09. 03. 2022.
Pravni oblikd.o.o.
Temeljni kapital2.654,46 €izvorno: 20.000 HRK

Sažetak

Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 20. 04. 2026.

U Sudskom registru Lime property d.o.o. vodi se kao aktivan subjekt pod MBS-om 081426501 i OIB-om 84480500449. Datum osnivanja je 09. 03. 2022. Sjedište se nalazi na adresi Ilica 213, Zagreb, Grad Zagreb; kao pretežita djelatnost navedeno je 68.11.0 - kupnja i prodaja vlastitih nekretnina. Zadnja provjerena financijska godina je 2024. godina; dostupna su četiri GFI dokumenta za 2025. godinu.

ZagrebSjedište: Ilica 213, Zagreb
Pretežita djelatnost68.11.0 - kupnja i prodaja vlastitih nekretnina.

Što ova stranica objedinjuje

Registarski identitet
MBS i OIBOsnovni identifikatori i status iz Sudskog registra prikazani su zajedno s promjenama gdje su dostupne.
Povezani izvori
4Profil objedinjuje samo izvore koje možemo pouzdano povezati s ovim subjektom.
Financijski kontekst
3Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.

Brzi pregled

Status
Aktivan
Djelatnosti
47 ukupno
GFI
4 dokumenta
Zadnja godina
2024
E-mail
1 adresa

Osnovni podaci

Pravni oblik (naziv)
društvo s ograničenom odgovornošću
Datum osnivanja
09. 03. 2022.
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu
Sudska služba
Trgovački sud u Zagrebu
Posljednja promjena
20. 04. 2026.
Status
Aktivan

Sjedište

AdresaIlica 213

MjestoZagreb

ŽupanijaGrad Zagreb

DržavaHrvatska

Upute u Google Maps
45.8140°N · 15.9390°E

Ključni događaji

5 od 6
  1. RegistarPosljednja promjena u registruAžuriran registarski zapis
  2. GFIDostavljen GFI za 2025.GFI-POD izvještaj
  3. FinancijeProvjeren financijski izvještaj za 2024.Godišnji financijski izvještaj · Individualni
  4. FinancijeProvjeren financijski izvještaj za 2023.Godišnji financijski izvještaj · Individualni
  5. FinancijeProvjeren financijski izvještaj za 2022.Godišnji financijski izvještaj · Individualni

Registrirane djelatnosti

47 djelatnosti

Pretežita djelatnost

68.11.0

Kupnja i prodaja vlastitih nekretnina

Djelatnosti s NKD oznakom

  • 52.10.0Skladištenje robe
  • 52.24.0Prekrcaj tereta
  • 68Poslovanje nekretninama
  • 73.1Promidžba (reklama i propaganda)
  • 73.20.0Istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
Prikaži još 41 djelatnost
  • poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
  • posredovanje u prometu nekretnina
  • projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
  • energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
  • djelatnosti prostornog uređenja i gradnje
  • djelatnost upravljanja projektom gradnje
  • djelatnost tehničkog ispitivanja i analize
  • uređenje interijera
  • čišćenje svih vrsta objekata
  • savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
  • kupnja i prodaja robe
  • pružanje usluga u trgovini
  • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  • zastupanje inozemnih tvrtki
  • usluge informacijskog društva
  • računalne i srodne djelatnosti
  • izrada i održavanje web stranica
  • web dizajn
  • administrativne djelatnosti
  • računovodstveni poslovi
  • prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu
  • prijevoz putnika u međunarodnom cestovnom prometu
  • prijevoz tereta u unutarnjem cestovnom prometu
  • prijevoz tereta u međunarodnom cestovnom prometu
  • prijevoz osoba i tereta za vlastite potrebe
  • agencijska djelatnost u cestovnom prijevozu
  • djelatnost pružanja kolodvorskih usluga na autobusnim kolodvorima
  • djelatnost pružanja kolodvorskih usluga na teretnim kolodvorima
  • usluge iznajmljivanja vozila (rent-a-car)
  • djelatnost pakiranja
  • pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
  • pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
  • turističke usluge u nautičkom turizmu
  • turističke usluge u kongresnom turizmu
  • turističke usluge aktivnog i pustolovnog turizma
  • turističke usluge na poljoprivrednom gospodarstvu, uzgajalištu vodenih organizama, lovištu i u šumi šumoposjednika te ribolovnom turizmu
  • usluge turističkog ronjenja
  • usluge iznajmljivanja opreme za šport i rekreaciju turistima i obveze pružatelja usluge
  • organiziranje sajmova, priredbi, kongresa, koncerata, promocija, zabavnih manifestacija, izložbi, seminara, tečajeva, tribina
  • obavljanje djelatnosti iznamljivanja jahti ili brodica sa ili bez posade (charter)
  • djelatnost iznajmljivanja plovila

Osobe i zastupanje

GFI evidencija

Financijski izvještaji iz RGFI evidencije

2022-2025razdoblje izvještaja
4 dokumentaukupno dostavljeno
0konsolidiranih izvještaja

Zadnje ažuriranje: 17. 04. 2026.

