01. 01. 2025. - 31. 12. 2025.Predano 24. 04. 2026.
Mistral Villa Home d.o.o.
Mistral Villa Home društvo s ograničenom odgovornošću za poslovanje nekretninama
Sažetak
Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 27. 04. 2026.U javnom profilu Sudskog registra Mistral Villa Home d.o.o. ima aktivan zapis pod MBS-om 060483636 i OIB-om 05797648516. Datum osnivanja je 11. 06. 2024. Sjedište je na adresi Put Gradine 66, Trogir, Splitsko-dalmatinska županija. Zadnja provjerena financijska godina je 2024. godina; u profilu su dostupna dva GFI dokumenta za 2025. godinu.
- Financijski kontekst
- 1Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.
Brzi pregled
- Status
- Aktivan
- Djelatnosti
- 33 ukupno
- GFI
- 2 dokumenta
- Datum osnivanja
- 11. 06. 2024.
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Splitu
- Sudska služba
- Trgovački sud u Splitu
- Posljednja promjena
- 27. 04. 2026.
- Status
- Aktivan
Sjedište
AdresaPut Gradine 66
MjestoTrogir
ŽupanijaSplitsko-dalmatinska županija
DržavaHrvatska
- RegistarOsnivanje subjektaUpis u Sudski registar
Registrirane djelatnosti
33 djelatnosti
Djelatnosti s NKD oznakom
- 52.10.0Skladištenje robe
- 68Poslovanje nekretninama
- 73.1Promidžba (reklama i propaganda)
- 73.20.0Istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
Prikaži još 29 djelatnosti
- poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- usluge iznajmljivanja opreme za šport i rekreaciju turistima i obveze pružatelja usluge
- usluge turističkog ronjenja
- usluge iznajmljivanja vozila (rent-a-car)
- turističke usluge na poljoprivrednom gospodarstvu, uzgajalištu vodenih organizama, lovištu i u šumi šumoposjednika te ribolovnom turizmu
- turističke usluge aktivnog i pustolovnog turizma
- turističke usluge u kongresnom turizmu
- turističke usluge u zdravstvenom turizmu
- turističke usluge u nautičkom turizmu
- pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
- pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
- projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
- stručni poslovi prostornog uređenja
- obavljanje djelatnosti upravljanja projektom gradnje
- kupnja i prodaja robe
- pružanje usluga u trgovini
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki
- računalne i srodne djelatnosti
- savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- usluge informacijskog društva
- prijevoz za vlastite potrebe
- djelatnost otpremništva
- gospodarenje otpadom
- održavanje javnih površina
- održavanje nerazvrstanih cesta
- usluge na parkiralištima i garažama
- organizacija sajmova, tečajeva, izložbi, seminara, savjetovanja, kongresa, priredbi, zabavnih igara i kreativnih radionica
- djelatnost holding-društava
Osobe i zastupanje
Otvori Sudski registarGFI evidencija
Financijski izvještaji iz RGFI evidencije
Zadnje ažuriranje: 24. 04. 2026.
| Godina | Dokument | Vrsta | Razdoblje | Predano |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2025. - 31. 12. 2025. | 24. 04. 2026. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 11. 06. 2024. - 31. 12. 2024. | 02. 04. 2025. |
11. 06. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 02. 04. 2025.
Financijski izvještaji
| Godina | Prihodi | Dobit/gubitak | Aktiva | Kapital | Obveze |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | −965,52 € | 2.171.967,88 € | 2.171.634,48 € | 333,40 € |
Bilanca (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2023) | Tekuća godina (2024) | Bilješke |
|---|---|---|---|---|
| 2 | B) DUGOTRAJNA IMOVINA | — | 2.170.000,00 € | |
| 3 | I. NEMATERIJALNA IMOVINA | — | — | 5.1 |
| 31 | IV. POTRAŽIVANJA | — | — | 5.4 |
| 37 | C) KRATKOTRAJNA IMOVINA | — | 1.967,88 € | |
| 46 | II. POTRAŽIVANJA | — | 150,00 € | 5.6 |
| 63 | IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI | — | 1.817,88 € | 5.8 |
| 65 | E) UKUPNO AKTIVA | — | 2.171.967,88 € | |
| 67 | A) KAPITAL I REZERVE | — | 2.171.634,48 € | 5.10 |
| 87 | VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE | — | −965,52 € | |
| 98 | C) DUGOROČNE OBVEZE | — | — | 5.12. |
| 110 | D) KRATKOROČNE OBVEZE | — | 333,40 € | 5.13. |
| 126 | F) UKUPNO - PASIVA | — | 2.171.967,88 € |
Prikaži preostale retke (8)
|---|---|---|---|---|
| 10 | II. MATERIJALNA IMOVINA | — | 2.170.000,00 € | 5.2 |
| 20 | III. DUGOTRAJNA FINANCIJSKA IMOVINA | — | — | 5.3 |
| 38 | I. ZALIHE | — | — | 5.5 |
| 53 | III. KRATKOTRAJNA FINANCIJSKA IMOVINA | — | — | 5.7 |
| 64 | D) PLAĆENI TROŠKOVI BUDUĆEG RAZDOBLJA I OBRAČUNATI PRIHODI | — | — | 5.9 |
| 68 | I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL | — | 2.600,00 € | |
| 69 | II. KAPITALNE REZERVE | — | 2.170.000,00 € | |
| 91 | B) REZERVIRANJA | — | — | 5.11. |
Račun dobiti i gubitka (EUR)
|---|---|---|---|---|
| 134 | II. POSLOVNI RASHODI | — | 965,52 € | |
| 157 | III. FINANCIJSKI PRIHODI | — | — | 4.1.1.2 |
| 181 | X. UKUPNI RASHODI | — | 965,52 € | |
| 182 | XI. DOBIT ILI GUBITAK PRIJE OPOREZIVANJA | — | −965,52 € | |
| 186 | XIII. DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA | — | −965,52 € |
Prijevodi naziva
| Opseg | Naziv | Jezik |
|---|---|---|
| Puni naziv | Mistral Villa Home limited liability company for real estate operation | English |
| Skraćeni naziv | Mistral Villa Home LLC | English |