01. 01. 2025. - 31. 12. 2025.Predano 03. 05. 2026.
South Real Estate d.o.o.
South Real Estate društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
Sažetak
Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 04. 05. 2026.Sudski registar za South Real Estate d.o.o. prikazuje aktivan registarski zapis pod MBS-om 081476561 i OIB-om 77598874578. Datum osnivanja je 11. 11. 2022. Za sjedište je evidentirano na adresi Srebrnjak 58, Zagreb, Grad Zagreb. Glavna djelatnost profila je 68.11.0 - kupnja i prodaja vlastitih nekretnina. Provjereni financijski izvještaji dostupni su do 2024. godine; dostupna su četiri GFI dokumenta za 2025. godinu.
- Financijski kontekst
- 3Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.
Brzi pregled
- Status
- Aktivan
- Djelatnosti
- 45 ukupno
- GFI
- 4 dokumenta
- Datum osnivanja
- 11. 11. 2022.
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Sudska služba
- Trgovački sud u Zagrebu
- Posljednja promjena
- 04. 05. 2026.
Registarska objava
Tekst objave ili priopćenja iz registarske evidencije
internetska stranica sudskog registra
Registrirane djelatnosti
45 djelatnosti
Pretežita djelatnost
Kupnja i prodaja vlastitih nekretnina
Djelatnosti s NKD oznakom
- 52.10.0Skladištenje robe
- 68Poslovanje nekretninama
- 73.1Promidžba (reklama i propaganda)
- 73.20.0Istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
Prikaži još 40 djelatnosti
- poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- posredovanje u prometu nekretnina
- kupnja i prodaja robe
- pružanje usluga u trgovini
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki
- usluge informacijskog društva
- projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
- energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
- djelatnosti prostornog uređenja i gradnje
- djelatnost upravljanja projektom gradnje
- djelatnost tehničkog ispitivanja i analize
- savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- organiziranje seminara, tečajeva, sajmova, priredbi, izložbi, promocija
- računovodstveni poslovi
- računalne i srodne djelatnosti
- izrada i održavanje web stranica
- pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
- pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
- turističke usluge u nautičkom turizmu
- turističke usluge u zdravstvenom turizmu
- turističke usluge u kongresnom turizmu
- turističke usluge aktivnog i pustolovnog turizma
- turističke usluge na poljoprivrednom gospodarstvu, uzgajalištu vodenih organizama, lovištu i u šumi šumoposjednika te ribolovnom turizmu
- usluge turističkog ronjenja
- usluge iznajmljivanja opreme za šport i rekreaciju turistima i obveze pružatelja usluge
- usluge iznajmljivanja vozila (rent-a-car)
- iznajmljivanje strojeva i opreme, bez rukovatelja i predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
- djelatnost ovlaštenoga carinskog otpremnika
- djelatnost pakiranja
- čišćenje svih vrsta objekata
- prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu
- prijevoz putnika u međunarodnom cestovnom prometu
- prijevoz tereta u unutarnjem cestovnom prometu
- prijevoz tereta u međunarodnom cestovnom prometu
- prijevoz osoba i tereta za vlastite potrebe
- proizvodnja, ugradnja, popravak i održavanje rashladnih, klima i ventilacijskih uređaja i sistema
- projektiranje, montaža, popravak i održavanje solarne opreme i uređaja te solarnih sistema
- ugradnja, popravak i održavanje alarmnih i sigurnosnih sustava i video nadzora
- projektiranje, proizvodnja, montaža i održavanje elemenata i sustava tehničke zaštite osoba i imovine
Osobe i zastupanje
Otvori Sudski registarGFI evidencija
Financijski izvještaji iz RGFI evidencije
Zadnje ažuriranje: 03. 05. 2026.
| Godina | Dokument | Vrsta | Razdoblje | Predano |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2025. - 31. 12. 2025. | 03. 05. 2026. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2024. - 31. 12. 2024. | 01. 05. 2025. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2023. - 31. 12. 2023. | 29. 04. 2024. |
| 2022 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 11. 11. 2022. - 31. 12. 2022. | 30. 06. 2023. |
01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 01. 05. 2025.
01. 01. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 29. 04. 2024.
11. 11. 2022. - 31. 12. 2022.Predano 30. 06. 2023.
