01. 01. 2025. - 31. 12. 2025.Predano 27. 03. 2026.
MILINKI HOME d.o.o.
MILINKI HOME društvo s ograničenom odgovornošću za turizam i usluge
Sažetak
Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 31. 03. 2026.U Sudskom registru MILINKI HOME d.o.o. vodi se kao aktivan subjekt pod MBS-om 130130479 i OIB-om 47978336192. Datum osnivanja je 30. 06. 2022. Sjedište se nalazi na adresi Trg slobode 2, Pazin, Istarska županija; kao pretežita djelatnost navedeno je 68.20.0 - iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing). Provjereni financijski izvještaji dostupni su do 2024. godine; u profilu su dostupna četiri GFI dokumenta za 2025. godinu.
- Financijski kontekst
- 3Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.
Brzi pregled
- Status
- Aktivan
- Djelatnosti
- 20 ukupno
- GFI
- 4 dokumenta
- Datum osnivanja
- 30. 06. 2022.
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Pazinu
- Sudska služba
- Trgovački sud u Pazinu
- Posljednja promjena
- 31. 03. 2026.
Registrirane djelatnosti
20 djelatnosti
Pretežita djelatnost
Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
Djelatnosti s NKD oznakom
- 68Poslovanje nekretninama
Prikaži još 18 djelatnosti
- kupnja i prodaja robe
- pružanje usluga u trgovini
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki
- usluge informacijskog društva
- iznajmljivanje nekretnina
- posredovanje u prometu nekretnina
- poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- pružanje usluga savjetovanja u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
- pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
- turističke usluge u nautičkom turizmu
- turističke usluge u zdravstvenom turizmu
- turističke usluge u kongresnom turizmu
- turističke usluge aktivnog i pustolovnog turizma
- turističke usluge na poljoprivrednom gospodarstvu, uzgajalištu vodenih organizama, lovištu i u šumi šumoposjednika te ribolovnom turizmu
- usluge iznajmljivanja vozila (rent-a-car)
- prijevoz osoba i tereta za vlastite potrebe
Osobe i zastupanje
Otvori Sudski registarGFI evidencija
Financijski izvještaji iz RGFI evidencije
Zadnje ažuriranje: 27. 03. 2026.
| Godina | Dokument | Vrsta | Razdoblje | Predano |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2025. - 31. 12. 2025. | 27. 03. 2026. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2024. - 31. 12. 2024. | 11. 04. 2025. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2023. - 31. 12. 2023. | 08. 04. 2024. |
| 2022 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 30. 06. 2022. - 31. 12. 2022. | 03. 04. 2023. |
01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 11. 04. 2025.
01. 01. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 08. 04. 2024.
30. 06. 2022. - 31. 12. 2022.Predano 03. 04. 2023.
Financijski izvještaji
| Godina | Prihodi | Dobit/gubitak | Aktiva | Kapital | Obveze |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 13.524,33 € | −2.562,36 € | 547.301,95 € | −15.244,27 € | 562.546,22 € |
| 2023 | 0,21 € | −11.945,36 € | 538.130,61 € | −12.681,91 € | 550.812,52 € |
| 2022 | — | −3.391,07 €izvorno: −25.550,00 kn | 64.240,10 €izvorno: 484.017,00 kn | −736,61 €izvorno: −5.550,00 kn | 64.976,71 €izvorno: 489.567,00 kn |
Bilanca (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2023) | Tekuća godina (2024) | Bilješke |
|---|---|---|---|---|
| 2 | B) DUGOTRAJNA IMOVINA | 532.752,58 € | 540.834,93 € | 1 |
| 10 | II. MATERIJALNA IMOVINA | 532.752,58 € | 540.834,93 € | |
| 37 | C) KRATKOTRAJNA IMOVINA | 5.378,03 € | 6.467,02 € | |
| 38 | I. ZALIHE | — | 3.041,87 € | 2 |
| 46 | II. POTRAŽIVANJA | 2.147,79 € | 3.015,46 € | 3 |
| 63 | IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI | 3.230,24 € | 409,69 € | 4 |
| 65 | E) UKUPNO AKTIVA | 538.130,61 € | 547.301,95 € | |
| 67 | A) KAPITAL I REZERVE | −12.681,91 € | −15.244,27 € | 5 |
| 84 | VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK | −3.391,01 € | −15.336,37 € | |
| 87 | VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE | −11.945,36 € | −2.562,36 € | |
| 110 | D) KRATKOROČNE OBVEZE | 550.812,52 € | 562.546,22 € | 6 |
| 126 | F) UKUPNO - PASIVA | 538.130,61 € | 547.301,95 € | |
| 68 | I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL | 2.654,46 € | 2.654,46 € |
Račun dobiti i gubitka (EUR)
|---|---|---|---|---|
| 128 | I. POSLOVNI PRIHODI | — | 13.524,33 € | 7 |
| 134 | II. POSLOVNI RASHODI | 11.945,57 € | 16.086,69 € | 8 |
| 157 | III. FINANCIJSKI PRIHODI | 0,21 € | — | |
| 180 | IX. UKUPNI PRIHODI | 0,21 € | 13.524,33 € | |
| 181 | X. UKUPNI RASHODI | 11.945,57 € | 16.086,69 € | |
| 182 | XI. DOBIT ILI GUBITAK PRIJE OPOREZIVANJA | −11.945,36 € | −2.562,36 € | |
| 185 | XII. POREZ NA DOBIT | — | — | 9 |
| 186 | XIII. DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA | −11.945,36 € | −2.562,36 € |