provjera.hr

SAUERWEIN HOMES d.o.o.

SAUERWEIN HOMES d.o.o. za poslovanje nekretninama

MBS060464424
OIB88128045252
Osnovano25. 04. 2023.
Pravni oblikd.o.o.
Temeljni kapital2.500,00 €

Sažetak

Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 03. 04. 2026.

Sudski registar za SAUERWEIN HOMES d.o.o. prikazuje aktivan registarski zapis pod MBS-om 060464424 i OIB-om 88128045252. Datum osnivanja je 25. 04. 2023. Za sjedište je evidentirano na adresi Poljička cesta 26, Split, Splitsko-dalmatinska županija. Glavna djelatnost profila je 68.11.0 - kupnja i prodaja vlastitih nekretnina. Provjereni financijski izvještaji dostupni su do 2024. godine; u profilu su dostupna tri GFI dokumenta za 2025. godinu.

SplitSjedište: Poljička cesta 26, Split
Pretežita djelatnost68.11.0 - kupnja i prodaja vlastitih nekretnina.

Što ova stranica objedinjuje

Registarski identitet
MBS i OIBOsnovni identifikatori i status iz Sudskog registra prikazani su zajedno s promjenama gdje su dostupne.
Povezani izvori
4Profil objedinjuje samo izvore koje možemo pouzdano povezati s ovim subjektom.
Financijski kontekst
2Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.

Brzi pregled

Status
Aktivan
Djelatnosti
30 ukupno
GFI
3 dokumenta
Zadnja godina
2024
E-mail
1 adresa

Osnovni podaci

Pravni oblik (naziv)
društvo s ograničenom odgovornošću
Datum osnivanja
25. 04. 2023.
Nadležni sud
Trgovački sud u Splitu
Sudska služba
Trgovački sud u Splitu
Posljednja promjena
03. 04. 2026.
Status
Aktivan

Sjedište

AdresaPoljička cesta 26

MjestoSplit

ŽupanijaSplitsko-dalmatinska županija

DržavaHrvatska

Upute u Google Maps
43.5056°N · 16.4605°E

Ključni događaji

5
  1. RegistarPosljednja promjena u registruAžuriran registarski zapis
  2. GFIDostavljen GFI za 2025.GFI-POD izvještaj
  3. FinancijeProvjeren financijski izvještaj za 2024.Godišnji financijski izvještaj · Individualni
  4. FinancijeProvjeren financijski izvještaj za 2023.Godišnji financijski izvještaj · Individualni
  5. RegistarOsnivanje subjektaUpis u Sudski registar

Registrirane djelatnosti

30 djelatnosti

Pretežita djelatnost

68.11.0

Kupnja i prodaja vlastitih nekretnina

Djelatnosti s NKD oznakom

  • 68Poslovanje nekretninama
  • 73.1Promidžba (reklama i propaganda)
Prikaži još 27 djelatnosti
  • kupnja i prodaja robe
  • pružanje usluga u trgovini
  • obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  • zstupanje inozemnih tvrtki
  • iznajmljivanje plovila
  • pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
  • pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
  • turističke usluge u nautičkom turizmu
  • turističke usluge zdravstvenog turizma
  • turističke usluge u kongresnom turizmu
  • usluge aktivnog i pustolovnog turizma
  • turističke usluge ribolovnog turizma
  • turističke usluge na poljoprivrednom gospodarstvu, uzgajalištu vodenih organizama, lovištu i u šumi šumoposjednika te ribolovnom turizmu
  • usluge iznajmljivanja vozila (rent-a-car)
  • usluge turističkog ronjenja
  • usluge iznajmljivanja opreme za šport i rekreaciju turistima
  • djelatnosti istraživanja tržišta i ispitivanja javnog mnijenja
  • djelatnosti savjetovanja u vezi s upravljanjem
  • djelatnost stručnih poslova i djelatnosti prostornog uređenja, projektiranja i/ili stručnog nadzora građenja
  • djelatnost građenja
  • upravljenje projektom gradnje
  • djelatnost ispitivanja i prethodnih istraživanja
  • projektiranje, građenje, uporaba i održavanje građevina
  • rekonstrukcija, održavanje i uklanjanje građevina
  • djelatnost posredovanja u prometu nekretnina
  • poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
  • posredovanje u prometu nekretnina

Osobe i zastupanje

GFI evidencija

Financijski izvještaji iz RGFI evidencije

2023-2025razdoblje izvještaja
3 dokumentaukupno dostavljeno
0konsolidiranih izvještaja

Zadnje ažuriranje: 02. 04. 2026.

