01. 01. 2025. - 31. 12. 2025.Predano 17. 04. 2026.
M.N. Real Estate
M.N. Real Estate društvo s ograničenom odgovornošću za poslovanje nekretninama i usluge
Sažetak
Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 20. 04. 2026.Sudski registar vodi M.N. Real Estate kao aktivan subjekt pod MBS-om 030266777 i OIB-om 07286541660. Datum osnivanja je 25. 10. 2022. Za sjedište je evidentirano na adresi Antuna Kanižlića 10, Požega, Požeško-slavonska županija. Glavna djelatnost profila je 68.11.0 - kupnja i prodaja vlastitih nekretnina. Financijski podaci provjereni su do 2024. godine; GFI evidencija sadrži četiri GFI dokumenta za 2025. godinu.
- Financijski kontekst
- 3Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.
Brzi pregled
- Status
- Aktivan
- Djelatnosti
- 42 ukupno
- GFI
- 4 dokumenta
- Datum osnivanja
- 25. 10. 2022.
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Osijeku
- Sudska služba
- Trgovački sud u Osijeku - stalna služba u Slavonskom Brodu
- Posljednja promjena
- 20. 04. 2026.
- Status
- Aktivan
Sjedište
AdresaAntuna Kanižlića 10
Mjesto34000 Požega
ŽupanijaPožeško-slavonska županija
DržavaHrvatska
Registrirane djelatnosti
42 djelatnosti
Pretežita djelatnost
Kupnja i prodaja vlastitih nekretnina
Djelatnosti s NKD oznakom
- 43.3Završni građevinski radovi
- 43.31.0Fasadni i štukaturski radovi
- 52.10.0Skladištenje robe
- 68Poslovanje nekretninama
Prikaži još 37 djelatnosti
- projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
- izvođenje svih vrsta instalacijskih radova za vodu, struju, plin, grijanje, hlađenje u industriji
- energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
- stručni poslovi prostornog uređenja
- djelatnost prostornog uređenja i gradnje
- djelatnost projektiranja i/ili stručnog nadzora građenja
- djelatnost upravljanja projektom gradnje
- poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- posredovanje u prometu nekretnina
- kupnja i prodaja robe
- pružanje usluga u trgovini
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki
- računovodstveni poslovi
- prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu
- prijevoz putnika u međunarodnom cestovnom prometu
- prijevoz tereta u unutarnjem cestovnom prometu
- prijevoz tereta u međunarodnom cestovnom prometu
- prijevoz osoba i tereta za vlastite potrebe
- usluge informacijskog društva
- pružanje usluga građevinskim strojevima
- poslovi građenja i rekonstrukcije javnih cesta
- poslovi održavanja javnih cesta
- ostali poslovi upravljanja javnim cestama
- održavanje nerazvrstanih cesta
- održavanje javnih površina na kojima nije dopušten promet motornim vozilima
- održavanje javnih zelenih površina
- poljoprivredna djelatnost
- ekološka proizvodnja, prerada, distribucija, uvoz i izvoz ekoloških proizvoda
- integrirana proizvodnja poljoprivrednih proizvoda
- proizvodnja brašna i stavljanje brašna na tržište
- potvrđivanja sukladnosti sa specifikacijom proizvoda
- stručni poslovi u području savjetodavne djelatnosti u poljoprivredi, ruralnom razvoju, ribarstvu te unapređenju gospodarenja u šumama i šumskim zemljištima šumoposjednika
- proizvodnja, promet, prerada grožđa za vino (osim prerade u sok od grožđa i koncentrirani sok od grožđa)
- proizvodnja i promet vina i drugih proizvoda od grožđa i vina
- pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
- pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
Osobe i zastupanje
Otvori Sudski registarGFI evidencija
Financijski izvještaji iz RGFI evidencije
Zadnje ažuriranje: 17. 04. 2026.
| Godina | Dokument | Vrsta | Razdoblje | Predano |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2025. - 31. 12. 2025. | 17. 04. 2026. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2024. - 31. 12. 2024. | 25. 04. 2025. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2023. - 31. 12. 2023. | 26. 04. 2024. |
| 2022 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 25. 10. 2022. - 31. 12. 2022. | 18. 04. 2023. |
01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 25. 04. 2025.
01. 01. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 26. 04. 2024.
25. 10. 2022. - 31. 12. 2022.Predano 18. 04. 2023.
Financijski izvještaji
| Godina | Prihodi | Dobit/gubitak | Aktiva | Kapital | Obveze |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | −5.728,13 € | 389.530,81 € | −6.904,95 € | 30.082,63 € |
| 2023 | — | −3.355,80 € | 339.131,71 € | −1.176,82 € | 4.255,40 € |
| 2022 | — | −475,55 €izvorno: −3.583,00 kn | 85.717,96 €izvorno: 645.842,00 kn | 2.178,91 €izvorno: 16.417,00 kn | 83.539,05 €izvorno: 629.425,00 kn |
Bilanca (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2023) | Tekuća godina (2024) |
|---|---|---|---|
| 2 | B) DUGOTRAJNA IMOVINA | — | 559,12 € |
| 10 | II. MATERIJALNA IMOVINA | — | 559,12 € |
| 37 | C) KRATKOTRAJNA IMOVINA | 339.131,71 € | 388.786,82 € |
| 38 | I. ZALIHE | 324.737,61 € | 388.118,69 € |
| 63 | IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI | 14.394,10 € | 668,13 € |
| 65 | E) UKUPNO AKTIVA | 339.131,71 € | 389.530,81 € |
| 67 | A) KAPITAL I REZERVE | −1.176,82 € | −6.904,95 € |
| 84 | VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK | −475,48 € | −3.831,28 € |
| 87 | VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE | −3.355,80 € | −5.728,13 € |
| 98 | C) DUGOROČNE OBVEZE | 336.053,13 € | 366.353,13 € |
| 110 | D) KRATKOROČNE OBVEZE | 4.255,40 € | 30.082,63 € |
| 126 | F) UKUPNO - PASIVA | 339.131,71 € | 389.530,81 € |
| 64 | D) PLAĆENI TROŠKOVI BUDUĆEG RAZDOBLJA I OBRAČUNATI PRIHODI | — | 184,87 € |
| 68 | I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL | 2.654,46 € | 2.654,46 € |
Račun dobiti i gubitka (EUR)
|---|---|---|---|
| 134 | II. POSLOVNI RASHODI | 145,72 € | 634,71 € |
| 168 | IV. FINANCIJSKI RASHODI | 3.210,08 € | 5.093,42 € |
| 181 | X. UKUPNI RASHODI | 3.355,80 € | 5.728,13 € |
| 182 | XI. DOBIT ILI GUBITAK PRIJE OPOREZIVANJA | −3.355,80 € | −5.728,13 € |
| 186 | XIII. DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA | −3.355,80 € | −5.728,13 € |