01. 01. 2025. - 27. 08. 2025.Predano 10. 10. 2025.
POSEJDON APARTMENTS d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju
Sažetak
Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 13. 10. 2025.POSEJDON APARTMENTS d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju je subjekt upisan u Sudski registar pod MBS-om 110057547 i OIB-om 52830266416. Subjekt je brisan iz registra 27. 08. 2025. Pretežita djelatnost je 68.10 - kupnja i prodaja vlastitih nekretnina. Provjereni financijski izvještaji dostupni su do 2024. godine; u profilu je dostupno devet GFI dokumenata za 2025. godinu; profil uključuje 71 zapis s e-Oglasne ploče sudova.
- Financijski kontekst
- 2Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.
Brzi pregled
- Status
- Brisan
- Djelatnosti
- 1 ukupno
- GFI
- 9 dokumenata
- Sudske objave
- 71 objava
- Zadnja godina
- 2024
Osnovni podaci
- Pravni oblik (naziv)
- Nema podatka
- Datum osnivanja
- 15. 01. 2016.
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zadru
- Sudska služba
- Trgovački sud u Zadru
- Posljednja promjena
- 13. 10. 2025.
- Brisanje
- 27. 08. 2025. · Trgovački sud u Zadru · br. Tt-25/7348-2 · kod POSEJDON APARTMENTS d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju
- Status
- Brisan
- Registarski zapis
- Brisan
Ključni događaji
- GFIDostavljen GFI za 2025.GFI-POD izvještaj
- e-OglasnaPodnesak od 10.09.2025.St-164/2023 · Trgovački sud u Zadru
- RegistarBrisanje iz registraNeaktivni podatak
- e-OglasnaPodnesak od 17.06.2025.St-164/2023 · Trgovački sud u Zadru
Registrirane djelatnosti
1 djelatnost
Pretežita djelatnost
Kupnja i prodaja vlastitih nekretnina
Osobe i zastupanje
Otvori Sudski registarSudske objave iz e-Oglasne ploče sudova
Objave povezane s ovim subjektom preko OIB-a dužnika. Prikaz nije službeni registar ni cjelovita povijest postupka.
Izvor: e-Oglasna ploča sudova, dohvaćeno 05. 05. 2026.
GFI evidencija
Financijski izvještaji iz RGFI evidencije
Zadnje ažuriranje: 10. 10. 2025.
| Godina | Dokument | Vrsta | Razdoblje | Predano |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2025. - 27. 08. 2025. | 10. 10. 2025. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2024. - 31. 12. 2024. | 16. 04. 2025. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 21. 09. 2023. - 31. 12. 2023. | 21. 02. 2024. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2023. - 20. 09. 2023. | 20. 02. 2024. |
| 2022 | Izjava o neaktivnosti | Individualni | 01. 01. 2022. - 31. 12. 2022. | 28. 04. 2023. |
| 2021 | Izjava o neaktivnosti | Individualni | 01. 01. 2021. - 31. 12. 2021. | 29. 08. 2022. |
| 2020 | Izjava o neaktivnosti | Individualni | 01. 01. 2020. - 31. 12. 2020. | 23. 04. 2021. |
| 2019 | Izjava o neaktivnosti | Individualni | 01. 01. 2019. - 31. 12. 2019. | 23. 04. 2021. |
| 2018 | Izjava o neaktivnosti | Individualni | 01. 01. 2018. - 31. 12. 2018. | 23. 04. 2021. |
01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 16. 04. 2025.
21. 09. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 21. 02. 2024.
01. 01. 2023. - 20. 09. 2023.Predano 20. 02. 2024.
01. 01. 2022. - 31. 12. 2022.Predano 28. 04. 2023.
Financijski izvještaji
| Godina | Prihodi | Dobit/gubitak | Aktiva | Kapital | Obveze |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 294.100,00 € | −45.698,82 € | 32.523,46 € | −209.506,90 € | 242.030,36 € |
| 2023 | 1,00 € | — | 335.600,00 € | −163.808,08 € | 499.408,08 € |
Bilanca (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2023) | Tekuća godina (2024) |
|---|---|---|---|
| 2 | B) DUGOTRAJNA IMOVINA | 335.600,00 € | — |
| 10 | II. MATERIJALNA IMOVINA | 335.600,00 € | — |
| 37 | C) KRATKOTRAJNA IMOVINA | — | 32.523,46 € |
| 53 | III. KRATKOTRAJNA FINANCIJSKA IMOVINA | — | 32.523,46 € |
| 65 | E) UKUPNO AKTIVA | 335.600,00 € | 32.523,46 € |
| 67 | A) KAPITAL I REZERVE | −163.808,08 € | −209.506,90 € |
| 68 | I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL | 2.654,46 € | 2.654,46 € |
| 84 | VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK | −166.462,54 € | −166.462,54 € |
| 87 | VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE | — | −45.698,82 € |
| 110 | D) KRATKOROČNE OBVEZE | 499.408,08 € | 242.030,36 € |
| 126 | F) UKUPNO - PASIVA | 335.600,00 € | 32.523,46 € |
Račun dobiti i gubitka (EUR)
|---|---|---|---|
| 128 | I. POSLOVNI PRIHODI | 1,00 € | 294.100,00 € |
| 134 | II. POSLOVNI RASHODI | 2,00 € | 339.798,82 € |
| 157 | III. FINANCIJSKI PRIHODI | 1,00 € | — |
| 180 | IX. UKUPNI PRIHODI | 2,00 € | 294.100,00 € |
| 181 | X. UKUPNI RASHODI | 2,00 € | 339.798,82 € |
| 182 | XI. DOBIT ILI GUBITAK PRIJE OPOREZIVANJA | — | −45.698,82 € |
| 186 | XIII. DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA | — | −45.698,82 € |