Financijski izvještaji
| Godina | Prihodi | Dobit/gubitak | Aktiva | Kapital | Obveze | Porez |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 20.025,00 € | −8.682,44 € | 125.505,74 € | −16.775,67 € | 142.281,41 € | −950,95 € |
| 2023 | 8,37 € | −9.632,28 € | 106.895,64 € | −8.093,23 € | 114.988,87 € | −947,09 € |
| 2022 | — | −1.115,40 €izvorno: −8.404,00 kn | 18.017,78 €izvorno: 135.755,00 kn | 1.539,05 €izvorno: 11.596,00 kn | 16.478,73 €izvorno: 124.159,00 kn | −119,45 €izvorno: −900,00 kn |
Bilanca (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2023) | Tekuća godina (2024) | Bilješke |
|---|---|---|---|---|
| 2 | B) DUGOTRAJNA IMOVINA | 6.166,53 € | 2.017,48 € | 1 |
| 31 | IV. POTRAŽIVANJA | — | — | 5 |
| 37 | C) KRATKOTRAJNA IMOVINA | 100.729,11 € | 123.488,26 € | 6 |
| 46 | II. POTRAŽIVANJA | 8.606,49 € | 7.170,07 € | 8 |
| 63 | IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI | 532,43 € | 5.955,63 € | 10 |
| 65 | E) UKUPNO AKTIVA | 106.895,64 € | 125.505,74 € | |
| 67 | A) KAPITAL I REZERVE | −8.093,23 € | −16.775,67 € | 12 |
| 70 | III. REZERVE IZ DOBITI | — | — | 15 |
| 84 | VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK | −1.115,41 € | −10.747,69 € | 18 |
| 87 | VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE | −9.632,28 € | −8.682,44 € | 19 |
| 90 | VIII. MANJINSKI (NEKONTROLIRAJUĆI) INTERES | — | — | 20 |
| 98 | C) DUGOROČNE OBVEZE | — | — | 22 |
Prikaži preostale retke (15)
|---|---|---|---|---|
| 3 | I. NEMATERIJALNA IMOVINA | — | — | 2 |
| 10 | II. MATERIJALNA IMOVINA | 5.100,00 € | — | 3 |
| 20 | III. DUGOTRAJNA FINANCIJSKA IMOVINA | — | — | 4 |
| 36 | V. ODGOĐENA POREZNA IMOVINA | 1.066,53 € | 2.017,48 € | |
| 38 | I. ZALIHE | 90.262,18 € | 105.234,55 € | 7 |
| 53 | III. KRATKOTRAJNA FINANCIJSKA IMOVINA | 1.328,01 € | 5.128,01 € | 9 |
| 64 | D) PLAĆENI TROŠKOVI BUDUĆEG RAZDOBLJA I OBRAČUNATI PRIHODI | — | — | 11 |
| 68 | I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL | 2.654,46 € | 2.654,46 € | 13 |
| 69 | II. KAPITALNE REZERVE | — | — | 14 |
| 76 | IV. REVALORIZACIJSKE REZERVE | — | — | 16 |
| 77 | V. REZERVE FER VRIJEDNOSTI I OSTALO | — | — | 17 |
| 91 | B) REZERVIRANJA | — | — | 21 |
| 110 | D) KRATKOROČNE OBVEZE | 114.988,87 € | 142.281,41 € | 23 |
| 125 | E) ODGOĐENO PLAĆANJE TROŠKOVA I PRIHOD BUDUĆEGA RAZDOBLJA | — | — | 24 |
| 126 | F) UKUPNO - PASIVA | 106.895,64 € | 125.505,74 € |
Račun dobiti i gubitka (EUR)
|---|---|---|---|---|
| 128 | I. POSLOVNI PRIHODI | 8,35 € | 20.025,00 € | 25 |
| 134 | II. POSLOVNI RASHODI | 10.587,40 € | 29.655,17 € | 26 |
| 157 | III. FINANCIJSKI PRIHODI | 0,02 € | — | 27 |
| 168 | IV. FINANCIJSKI RASHODI | 0,34 € | 3,22 € | 28 |
| 180 | IX. UKUPNI PRIHODI | 8,37 € | 20.025,00 € | 29 |
| 181 | X. UKUPNI RASHODI | 10.587,74 € | 29.658,39 € | 30 |
| 182 | XI. DOBIT ILI GUBITAK PRIJE OPOREZIVANJA | −10.579,37 € | −9.633,39 € | |
| 185 | XII. POREZ NA DOBIT | −947,09 € | −950,95 € | 31 |
| 186 | XIII. DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA | −9.632,28 € | −8.682,44 € |