01. 01. 2025. - 31. 12. 2025.Predano 24. 04. 2026.
MAKIĆ IMMOBILIE d.o.o.
MAKIĆ IMMOBILIE društvo s ograničenom odgovornošću za poslovanje nekretninama i turistička agencija
Sažetak
Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 27. 04. 2026.Sudski registar vodi MAKIĆ IMMOBILIE d.o.o. kao aktivan subjekt pod MBS-om 130076495 i OIB-om 50231539750. Datum osnivanja je 13. 11. 2017. Pretežita djelatnost je 68.31.0 - uslužne djelatnosti posredovanja u poslovanju nekretninama, a sjedište je na adresi Novigradska ulica - Via Cittanova 35, Umag - Umago, Istarska županija. Financijski podaci provjereni su do 2024. godine; GFI evidencija sadrži devet GFI dokumenata za 2025. godinu.
- Financijski kontekst
- 8Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.
Brzi pregled
- Status
- Aktivan
- Djelatnosti
- 43 ukupno
- GFI
- 9 dokumenata
- Datum osnivanja
- 13. 11. 2017.
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Pazinu
- Sudska služba
- Trgovački sud u Pazinu
- Posljednja promjena
- 27. 04. 2026.
- Status
- Aktivan
Sjedište
AdresaNovigradska ulica - Via Cittanova 35
MjestoUmag - Umago
ŽupanijaIstarska županija
DržavaHrvatska
Registrirane djelatnosti
43 djelatnosti
Pretežita djelatnost
Uslužne djelatnosti posredovanja u poslovanju nekretninama
Djelatnosti s NKD oznakom
- 68Poslovanje nekretninama
Prikaži još 41 djelatnost
- posredovanje u prometu nekretnina
- poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- kupnja i prodaja robe
- pružanje usluga u trgovini
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki u okviru registriranih djelatnosti
- savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
- turističke usluge u nautičkom turizmu
- turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude
- ostale turističke usluge
- turističke usluge koje uključuju športsko-rekreativne ili pustolovne aktivnosti
- djelatnost turističke agencije
- - organiziranje paket-aranžmana, sklapanje i provedba ugovora o paket-aranžmanu, organiziranje izleta, sklapanje i provedba ugovora o izletu
- – organiziranje kongresa,
- – posredovanje u sklapanju ugovora o organiziranom putovanju (paket-aranžman i izlet),
- – posredovanje ugostiteljskih usluga (prodaja i rezervacija smještaja i drugih ugostiteljskih usluga),
- – posredovanje usluga prijevoza (prodaja putnih karata i rezervacija mjesta za sva prijevozna sredstva),
- – organiziranje prihvata i transfera putnika,
- – posredovanje u pružanju usluga u posebnim oblicima turističke i ugostiteljske ponude,
- – organiziranje i posredovanje u pružanju usluga turističkih vodiča, turističkih pratitelja i usluga upravljanja plovnim objektima nautičara (skipera),
- – zastupanje domaćih i stranih putničkih agencija,
- – davanje turističkih obavijesti i promidžbenog materijala,
- – posredovanje u sklapanju ugovora o osiguranju putnika i prtljage,
- – pomoć u pribavljanju putnih isprava, viza i drugih isprava potrebnih za prijelaz granice i boravak u inozemstvu, isprava za lov, ribolov, ronjenje, plovidbu nautičara te drugih isprava potrebnih za organizaciju i provođenje različitih oblika turističke ponude,
- – rezervacija, nabava i prodaja ulaznica za sve vrste priredbi, muzeja i dr., te prodaja robe vezane za potrebe putovanja (razne putne potrepštine, suveniri, turističke publikacije i sl.),
- – agencijsko-pomorske usluge za prihvat i opremu plovnih objekata u nautičkom turizmu
- pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
- pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
- djelatnost promidžbe (reklama i propaganda)
- organiziranje sajmova, priredbi, kongresa, promocija, zabavnih manifestacija, izložbi i seminara
- usluge informacijskog društva
- djelatnost pružanja audio i/ili audiovizualnih medijskih usluga
- prijevoz za vlastite potrebe
- poljoprivredna djelatnost
- integrirana proizvodnja poljoprivrednih proizvoda
- poljoprivredno-savjetodavna djelatnost
- obavljanje poslova stručne kontrole u ekološkoj proizvodnji
- ekološka proizvodnja, prerada, uvoz i izvoz ekoloških proizvoda
- proizvodnja, prerada, unošenje iz trećih zemalja ili distribucija određenog bilja, biljnih proizvoda i drugih nadziranih predmeta
- uzgoj i prerada maslina i proizvodnja maslinova ulja i proizvoda od maslinovog ulja
Osobe i zastupanje
Otvori Sudski registarGFI evidencija
Financijski izvještaji iz RGFI evidencije
Zadnje ažuriranje: 24. 04. 2026.
| Godina | Dokument | Vrsta | Razdoblje | Predano |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2025. - 31. 12. 2025. | 24. 04. 2026. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2024. - 31. 12. 2024. | 04. 04. 2025. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2023. - 31. 12. 2023. | 24. 04. 2024. |
| 2022 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2022. - 31. 12. 2022. | 26. 04. 2023. |
| 2021 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2021. - 31. 12. 2021. | 28. 04. 2022. |
| 2020 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2020. - 31. 12. 2020. | 29. 06. 2021. |
| 2019 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2019. - 31. 12. 2019. | 27. 03. 2020. |
| 2018 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2018. - 31. 12. 2018. | 11. 04. 2019. |
| 2017 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 13. 11. 2017. - 31. 12. 2017. | 25. 04. 2018. |
01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 04. 04. 2025.
