01. 01. 2025. - 31. 12. 2025.Predano 30. 04. 2026.
PULJIĆ APARTMENTS d.o.o.
PULJIĆ APARTMENTS d.o.o. za građenje i usluge
Sažetak
Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 17. 09. 2025.Registarski zapis za PULJIĆ APARTMENTS d.o.o. u Sudskom registru označen je kao aktivan, pod MBS-om 060456596 i OIB-om 73435761384. Datum osnivanja je 17. 11. 2022. Subjekt ima sjedište na adresi Mejaši 52, Split, Splitsko-dalmatinska županija, uz pretežitu djelatnost 41.00.0 - građenje stambenih i nestambenih zgrada. Zadnja provjerena financijska godina je 2024. godina; GFI evidencija sadrži četiri GFI dokumenta za 2025. godinu.
- Financijski kontekst
- 3Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.
Brzi pregled
- Status
- Aktivan
- Djelatnosti
- 57 ukupno
- GFI
- 4 dokumenta
- Datum osnivanja
- 17. 11. 2022.
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Splitu
- Sudska služba
- Trgovački sud u Splitu
- Posljednja promjena
- 17. 09. 2025.
Registarska objava
Tekst objave ili priopćenja iz registarske evidencije
Internet stranica sudskog registra
Registrirane djelatnosti
57 djelatnosti
Pretežita djelatnost
Građenje stambenih i nestambenih zgrada
Djelatnosti s NKD oznakom
- 43.33.0Postavljanje podnih i zidnih obloga
- 68Poslovanje nekretninama
- 68.11.0Kupnja i prodaja vlastitih nekretnina
- 71.11Arhitektonske djelatnosti
- 73.1Promidžba (reklama i propaganda)
Prikaži još 51 djelatnost
- projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
- energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
- stručni poslovi prostornog uređenja
- obavljanje djelatnosti upravljanja projektom gradnje
- posredovanje u prometu nekretnina
- poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup
- djelatnost tehničkog ispitivanja i analize
- izvođenje investicijskih radova u inozemstvu i ustupanje investicijskih radova stranoj osobi u Hrvatskoj
- izvođenje keramičkih i vodoinstalaterskih radova
- montaža i održavanje instalacija vodovoda, kanalizacija i plina
- montaža i održavanje instalacija za grijanje i klimatizaciju
- usluge soboslikarskih i fasaderskih radova
- usluge završnih građevinskih radova
- proizvodnja, ugradnja i održavanje aluminijske i plastične stolarije
- usluge elektroinstalacijskih radova
- specijalizirane dizajnerske usluge
- uređenje interijera i eksterijera
- krajobrazno projektiranje (planiranje i projektiranje vrtova, parkova, sportskih terena i drugih zelenih površina)
- kupnja i prodaja robe
- pružanje usluga u trgovini
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki
- usluga informacijskog društva
- savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- istraživanje tržišta i ispitivanja javnog mnijenja
- iznajmljivanje strojeva i opreme za građevinarstvo
- djelatnost prijevoza putnika u unutarnjem cestovnom prometu
- djelatnost prijevoza putnika u međunarodnom cestovnom prometu
- djelatnost prijevoza tereta u unutarnjem i međunarodnom cestovnom prometu
- prijevoz osoba i tereta za vlastite potrebe
- usluge iznajmljivanja kopnenih prijevoznih sredstava s vozačem i bez vozača
- djelatnost skladištenja
- pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
- pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
- ukrcaj, iskrcaj, prekrcaj, prijenos roba i drugih materijala
- usluge grafičkog dizajna
- čišćenje svih vrsta objekata
- turističke usluge u nautičkom turizmu
- turističke usluge u zdravstvenom turizmu
- turističke usluge u kongresnom turizmu
- turističke usluge aktivnog i pustolovnog turizma
- turističke usluge na poljoprivrednom gospodarstvu, uzgajalištu vodenih organizama, lovištu i u šumi šumoposjednika te ribolovnom turizmu
- usluge iznajmljivanja vozila (rent-a-car)
- usluge turističkog ronjenja
- usluge iznajmljivanja opreme za šport i rekreaciju turistima i obveze pružatelja usluge
- javni prijevoz u linijskom obalnom pomorskom prometu
- međunarodni linijski pomorski promet
- povremeni prijevoz putnika u obalnom pomorskom prometu
- obavljanje djelatnosti iznajmljivanja jahti ili brodica sa ili bez posade (charter)
- djelatnost iznajmljivanja plovila
Osobe i zastupanje
Otvori Sudski registarGFI evidencija
Financijski izvještaji iz RGFI evidencije
Zadnje ažuriranje: 30. 04. 2026.
| Godina | Dokument | Vrsta | Razdoblje | Predano |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2025. - 31. 12. 2025. | 30. 04. 2026. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2024. - 31. 12. 2024. | 30. 04. 2025. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2023. - 31. 12. 2023. | 30. 04. 2024. |
| 2022 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2022. - 31. 12. 2022. | 02. 05. 2023. |
01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 30. 04. 2025.
