01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 26. 06. 2025.
Real Estate IČIĆI d.o.o.
Real Estate IČIĆI d.o.o. za usluge
Sažetak
Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 25. 09. 2025.Sudski registar vodi Real Estate IČIĆI d.o.o. kao aktivan subjekt pod MBS-om 081070698 i OIB-om 28555690969. Datum osnivanja je 30. 12. 2016. Pretežita djelatnost je 68.10 - kupnja i prodaja vlastitih nekretnina, a sjedište je na adresi Ulica Vjekoslava Heinzela 48, Zagreb, Grad Zagreb. GFI evidencija sadrži osam GFI dokumenata za 2024. godinu.
- Financijski kontekst
- 8Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.
Brzi pregled
- Status
- Aktivan
- Djelatnosti
- 48 ukupno
- GFI
- 8 dokumenata
- Datum osnivanja
- 30. 12. 2016.
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Sudska služba
- Trgovački sud u Zagrebu
- Posljednja promjena
- 25. 09. 2025.
- Status
- Aktivan
Sjedište
AdresaUlica Vjekoslava Heinzela 48
- FinancijeProvjeren financijski izvještaj za 2021.Godišnji financijski izvještaj · Individualni
Registrirane djelatnosti
48 djelatnosti
Pretežita djelatnost
Kupnja i prodaja vlastitih nekretnina
Djelatnosti s NKD oznakom
- 18.20.0Umnožavanje snimljenih zapisa
- 68Poslovanje nekretninama
- 73.1Promidžba (reklama i propaganda)
- 73.20.0Istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
- 74.20.0Fotografske djelatnosti
Prikaži još 42 djelatnosti
- projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
- turističke usluge u zdravstvenom turizmu
- energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
- turističke usluge u kongresnom turizmu
- posredovanje u prometu nekretnina
- usluge informacijskog društva
- prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu
- poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- prijevoz putnika u međunarodnom cestovnom prometu
- kupnja i prodaja robe
- prijevoz tereta u unutarnjem cestovnom prometu
- pružanje usluga u trgovini
- prijevoz tereta u međunarodnom cestovnom prometu
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- agencijska djelatnost u cestovnom prijevozu
- zastupanje inozemnih tvrtki
- prijevoz osoba i tereta za vlastite potrebe
- savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- stručni poslovi prostornog uređenja
- usluge iznajmljivanja vozila (rent-a-car)
- geodetska djelatnost
- organiziranje seminara, kongresa, tečajeva, savjetovanja, koncerata, revija, izložbi
- turističke usluge u nautičkom turizmu
- iznajmljivanje fotoopreme
- turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude
- ostale turističke usluge
- izdavačka djelatnost
- turističke usluge koje uključuju športsko-rekreativne ili pustolovne aktivnosti
- tiskanje časopisa i drugih periodičnih časopisa knjiga i plakata, glazbenih djela i glazbenih rukopisa, karata i atlasa, igraćih karata, reklamnih kataloga, prospekata i drugih obrazaca i drugih tiskanih trgovačkih stvari putem knjigotiska, ofseta, fotogravura, fleksografije, sitotiska i drugih tiskarskih strojeva, strojeva za umnožavanje, računalnih-kompljutorskih pisača, fotokopiranja i termokopiranja
- pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
- pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
- djelatnost pružanja audio i/ili audiovizualnih medijskih usluga
- djelatnost pružanja usluga elektroničkih publikacija
- djelatnost objavljivanja audiovizualnog i radijskog programa
- djelatnost pružanja medijskih usluga televizije i/ili radija
- audiovizualne djelatnosti
- djelatnost proizvodnje audiovizualnih djela
- promet audiovizualnih djela
- javno prikazivanje audiovizualnih djela
- komplementarne djelatnosti audiovizualnim djelatnostima
- grafički dizajn
- web dizajn
Osobe i zastupanje
Otvori Sudski registarGFI evidencija
Financijski izvještaji iz RGFI evidencije
Zadnje ažuriranje: 26. 06. 2025.
| Godina | Dokument | Vrsta | Razdoblje | Predano |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2024. - 31. 12. 2024. | 26. 06. 2025. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2023. - 31. 12. 2023. | 16. 06. 2024. |
| 2022 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2022. - 31. 12. 2022. | 27. 06. 2023. |
| 2021 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2021. - 31. 12. 2021. | 18. 06. 2022. |
| 2020 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2020. - 31. 12. 2020. | 14. 06. 2021. |
| 2019 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2019. - 31. 12. 2019. | 29. 05. 2020. |
| 2018 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2018. - 31. 12. 2018. | 29. 04. 2019. |
| 2017 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2017. - 31. 12. 2017. | 27. 04. 2018. |
01. 01. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 16. 06. 2024.
01. 01. 2022. - 31. 12. 2022.Predano 27. 06. 2023.
01. 01. 2021. - 31. 12. 2021.Predano 18. 06. 2022.
01. 01. 2020. - 31. 12. 2020.Predano 14. 06. 2021.