01. 01. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 24. 04. 2024.
01. 01. 2022. - 31. 12. 2022.Predano 26. 04. 2023.
01. 01. 2021. - 31. 12. 2021.Predano 28. 04. 2022.
Financijski izvještaji
| Godina | Prihodi | Dobit/gubitak | Aktiva | Kapital | Obveze | Porez |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 160.586,83 € | 35.153,18 € | 309.925,99 € | 200.893,81 € | 14.070,59 € | 5.479,79 € |
| 2023 | 147.941,03 € | 3.339,56 € | 305.877,29 € | 182.786,08 € | 18.539,97 € | 2.023,55 € |
| 2022 | 259.100,67 €izvorno: 1.952.194,00 kn | 135.545,16 €izvorno: 1.021.265,00 kn | 318.105,12 €izvorno: 2.396.763,00 kn | 179.446,41 €izvorno: 1.352.039,00 kn | 23.658,64 €izvorno: 178.256,00 kn | 16.766,74 €izvorno: 126.329,00 kn |
| 2021 | 161.698,59 €izvorno: 1.218.318,00 kn | 51.161,99 €izvorno: 385.480,00 kn | 60.355,70 €izvorno: 454.750,00 kn | 41.248,13 €izvorno: 310.784,00 kn | 19.107,57 €izvorno: 143.966,00 kn | 2.613,58 €izvorno: 19.692,00 kn |
| 2020 | 162.712,72 €izvorno: 1.225.959,00 kn | −20.787,31 €izvorno: −156.622,00 kn | 8.987,59 €izvorno: 67.717,00 kn | −9.913,73 €izvorno: −74.695,00 kn | 18.901,32 €izvorno: 142.412,00 kn | — |
| 2019 | 81.955,80 €izvorno: 617.496,00 kn | 11.896,21 €izvorno: 89.632,00 kn | 28.270,22 €izvorno: 213.002,00 kn | 10.873,58 €izvorno: 81.927,00 kn | 17.396,64 €izvorno: 131.075,00 kn | 1.766,41 €izvorno: 13.309,00 kn |
| 2018 | 33.153,23 €izvorno: 249.793,00 kn | −332,34 €izvorno: −2.504,00 kn | 2.587,83 €izvorno: 19.498,00 kn | −1.022,63 €izvorno: −7.705,00 kn | 3.610,46 €izvorno: 27.203,00 kn | — |
| 2017 | — | −691,62 €izvorno: −5.211,00 kn | 1,33 €izvorno: 10,00 kn | −690,29 €izvorno: −5.201,00 kn | 691,62 €izvorno: 5.211,00 kn | — |
Bilanca (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2023) | Tekuća godina (2024) | Bilješke |
|---|---|---|---|---|
| 2 | B) DUGOTRAJNA IMOVINA | 206.255,18 € | 269.735,23 € | 1 |
| 31 | IV. POTRAŽIVANJA | — | 4.948,18 € | 5 |
| 37 | C) KRATKOTRAJNA IMOVINA | 98.930,26 € | 39.763,93 € | 6 |
| 46 | II. POTRAŽIVANJA | 23.694,20 € | 12.610,35 € | 8 |
| 63 | IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI | 622,34 € | 7.153,58 € | 10 |
| 65 | E) UKUPNO AKTIVA | 305.877,29 € | 309.925,99 € | |
| 67 | A) KAPITAL I REZERVE | 182.786,08 € | 200.893,81 € | 12 |
| 70 | III. REZERVE IZ DOBITI | — | — | 15 |
| 84 | VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK | 176.792,06 € | 163.086,17 € | 18 |
| 87 | VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE | 3.339,56 € | 35.153,18 € | 19 |
| 90 | VIII. MANJINSKI (NEKONTROLIRAJUĆI) INTERES | — | — | 20 |
| 98 | C) DUGOROČNE OBVEZE | 104.551,24 € | 94.961,59 € | 22 |
Prikaži preostale retke (14)
|---|---|---|---|---|
| 3 | I. NEMATERIJALNA IMOVINA | — | — | 2 |
| 10 | II. MATERIJALNA IMOVINA | 176.280,70 € | 160.173,33 € | 3 |
| 20 | III. DUGOTRAJNA FINANCIJSKA IMOVINA | 29.974,48 € | 104.613,72 € | 4 |
| 38 | I. ZALIHE | — | — | 7 |
| 53 | III. KRATKOTRAJNA FINANCIJSKA IMOVINA | 74.613,72 € | 20.000,00 € | 9 |