01. 01. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 30. 04. 2024.
01. 01. 2022. - 31. 12. 2022.Predano 02. 05. 2023.
Financijski izvještaji
| Godina | Prihodi | Dobit/gubitak | Aktiva | Kapital | Obveze | Porez |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 845.379,92 € | 402.248,06 € | 707.985,87 € | 405.274,55 € | 302.711,32 € | 44.759,26 € |
| 2023 | 734,44 € | 477,32 € | 203.727,53 € | 3.026,49 € | 200.701,04 € | 41,34 € |
| 2022 | — | −105,25 €izvorno: −793,00 kn | 26.203,20 €izvorno: 197.428,00 kn | 2.549,21 €izvorno: 19.207,00 kn | 23.653,99 €izvorno: 178.221,00 kn | — |
Bilanca (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2023) | Tekuća godina (2024) | Bilješke |
|---|---|---|---|---|
| 2 | B) DUGOTRAJNA IMOVINA | 174.594,66 € | — | |
| 31 | IV. POTRAŽIVANJA | — | — | 5.4 |
| 37 | C) KRATKOTRAJNA IMOVINA | 29.132,87 € | 707.985,87 € | |
| 46 | II. POTRAŽIVANJA | 734,44 € | 273.435,70 € | 5.6 |
| 63 | IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI | 979,62 € | 16.246,26 € | 5.8 |
| 65 | E) UKUPNO AKTIVA | 203.727,53 € | 707.985,87 € | |
| 67 | A) KAPITAL I REZERVE | 3.026,49 € | 405.274,55 € | 5.10 |
| 84 | VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK | −105,29 € | 372,03 € | |
| 87 | VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE | 477,32 € | 402.248,06 € | |
| 98 | C) DUGOROČNE OBVEZE | — | — | 5.12. |
| 110 | D) KRATKOROČNE OBVEZE | 200.701,04 € | 302.711,32 € | 5.13. |
| 126 | F) UKUPNO - PASIVA | 203.727,53 € | 707.985,87 € |
Prikaži preostale retke (8)
|---|---|---|---|---|
| 3 | I. NEMATERIJALNA IMOVINA | — | — | 5.1 |
| 10 | II. MATERIJALNA IMOVINA | 174.594,66 € | — | 5.2 |
| 20 | III. DUGOTRAJNA FINANCIJSKA IMOVINA | — | — | 5.3 |
| 38 | I. ZALIHE | — | — | 5.5 |
| 53 | III. KRATKOTRAJNA FINANCIJSKA IMOVINA | 27.418,81 € | 418.303,91 € | 5.7 |
| 64 | D) PLAĆENI TROŠKOVI BUDUĆEG RAZDOBLJA I OBRAČUNATI PRIHODI | — | — | 5.9 |
| 68 | I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL | 2.654,46 € | 2.654,46 € | |
| 91 | B) REZERVIRANJA | — | — | 5.11. |
Račun dobiti i gubitka (EUR)
|---|---|---|---|---|
| 128 | I. POSLOVNI PRIHODI | — | 840.670,95 € | |
| 134 | II. POSLOVNI RASHODI | 174,24 € | 398.242,03 € | |
| 157 | III. FINANCIJSKI PRIHODI | 734,44 € | 4.708,97 € | 4.1.1.2 |
| 168 | IV. FINANCIJSKI RASHODI | 41,54 € | 130,57 € | |
| 180 | IX. UKUPNI PRIHODI | 734,44 € | 845.379,92 € | |
| 181 | X. UKUPNI RASHODI | 215,78 € | 398.372,60 € | |
| 182 | XI. DOBIT ILI GUBITAK PRIJE OPOREZIVANJA | 518,66 € | 447.007,32 € | |
| 185 | XII. POREZ NA DOBIT | 41,34 € | 44.759,26 € | |
| 186 | XIII. DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA | 477,32 € | 402.248,06 € |