01. 01. 2024. - 03. 05. 2024.Predano 11. 05. 2024.
TILENI IMMOBILIEN d.o.o.
TILENI IMMOBILIEN društvo s ograničenom odgovornošću za poslovanje nekretninama i trgovinu
Sažetak
Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 08. 07. 2024.TILENI IMMOBILIEN društvo s ograničenom odgovornošću za poslovanje nekretninama i trgovinu je subjekt upisan u Sudski registar pod MBS-om 130064598 i OIB-om 93065322146. Subjekt je brisan iz registra 08. 07. 2024. Djelatnost profila je 68.10 - kupnja i prodaja vlastitih nekretnina. Dostupno je osam GFI dokumenata za 2024. godinu.
- Povezani izvori
- 3Profil objedinjuje samo izvore koje možemo pouzdano povezati s ovim subjektom.
- Financijski kontekst
- 8Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.
Brzi pregled
- Status
- Brisan
- Djelatnosti
- 1 ukupno
- GFI
- 8 dokumenata
- Zadnja godina
- 2024
Osnovni podaci
- Pravni oblik (naziv)
- Nema podatka
- Datum osnivanja
- 22. 12. 2016.
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Pazinu
- Sudska služba
- Trgovački sud u Pazinu
- Posljednja promjena
- 08. 07. 2024.
- Brisanje
- 08. 07. 2024. · Trgovački sud u Pazinu · br. Tt-24/5119-2 · kod TILENI IMMOBILIEN društvo s ograničenom odgovornošću za poslovanje nekretninama i trgovinu
- Status
- Brisan
- Registarski zapis
- Brisan
Ključni događaji
- RegistarBrisanje iz registraNeaktivni podatak
- FinancijeProvjeren financijski izvještaj za 2021.Godišnji financijski izvještaj · Individualni
Registrirane djelatnosti
1 djelatnost
Financijski izvještaji iz RGFI evidencije
Zadnje ažuriranje: 11. 05. 2024.
| Godina | Dokument | Vrsta | Razdoblje | Predano |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2024. - 03. 05. 2024. | 11. 05. 2024. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2023. - 31. 12. 2023. | 05. 02. 2024. |
| 2022 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2022. - 31. 12. 2022. | 14. 04. 2023. |
| 2021 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2021. - 31. 12. 2021. | 29. 03. 2022. |
| 2020 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2020. - 31. 12. 2020. | 21. 04. 2021. |
| 2019 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2019. - 31. 12. 2019. | 07. 04. 2020. |
| 2018 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2018. - 31. 12. 2018. | 24. 04. 2019. |
| 2017 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 08. 02. 2017. - 31. 12. 2017. | 27. 04. 2018. |
01. 01. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 05. 02. 2024.
01. 01. 2022. - 31. 12. 2022.Predano 14. 04. 2023.
01. 01. 2021. - 31. 12. 2021.Predano 29. 03. 2022.
01. 01. 2020. - 31. 12. 2020.Predano 21. 04. 2021.
Financijski izvještaji
| Godina | Prihodi | Dobit/gubitak | Aktiva | Kapital | Obveze | Porez |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | −647,88 € | 2.006,58 € | 2.006,58 € | — | — |
| 2023 | 72.217,88 € | 63.532,30 € | 22.839,28 € | 15.721,84 € | 7.117,44 € | 7.059,14 € |
| 2022 | 248.133,78 €izvorno: 1.869.564,00 kn | 164.916,32 €izvorno: 1.242.562,00 kn | 34.434,67 €izvorno: 259.448,00 kn | −47.810,47 €izvorno: −360.228,00 kn | 81.205,39 €izvorno: 611.842,00 kn | 8.879,02 €izvorno: 66.899,00 kn |
| 2021 | 33.988,98 €izvorno: 256.090,00 kn | −42.489,61 €izvorno: −320.138,00 kn | 485.350,32 €izvorno: 3.656.872,00 kn | −212.726,66 €izvorno: −1.602.789,00 kn | 72.518,81 €izvorno: 546.393,00 kn | — |
| 2020 | 19.019,31 €izvorno: 143.301,00 kn | −46.561,95 €izvorno: −350.821,00 kn | 510.049,37 €izvorno: 3.842.967,00 kn | −170.237,04 €izvorno: −1.282.651,00 kn | 53.086,87 €izvorno: 399.983,00 kn | — |
| 2019 | 28.206,52 €izvorno: 212.522,00 kn | −37.327,89 €izvorno: −281.247,00 kn | 537.394,39 €izvorno: 4.048.998,00 kn | −123.675,09 €izvorno: −931.830,00 kn | 41.718,76 €izvorno: 314.330,00 kn | — |
| 2018 | 31.301,75 €izvorno: 235.843,00 kn | −43.027,67 €izvorno: −324.192,00 kn | 561.846,04 €izvorno: 4.233.229,00 kn | −86.347,20 €izvorno: −650.583,00 kn | 26.383,17 €izvorno: 198.784,00 kn | — |
| 2017 | 29.083,95 €izvorno: 219.133,00 kn | −45.973,99 €izvorno: −346.391,00 kn | 588.772,18 €izvorno: 4.436.104,00 kn | −43.319,40 €izvorno: −326.390,00 kn | 10.281,51 €izvorno: 77.466,00 kn | — |
Bilanca (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2023) | Tekuća godina (2024) |
|---|---|---|---|
| 37 | C) KRATKOTRAJNA IMOVINA | 22.839,28 € | 2.006,58 € |
| 46 | II. POTRAŽIVANJA | 67,97 € | 87,94 € |
| 63 | IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI | 22.771,31 € | 1.918,64 € |
| 65 | E) UKUPNO AKTIVA | 22.839,28 € | 2.006,58 € |
| 67 | A) KAPITAL I REZERVE | 15.721,84 € | 2.006,58 € |
| 68 | I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL | 2.654,46 € | 2.654,46 € |
| 84 | VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK | −50.464,92 € | — |
| 87 | VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE | 63.532,30 € | −647,88 € |
| 110 | D) KRATKOROČNE OBVEZE | 7.117,44 € | — |
| 126 | F) UKUPNO - PASIVA | 22.839,28 € | 2.006,58 € |
Račun dobiti i gubitka (EUR)
|---|---|---|---|
| 128 | I. POSLOVNI PRIHODI | 72.210,13 € | — |
| 134 | II. POSLOVNI RASHODI | 1.625,72 € | 647,83 € |
| 157 | III. FINANCIJSKI PRIHODI | 7,75 € | — |
| 168 | IV. FINANCIJSKI RASHODI | 0,72 € | 0,05 € |
| 180 | IX. UKUPNI PRIHODI | 72.217,88 € | — |
| 181 | X. UKUPNI RASHODI | 1.626,44 € | 647,88 € |
| 182 | XI. DOBIT ILI GUBITAK PRIJE OPOREZIVANJA | 70.591,44 € | −647,88 € |
| 185 | XII. POREZ NA DOBIT | 7.059,14 € | — |
| 186 | XIII. DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA | 63.532,30 € | −647,88 € |