GodinaDokumentVrstaRazdobljePredano
2025GFI-POD izvještajIndividualni01. 01. 2025. - 31. 12. 2025.17. 04. 2026.
2024GFI-POD izvještajIndividualni01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.16. 04. 2025.
2023GFI-POD izvještajIndividualni01. 01. 2023. - 31. 12. 2023.25. 04. 2024.
2022GFI-POD izvještajIndividualni09. 03. 2022. - 31. 12. 2022.25. 04. 2023.
2025
GFI-POD izvještajIndividualni

01. 01. 2025. - 31. 12. 2025.Predano 17. 04. 2026.

2024
GFI-POD izvještajIndividualni

01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 16. 04. 2025.

2023
GFI-POD izvještajIndividualni

01. 01. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 25. 04. 2024.

2022
GFI-POD izvještajIndividualni

09. 03. 2022. - 31. 12. 2022.Predano 25. 04. 2023.

Financijski izvještaji

Godišnji financijski izvještajIndividualniAOP shema 2024Predano 16. 04. 2025.Izvorna valuta: EUR
Prihodi31.133,62 €
Rashodi32.941,60 €
Dobit/gubitak−1.807,98 €
Aktiva284.301,73 €
Kapital i rezerve−51.844,01 €
Obveze336.145,74 €
Novac15.902,61 €
Potraživanja4.383,33 €
Zadržana dobit/gubitak−52.690,49 €
Dugoročne obvezeNema provjerenog podatka
Kratkoročne obveze336.145,74 €
Poslovni prihodi31.132,96 €
Poslovni rashodi31.864,58 €
Financijski prihodi0,66 €
Financijski rashodi1.077,02 €
Marža dobiti−5,8 %
Dug / kapital−6,48
Tekući omjer0,06
ROA−0,6 %
ROE3,5 %
GodinaPrihodiDobit/gubitakAktivaKapitalObveze
202431.133,62 €−1.807,98 €284.301,73 €−51.844,01 €336.145,74 €
202329.245,30 €−19.952,60 €299.729,70 €−50.036,03 €349.765,73 €
20224.808,41 €izvorno: 36.229,00 kn−32.737,94 €izvorno: −246.664,00 kn303.474,15 €izvorno: 2.286.526,00 kn−30.083,48 €izvorno: −226.664,00 kn333.557,63 €izvorno: 2.513.190,00 kn

Bilanca (EUR)

AOPNaziv pozicijePrethodna godina (2023)Tekuća godina (2024)
2B) DUGOTRAJNA IMOVINA279.950,39 €264.015,79 €
10II. MATERIJALNA IMOVINA279.950,39 €264.015,79 €
37C) KRATKOTRAJNA IMOVINA19.586,54 €20.285,94 €
46II. POTRAŽIVANJA2.076,45 €4.383,33 €
63IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI17.510,09 €15.902,61 €
65E) UKUPNO AKTIVA299.536,93 €284.301,73 €
67A) KAPITAL I REZERVE−50.228,80 €−51.844,01 €
68I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL2.654,46 €2.654,46 €
84VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK−32.737,89 €−52.690,49 €
87VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE−20.145,37 €−1.807,98 €
110D) KRATKOROČNE OBVEZE349.765,73 €336.145,74 €
126F) UKUPNO - PASIVA299.536,93 €284.301,73 €

Račun dobiti i gubitka (EUR)

128I. POSLOVNI PRIHODI29.245,30 €31.132,96 €
134II. POSLOVNI RASHODI49.390,67 €31.864,58 €
157III. FINANCIJSKI PRIHODI0,66 €
168IV. FINANCIJSKI RASHODI1.077,02 €
180IX. UKUPNI PRIHODI29.245,30 €31.133,62 €
181X. UKUPNI RASHODI49.390,67 €32.941,60 €
182XI. DOBIT ILI GUBITAK PRIJE OPOREZIVANJA−20.145,37 €−1.807,98 €
186XIII. DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA−20.145,37 €−1.807,98 €

Izvor: FINA RGFI javna objava • Licenca: Otvorena dozvola • Izvještaj je predan 16. 04. 2025. • Vrsta: Godišnji financijski izvještaj • Valuta: EUR • AOP shema 2024