01. 01. 2025. - 31. 12. 2025.Predano 03. 03. 2026.
P&S&G BEST HOME d.o.o.
P&S&G BEST HOME d.o.o. za trgovinu i usluge
Sažetak
Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 04. 03. 2026.P&S&G BEST HOME d.o.o. je aktivan subjekt u Sudskom registru, upisan pod MBS-om 081112350 i OIB-om 67928457707. Datum osnivanja je 02. 08. 2017. U registru je sjedište navedeno na adresi Ulica Črnomerec 63, Zagreb, Grad Zagreb; djelatnost je 68.10 - kupnja i prodaja vlastitih nekretnina. U profilu je dostupno devet GFI dokumenata za 2025. godinu; financijski podaci provjereni su do 2024. godine.
- Financijski kontekst
- 8Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.
Brzi pregled
- Status
- Aktivan
- Djelatnosti
- 26 ukupno
- GFI
- 9 dokumenata
- Datum osnivanja
- 02. 08. 2017.
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Sudska služba
- Trgovački sud u Zagrebu
- Posljednja promjena
- 04. 03. 2026.
Registrirane djelatnosti
26 djelatnosti
Pretežita djelatnost
Kupnja i prodaja vlastitih nekretnina
Djelatnosti s NKD oznakom
- 68Poslovanje nekretninama
- 73.1Promidžba (reklama i propaganda)
- 73.20.0Istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
Prikaži još 22 djelatnosti
- djelatnost prijevoza putnika u međunarodnom cestovnom prometu
- djelatnost prijevoza tereta u unutarnjem i međunarodnom cestovnom prometu
- prijevoz za vlastite potrebe
- turističke usluge u nautičkom turizmu
- turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude
- ostale turističke usluge
- turističke usluge koje uključuju športsko-rekreativne ili pustolovne aktivnosti
- iznajmljivanje strojeva i opreme, bez rukovatelja i predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
- projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
- savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
- pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
- kupnja i prodaja robe
- pružanje usluga u trgovini
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki
- računalne i srodne djelatnosti
- usluge informacijskog društva
- računovodstveni poslovi
- organiziranje sajmova, koncerata, seminara, savjetovanja, kongresa, priredbi, revija, festivala, zabavnih manifestacija, zabavnih igara, izložaba, tečajeva i tribina
- poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- posredovanje u prometu nekretnina
Osobe i zastupanje
Otvori Sudski registarGFI evidencija
Financijski izvještaji iz RGFI evidencije
Zadnje ažuriranje: 03. 03. 2026.
| Godina | Dokument | Vrsta | Razdoblje | Predano |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2025. - 31. 12. 2025. | 03. 03. 2026. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2024. - 31. 12. 2024. | 01. 04. 2025. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2023. - 31. 12. 2023. | 26. 01. 2024. |
| 2022 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2022. - 31. 12. 2022. | 17. 04. 2023. |
| 2021 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2021. - 31. 12. 2021. | 18. 02. 2022. |
| 2020 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2020. - 31. 12. 2020. | 26. 03. 2021. |
| 2019 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2019. - 31. 12. 2019. | 20. 03. 2020. |
| 2018 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2018. - 31. 12. 2018. | 03. 04. 2019. |
| 2017 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 02. 08. 2017. - 31. 12. 2017. | 21. 09. 2018. |
01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 01. 04. 2025.
01. 01. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 26. 01. 2024.
01. 01. 2022. - 31. 12. 2022.Predano 17. 04. 2023.
01. 01. 2021. - 31. 12. 2021.Predano 18. 02. 2022.
