01. 01. 2025. - 31. 12. 2025.Predano 18. 02. 2026.
LM properties Istria d.o.o.
LM properties Istria d.o.o. za poslovanje nekretninama
Sažetak
Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 20. 02. 2026.Za LM properties Istria d.o.o. u Sudskom registru evidentiran je aktivan status; subjekt je upisan pod MBS-om 081584766 i OIB-om 18667534150. Datum osnivanja je 27. 05. 2024. Subjekt ima sjedište na adresi Medveščak 91, Zagreb, Grad Zagreb, uz pretežitu djelatnost 68.20.0 - iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing). Financijski podaci provjereni su do 2024. godine; GFI evidencija sadrži dva GFI dokumenta za 2025. godinu.
- Financijski kontekst
- 1Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.
Brzi pregled
- Status
- Aktivan
- Djelatnosti
- 31 ukupno
- GFI
- 2 dokumenta
- Datum osnivanja
- 27. 05. 2024.
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Sudska služba
- Trgovački sud u Zagrebu
- Posljednja promjena
- 20. 02. 2026.
- RegistarOsnivanje subjektaUpis u Sudski registar
Registrirane djelatnosti
31 djelatnost
Pretežita djelatnost
Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
Djelatnosti s NKD oznakom
- 11.0Proizvodnja pića
- 68Poslovanje nekretninama
- 73.1Promidžba (reklama i propaganda)
- 73.20.0Istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
- 82.92.0Djelatnosti pakiranja
Prikaži još 25 djelatnosti
- kupnja i prodaja robe
- pružanje usluga u trgovini
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki
- djelatnost skladištenja
- usluge informacijskog društva
- prijevoz osoba i tereta za vlastite potrebe
- savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
- pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
- organiziranje sajmova, izložbi, seminara, kongresa, savjetovanja, priredbi, audicija, koncerata, tribina, festivala, kreativnih radionica, tečajeva i revija
- turističke usluge u nautičkom turizmu
- turističke usluge u zdravstvenom turizmu
- turističke usluge u kongresnom turizmu
- turističke usluge aktivnog i pustolovnog turizma
- turističke usluge na poljoprivrednom gospodarstvu, uzgajalištu vodenih organizama, lovištu i u šumi šumoposjednika te ribolovnom turizmu
- usluge iznajmljivanja vozila (rent-a-car)
- usluge turističkog ronjenja
- usluge iznajmljivanja opreme za šport i rekreaciju turistima i obveze pružatelja usluge
- poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- posredovanje u prometu nekretnina
- financiranje komercijalnih poslova, uključujući izvozno financiranje na osnovi otkupa s diskontom i bez regresa dugoročnih nedospjelih potraživanja osiguranih financijskim instrumentima (engl. forfeiting)
- usluge vezane uz poslove kreditiranja: prikupljanje podataka, izrada analiza i davanje informacija o kreditnoj sposobnosti pravnih i fizičkih osoba koje samostalno obavljaju djelatnost
- posredovanje pri sklapanju poslova na novčanom tržištu
- savjetovanje pravnih osoba glede strukture kapitala, poslovne strategije i sličnih pitanja te pružanje usluga koje se odnose na poslovna spajanja i stjecanje dionica i poslovnih udjela u drugim društvima
Osobe i zastupanje
Otvori Sudski registarGFI evidencija
Financijski izvještaji iz RGFI evidencije
Zadnje ažuriranje: 18. 02. 2026.
| Godina | Dokument | Vrsta | Razdoblje | Predano |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2025. - 31. 12. 2025. | 18. 02. 2026. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 21. 05. 2024. - 31. 12. 2024. | 10. 06. 2025. |
21. 05. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 10. 06. 2025.
Financijski izvještaji
| Godina | Prihodi | Dobit/gubitak | Aktiva | Kapital | Obveze |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 318,63 € | −1.986,41 € | 840.930,62 € | 513,59 € | 840.417,03 € |
Bilanca (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2023) | Tekuća godina (2024) | Bilješke |
|---|---|---|---|---|
| 2 | B) DUGOTRAJNA IMOVINA | — | 831.967,50 € | |
| 10 | II. MATERIJALNA IMOVINA | — | 831.967,50 € | |
| 37 | C) KRATKOTRAJNA IMOVINA | — | 8.963,12 € | |
| 46 | II. POTRAŽIVANJA | — | 230,34 € | |
| 53 | III. KRATKOTRAJNA FINANCIJSKA IMOVINA | — | 0,16 € | |
| 63 | IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI | — | 8.732,62 € | V.4. |
| 65 | E) UKUPNO AKTIVA | — | 840.930,62 € | |
| 67 | A) KAPITAL I REZERVE | — | 513,59 € | V.5. |
| 68 | I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL | — | 2.500,00 € | |
| 87 | VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE | — | −1.986,41 € | |
| 110 | D) KRATKOROČNE OBVEZE | — | 840.417,03 € | |
| 126 | F) UKUPNO - PASIVA | — | 840.930,62 € |
Račun dobiti i gubitka (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2023) | Tekuća godina (2024) |
|---|---|---|---|
| 128 | I. POSLOVNI PRIHODI | — | 318,33 € |
| 134 | II. POSLOVNI RASHODI | — | 2.305,04 € |
| 157 | III. FINANCIJSKI PRIHODI | — | 0,30 € |
| 180 | IX. UKUPNI PRIHODI | — | 318,63 € |
| 181 | X. UKUPNI RASHODI | — | 2.305,04 € |
| 182 | XI. DOBIT ILI GUBITAK PRIJE OPOREZIVANJA | — | −1.986,41 € |
| 186 | XIII. DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA | — | −1.986,41 € |