GodinaDokumentVrstaRazdobljePredano
2025GFI-POD izvještajIndividualni01. 01. 2025. - 31. 12. 2025.02. 04. 2026.
2024GFI-POD izvještajIndividualni01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.29. 04. 2025.
2023GFI-POD izvještajIndividualni25. 04. 2023. - 31. 12. 2023.24. 04. 2024.
2025
GFI-POD izvještajIndividualni

01. 01. 2025. - 31. 12. 2025.Predano 02. 04. 2026.

2024
GFI-POD izvještajIndividualni

01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 29. 04. 2025.

2023
GFI-POD izvještajIndividualni

25. 04. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 24. 04. 2024.

Financijski izvještaji

Godišnji financijski izvještajIndividualniAOP shema 2024Predano 29. 04. 2025.Izvorna valuta: EUR
Prihodi1,76 €
Rashodi24.952,10 €
Dobit/gubitak−24.950,34 €
Aktiva483.289,57 €
Kapital i rezerve−41.909,22 €
Obveze525.198,79 €
Novac1.260,62 €
Potraživanja2.031,60 €
Zadržana dobit/gubitak−19.458,88 €
Dugoročne obvezeNema provjerenog podatka
Kratkoročne obveze525.198,79 €
Poslovni prihodiNema provjerenog podatka
Poslovni rashodi4.443,56 €
Financijski prihodi1,76 €
Financijski rashodi20.508,54 €
Marža dobiti−1.417.633,0 %
Dug / kapital−12,53
Tekući omjer0,01
ROA−5,2 %
ROE59,5 %
GodinaPrihodiDobit/gubitakAktivaKapitalObveze
20241,76 €−24.950,34 €483.289,57 €−41.909,22 €525.198,79 €
20233,63 €−19.458,88 €438.316,06 €−16.958,88 €455.274,94 €

Bilanca (EUR)

AOPNaziv pozicijePrethodna godina (2023)Tekuća godina (2024)Bilješke
2B) DUGOTRAJNA IMOVINA418.372,25 €479.997,35 €1
31IV. POTRAŽIVANJA5
37C) KRATKOTRAJNA IMOVINA19.943,81 €3.292,22 €6
46II. POTRAŽIVANJA7.650,00 €2.031,60 €8
63IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI12.293,81 €1.260,62 €10
65E) UKUPNO AKTIVA438.316,06 €483.289,57 €
67A) KAPITAL I REZERVE−16.958,88 €−41.909,22 €12
70III. REZERVE IZ DOBITI15
84VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK−19.458,88 €18
87VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE−19.458,88 €−24.950,34 €19
90VIII. MANJINSKI (NEKONTROLIRAJUĆI) INTERES20
98C) DUGOROČNE OBVEZE22
Prikaži preostale retke (14)
3I. NEMATERIJALNA IMOVINA2
10II. MATERIJALNA IMOVINA418.372,25 €479.997,35 €3
20III. DUGOTRAJNA FINANCIJSKA IMOVINA4
38I. ZALIHE7
53III. KRATKOTRAJNA FINANCIJSKA IMOVINA9
64D) PLAĆENI TROŠKOVI BUDUĆEG RAZDOBLJA I OBRAČUNATI PRIHODI11
68I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL2.500,00 €2.500,00 €13
69II. KAPITALNE REZERVE14
76IV. REVALORIZACIJSKE REZERVE16
77V. REZERVE FER VRIJEDNOSTI I OSTALO17
91B) REZERVIRANJA21
110D) KRATKOROČNE OBVEZE455.274,94 €525.198,79 €23
125E) ODGOĐENO PLAĆANJE TROŠKOVA I PRIHOD BUDUĆEGA RAZDOBLJA24
126F) UKUPNO - PASIVA438.316,06 €483.289,57 €

Račun dobiti i gubitka (EUR)