01. 01. 2025. - 31. 12. 2025.Predano 20. 04. 2026.
SUN IMMOBILIEN d.o.o.
SUN IMMOBILIEN d.o.o. za poslovanje nekretninama
Sažetak
Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 21. 04. 2026.U Sudskom registru SUN IMMOBILIEN d.o.o. vodi se kao aktivan subjekt pod MBS-om 060410767 i OIB-om 13305216273. Datum osnivanja je 01. 10. 2019. Sjedište je na adresi Novine 9, Drvenik Mali, Splitsko-dalmatinska županija. Provjereni financijski izvještaji dostupni su do 2024. godine; dostupno je sedam GFI dokumenata za 2025. godinu.
- Financijski kontekst
- 6Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.
Brzi pregled
- Status
- Aktivan
- Djelatnosti
- 13 ukupno
- GFI
- 7 dokumenata
- Datum osnivanja
- 01. 10. 2019.
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Splitu
- Sudska služba
- Trgovački sud u Splitu
- Posljednja promjena
- 21. 04. 2026.
Registrirane djelatnosti
13 djelatnosti
Djelatnosti s NKD oznakom
- 68Poslovanje nekretninama
Prikaži još 12 djelatnosti
- posredovanje u prometu nekretnina
- kupnja i prodaja robe
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki
- pružanje usluga u trgovini
- pripremanja i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
- pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
- turističke usluge u nautičkom turizmu
- usluge iznajmljivanja vozila (rent-a-car)
- poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- ugradnja, popravak i održavanje solarne opreme, solarnih uređaja i solarnih sistema
- usluge informacijskog društva
Osobe i zastupanje
Otvori Sudski registarGFI evidencija
Financijski izvještaji iz RGFI evidencije
Zadnje ažuriranje: 20. 04. 2026.
| Godina | Dokument | Vrsta | Razdoblje | Predano |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2025. - 31. 12. 2025. | 20. 04. 2026. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2024. - 31. 12. 2024. | 24. 04. 2025. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2023. - 31. 12. 2023. | 18. 06. 2024. |
| 2022 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2022. - 31. 12. 2022. | 24. 04. 2023. |
| 2021 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2021. - 31. 12. 2021. | 20. 06. 2022. |
| 2020 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2020. - 31. 12. 2020. | 30. 06. 2021. |
| 2019 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 27. 09. 2019. - 31. 12. 2019. | 29. 06. 2020. |
01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 24. 04. 2025.
01. 01. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 18. 06. 2024.
01. 01. 2022. - 31. 12. 2022.Predano 24. 04. 2023.
01. 01. 2021. - 31. 12. 2021.Predano 20. 06. 2022.
Financijski izvještaji
| Godina | Prihodi | Dobit/gubitak | Aktiva | Kapital | Obveze |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | −2.558,04 € | 127.666,54 € | 117.059,47 € | 10.607,07 € |
| 2023 | — | −3.095,78 € | 127.624,58 € | 119.617,51 € | 8.007,07 € |
| 2022 | 2,12 €izvorno: 16,00 kn | −1.938,02 €izvorno: −14.602,00 kn | 128.779,61 €izvorno: 970.290,00 kn | 122.707,68 €izvorno: 924.541,00 kn | 6.071,94 €izvorno: 45.749,00 kn |
| 2021 | 2,52 €izvorno: 19,00 kn | −2.001,86 €izvorno: −15.083,00 kn | 128.491,87 €izvorno: 968.122,00 kn | 124.645,83 €izvorno: 939.144,00 kn | 3.846,04 €izvorno: 28.978,00 kn |
| 2020 | — | −608,27 €izvorno: −4.583,00 kn | 127.384,17 €izvorno: 959.776,00 kn | 126.647,69 €izvorno: 954.227,00 kn | 736,48 €izvorno: 5.549,00 kn |
| 2019 | 624,86 €izvorno: 4.708,00 kn | −2.024,82 €izvorno: −15.256,00 kn | 127.265,51 €izvorno: 958.882,00 kn | 127.255,96 €izvorno: 958.810,00 kn | 9,56 €izvorno: 72,00 kn |
Bilanca (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2023) | Tekuća godina (2024) | Bilješke |
|---|---|---|---|---|
| 2 | B) DUGOTRAJNA IMOVINA | 126.924,32 € | 126.924,32 € | |
| 10 | II. MATERIJALNA IMOVINA | 126.924,32 € | 126.924,32 € | |
| 37 | C) KRATKOTRAJNA IMOVINA | 700,26 € | 742,22 € | |
| 46 | II. POTRAŽIVANJA | 584,53 € | 584,53 € | |
| 63 | IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI | 115,73 € | 157,69 € | 2 |
| 65 | E) UKUPNO AKTIVA | 127.624,58 € | 127.666,54 € | |
| 67 | A) KAPITAL I REZERVE | 119.617,51 € | 117.059,47 € | |
| 68 | I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL | 2.660,00 € | 2.660,00 € | 3 |
| 84 | VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK | −3.939,99 € | −7.035,77 € | |
| 87 | VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE | −3.095,78 € | −2.558,04 € | |
| 110 | D) KRATKOROČNE OBVEZE | 8.007,07 € | 10.607,07 € | |
| 126 | F) UKUPNO - PASIVA | 127.624,58 € | 127.666,54 € | |
| 69 | II. KAPITALNE REZERVE | 123.993,28 € | 123.993,28 € | 3 |
Račun dobiti i gubitka (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2023) | Tekuća godina (2024) |
|---|---|---|---|
| 134 | II. POSLOVNI RASHODI | 3.095,75 € | 2.558,04 € |
| 168 | IV. FINANCIJSKI RASHODI | 0,03 € | — |
| 181 | X. UKUPNI RASHODI | 3.095,78 € | 2.558,04 € |
| 182 | XI. DOBIT ILI GUBITAK PRIJE OPOREZIVANJA | −3.095,78 € | −2.558,04 € |
| 186 | XIII. DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA | −3.095,78 € | −2.558,04 € |