Financijski izvještaji
| Godina | Prihodi | Dobit/gubitak | Aktiva | Kapital | Obveze | Porez |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 7.068.730,80 € | 3.356.278,77 € | 9.004.302,63 € | 3.311.677,21 € | 5.692.625,42 € | 728.279,81 € |
| 2023 | 558,82 € | −79.931,53 € | 3.159.925,42 € | −44.601,56 € | 3.204.526,98 € | — |
| 2022 | 26.069,55 €izvorno: 196.421,00 kn | −8.832,17 €izvorno: −66.546,00 kn | 2.944.623,93 €izvorno: 22.186.269,00 kn | 110.704,89 €izvorno: 834.106,00 kn | 2.833.919,04 €izvorno: 21.352.163,00 kn | — |
| 2021 | 13.487,29 €izvorno: 101.620,00 kn | 7.989,25 €izvorno: 60.195,00 kn | 205.773,57 €izvorno: 1.550.401,00 kn | 119.537,20 €izvorno: 900.653,00 kn | 86.236,38 €izvorno: 649.748,00 kn | — |
| 2020 | — | −3.655,58 €izvorno: −27.543,00 kn | 222.555,84 €izvorno: 1.676.847,00 kn | 205.357,49 €izvorno: 1.547.266,00 kn | 17.198,35 €izvorno: 129.581,00 kn | — |
| 2019 | — | −6.833,63 €izvorno: −51.488,00 kn | 120.449,13 €izvorno: 907.524,00 kn | −9.423,72 €izvorno: −71.003,00 kn | 129.872,85 €izvorno: 978.527,00 kn | — |
| 2018 | 0,66 €izvorno: 5,00 kn | −2.636,94 €izvorno: −19.868,00 kn | 103.838,74 €izvorno: 782.373,00 kn | −2.590,09 €izvorno: −19.515,00 kn | 106.428,83 €izvorno: 801.888,00 kn | — |
| 2017 | 1,19 €izvorno: 9,00 kn | −2.607,61 €izvorno: −19.647,00 kn | 106.409,32 €izvorno: 801.741,00 kn | 46,85 €izvorno: 353,00 kn | 106.362,47 €izvorno: 801.388,00 kn | — |
Bilanca (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2023) | Tekuća godina (2024) |
|---|---|---|---|
| 2 | B) DUGOTRAJNA IMOVINA | 268.792,19 € | 300.008,36 € |
| 10 | II. MATERIJALNA IMOVINA | 36.585,39 € | 67.801,56 € |
| 20 | III. DUGOTRAJNA FINANCIJSKA IMOVINA | 232.206,80 € | 232.206,80 € |
| 37 | C) KRATKOTRAJNA IMOVINA | 2.867.624,56 € | 8.687.791,80 € |
| 46 | II. POTRAŽIVANJA | 65.845,32 € | 253.289,17 € |
| 63 | IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI | 156.427,56 € | 56.929,02 € |
| 65 | E) UKUPNO AKTIVA | 3.159.925,42 € | 9.004.302,63 € |
| 67 | A) KAPITAL I REZERVE | −44.601,56 € | 3.311.677,21 € |
| 84 | VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK | 30.019,97 € | −49.911,56 € |
| 87 | VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE | −79.931,53 € | 3.356.278,77 € |
| 110 | D) KRATKOROČNE OBVEZE | 3.204.526,98 € | 5.692.625,42 € |
| 126 | F) UKUPNO - PASIVA | 3.159.925,42 € | 9.004.302,63 € |
Prikaži preostale retke (5)
|---|---|---|---|
| 38 | I. ZALIHE | 2.645.351,68 € | 6.732.573,61 € |
| 53 | III. KRATKOTRAJNA FINANCIJSKA IMOVINA | — | 1.645.000,00 € |
| 64 | D) PLAĆENI TROŠKOVI BUDUĆEG RAZDOBLJA I OBRAČUNATI PRIHODI | 23.508,67 € | 16.502,47 € |
| 68 | I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL | 2.640,00 € | 2.640,00 € |
| 76 | IV. REVALORIZACIJSKE REZERVE | 2.670,00 € | 2.670,00 € |
Račun dobiti i gubitka (EUR)
|---|---|---|---|
| 128 | I. POSLOVNI PRIHODI | 336,70 € | 7.065.816,13 € |
| 134 | II. POSLOVNI RASHODI | 80.101,78 € | 2.984.139,34 € |
| 157 | III. FINANCIJSKI PRIHODI | 222,12 € | 2.914,67 € |
| 168 | IV. FINANCIJSKI RASHODI | 388,57 € | 32,88 € |
| 180 | IX. UKUPNI PRIHODI | 558,82 € | 7.068.730,80 € |
| 181 | X. UKUPNI RASHODI | 80.490,35 € | 2.984.172,22 € |
| 182 | XI. DOBIT ILI GUBITAK PRIJE OPOREZIVANJA | −79.931,53 € | 4.084.558,58 € |
| 185 | XII. POREZ NA DOBIT | — | 728.279,81 € |
| 186 | XIII. DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA | −79.931,53 € | 3.356.278,77 € |
Kontakt
Kontaktni podaci koje imamo u evidenciji
Izvori i napomena