01. 01. 2025. - 31. 12. 2025.Predano 25. 03. 2026.
VILEA Home d.o.o.
VILEA Home društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
Sažetak
Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 04. 05. 2026.U Sudskom registru VILEA Home d.o.o. vodi se kao aktivan subjekt pod MBS-om 081397474 i OIB-om 09910471643. Datum osnivanja je 06. 10. 2021. Sjedište se nalazi na adresi Ulica Lea Müllera 83, Zagreb, Grad Zagreb; kao pretežita djelatnost navedeno je 68.31.0 - uslužne djelatnosti posredovanja u poslovanju nekretninama. Provjereni financijski izvještaji dostupni su do 2024. godine; dostupno je pet GFI dokumenata za 2025. godinu.
- Financijski kontekst
- 4Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.
Brzi pregled
- Status
- Aktivan
- Djelatnosti
- 22 ukupno
- GFI
- 5 dokumenata
- Datum osnivanja
- 06. 10. 2021.
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Sudska služba
- Trgovački sud u Zagrebu
- Posljednja promjena
- 04. 05. 2026.
Registrirane djelatnosti
22 djelatnosti
Pretežita djelatnost
Uslužne djelatnosti posredovanja u poslovanju nekretninama
Djelatnosti s NKD oznakom
- 68Poslovanje nekretninama
- 73.1Promidžba (reklama i propaganda)
Prikaži još 19 djelatnosti
- posredovanje u prometu nekretnina
- djelatnost istraživanja tržišta i ispitivanja javnog mnijenja,
- djelatnosti savjetovanja u vezi s upravljanjem
- kupnja i prodaja robe
- pružanje usluga u trgovini
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki
- računovodstveni poslovi
- usluge informacijskog društva
- poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- stručni poslovi prostornog uređenja
- djelatnost upravljanja projektom gradnje,
- djelatnost tehničkog ispitivanja i analize
- prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu
- prijevoz osoba i tereta za vlastite potrebe
- dizajn interijera
- iznajmljivanje strojeva i opreme bez rukovatelja
- iznajmljivanje predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
- prijevoz tereta u unutarnjem cestovnom prometu
Osobe i zastupanje
Otvori Sudski registarGFI evidencija
Financijski izvještaji iz RGFI evidencije
Zadnje ažuriranje: 25. 03. 2026.
| Godina | Dokument | Vrsta | Razdoblje | Predano |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2025. - 31. 12. 2025. | 25. 03. 2026. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2024. - 31. 12. 2024. | 21. 03. 2025. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2023. - 31. 12. 2023. | 26. 03. 2024. |
| 2022 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2022. - 31. 12. 2022. | 24. 03. 2023. |
| 2021 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 06. 10. 2021. - 31. 12. 2021. | 01. 04. 2022. |
01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 21. 03. 2025.
01. 01. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 26. 03. 2024.
01. 01. 2022. - 31. 12. 2022.Predano 24. 03. 2023.
06. 10. 2021. - 31. 12. 2021.Predano 01. 04. 2022.
Financijski izvještaji
| Godina | Prihodi | Dobit/gubitak | Aktiva | Kapital | Obveze |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | −608,63 € | 135,21 € | −4.391,60 € | 4.526,81 € |
| 2023 | 6.535,92 € | 678,38 € | 689,97 € | −3.797,83 € | 4.487,80 € |
| 2022 | 11.982,22 €izvorno: 90.280,00 kn | −3.479,73 €izvorno: −26.218,00 kn | 3.478,13 €izvorno: 26.206,00 kn | −4.476,21 €izvorno: −33.726,00 kn | 7.954,34 €izvorno: 59.932,00 kn |
| 2021 | — | −3.650,94 €izvorno: −27.508,00 kn | 2.354,10 €izvorno: 17.737,00 kn | −996,48 €izvorno: −7.508,00 kn | 3.350,59 €izvorno: 25.245,00 kn |
Bilanca (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2023) | Tekuća godina (2024) |
|---|---|---|---|
| 37 | C) KRATKOTRAJNA IMOVINA | 689,97 € | 135,21 € |
| 46 | II. POTRAŽIVANJA | 7,74 € | 7,74 € |
| 63 | IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI | 682,23 € | 127,47 € |
| 65 | E) UKUPNO AKTIVA | 689,97 € | 135,21 € |
| 67 | A) KAPITAL I REZERVE | −3.782,97 € | −4.391,60 € |
| 68 | I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL | 2.654,46 € | 2.654,46 € |
| 84 | VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK | −7.115,81 € | −6.437,43 € |
| 87 | VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE | 678,38 € | −608,63 € |
| 110 | D) KRATKOROČNE OBVEZE | 4.472,94 € | 4.526,81 € |
| 126 | F) UKUPNO - PASIVA | 689,97 € | 135,21 € |
Račun dobiti i gubitka (EUR)
|---|---|---|---|
| 128 | I. POSLOVNI PRIHODI | 6.535,90 € | — |
| 134 | II. POSLOVNI RASHODI | 5.829,61 € | 608,00 € |
| 157 | III. FINANCIJSKI PRIHODI | 0,02 € | — |
| 168 | IV. FINANCIJSKI RASHODI | 27,93 € | 0,63 € |
| 180 | IX. UKUPNI PRIHODI | 6.535,92 € | — |
| 181 | X. UKUPNI RASHODI | 5.857,54 € | 608,63 € |
| 182 | XI. DOBIT ILI GUBITAK PRIJE OPOREZIVANJA | 678,38 € | −608,63 € |
| 186 | XIII. DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA | 678,38 € | −608,63 € |