Financijski izvještaji
| Godina | Prihodi | Dobit/gubitak | Aktiva | Kapital | Obveze | Porez |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 107.518,70 € | 25.417,84 € | 711.754,88 € | 38.226,23 € | 673.528,65 € | 2.824,20 € |
| 2023 | 106.038,36 € | 18.669,17 € | 743.907,69 € | 12.808,39 € | 731.099,30 € | 1.554,58 € |
| 2022 | 99.618,55 €izvorno: 750.576,00 kn | 25.820,43 €izvorno: 194.544,00 kn | 782.654,19 €izvorno: 5.896.908,00 kn | −5.860,77 €izvorno: −44.158,00 kn | 788.514,96 €izvorno: 5.941.066,00 kn | — |
| 2021 | 63.886,26 €izvorno: 481.351,00 kn | 3.886,79 €izvorno: 29.285,00 kn | 815.528,70 €izvorno: 6.144.601,00 kn | −31.681,33 €izvorno: −238.703,00 kn | 847.210,03 €izvorno: 6.383.304,00 kn | — |
| 2020 | 2.121,57 €izvorno: 15.985,00 kn | −26.663,75 €izvorno: −200.898,00 kn | 842.203,86 €izvorno: 6.345.585,00 kn | −35.567,99 €izvorno: −267.987,00 kn | 877.771,85 €izvorno: 6.613.572,00 kn | — |
| 2019 | 0,53 €izvorno: 4,00 kn | −8.032,52 €izvorno: −60.521,00 kn | 773.327,36 €izvorno: 5.826.635,00 kn | −8.904,24 €izvorno: −67.089,00 kn | 782.231,60 €izvorno: 5.893.724,00 kn | — |
| 2018 | 0,93 €izvorno: 7,00 kn | −2.032,12 €izvorno: −15.311,00 kn | 364.509,92 €izvorno: 2.746.400,00 kn | −871,72 €izvorno: −6.568,00 kn | 365.381,64 €izvorno: 2.752.968,00 kn | — |
| 2017 | 1,59 €izvorno: 12,00 kn | −1.494,06 €izvorno: −11.257,00 kn | 230.926,14 €izvorno: 1.739.913,00 kn | 1.160,40 €izvorno: 8.743,00 kn | 229.765,74 €izvorno: 1.731.170,00 kn | — |
Bilanca (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2023) | Tekuća godina (2024) |
|---|---|---|---|
| 2 | B) DUGOTRAJNA IMOVINA | 740.955,52 € | 710.320,23 € |
| 10 | II. MATERIJALNA IMOVINA | 740.955,52 € | 710.320,23 € |
| 37 | C) KRATKOTRAJNA IMOVINA | 2.952,17 € | 1.434,65 € |
| 46 | II. POTRAŽIVANJA | 724,07 € | 906,64 € |
| 63 | IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI | 2.228,10 € | 528,01 € |
| 65 | E) UKUPNO AKTIVA | 743.907,69 € | 711.754,88 € |
| 67 | A) KAPITAL I REZERVE | 12.808,39 € | 38.226,23 € |
| 68 | I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL | 2.654,46 € | 2.654,46 € |
| 84 | VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK | −8.515,24 € | 10.153,93 € |
| 87 | VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE | 18.669,17 € | 25.417,84 € |
| 110 | D) KRATKOROČNE OBVEZE | 731.099,30 € | 673.528,65 € |
| 126 | F) UKUPNO - PASIVA | 743.907,69 € | 711.754,88 € |
Račun dobiti i gubitka (EUR)
|---|---|---|---|
| 128 | I. POSLOVNI PRIHODI | 105.829,29 € | 107.518,68 € |
| 134 | II. POSLOVNI RASHODI | 82.553,46 € | 79.251,85 € |
| 157 | III. FINANCIJSKI PRIHODI | 209,07 € | 0,02 € |
| 168 | IV. FINANCIJSKI RASHODI | 3.261,15 € | 24,81 € |
| 180 | IX. UKUPNI PRIHODI | 106.038,36 € | 107.518,70 € |
| 181 | X. UKUPNI RASHODI | 85.814,61 € | 79.276,66 € |
| 182 | XI. DOBIT ILI GUBITAK PRIJE OPOREZIVANJA | 20.223,75 € | 28.242,04 € |
| 185 | XII. POREZ NA DOBIT | 1.554,58 € | 2.824,20 € |
| 186 | XIII. DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA | 18.669,17 € | 25.417,84 € |