01. 01. 2025. - 31. 12. 2025.Predano 27. 04. 2026.
VIR INGATLAN j.d.o.o.
VIR INGATLAN j.d.o.o. za trgovinu i usluge
Sažetak
Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 28. 04. 2026.U javnom profilu Sudskog registra VIR INGATLAN j.d.o.o. ima aktivan zapis pod MBS-om 110061218 i OIB-om 62916738781. Datum osnivanja je 12. 05. 2016. Subjekt ima sjedište na adresi Rampada 23, Zadar, Zadarska županija, uz pretežitu djelatnost 68.10 - kupnja i prodaja vlastitih nekretnina. Provjereni financijski izvještaji dostupni su do 2024. godine; dostupno je deset GFI dokumenata za 2025. godinu.
- Financijski kontekst
- 9Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.
Brzi pregled
- Status
- Aktivan
- Djelatnosti
- 24 ukupno
- GFI
- 10 dokumenata
- Zadnja godina
- 2024
Osnovni podaci
- Pravni oblik (naziv)
- jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću
- Datum osnivanja
- 12. 05. 2016.
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zadru
- Sudska služba
- Trgovački sud u Zadru
- Posljednja promjena
- 28. 04. 2026.
Registrirane djelatnosti
24 djelatnosti
Pretežita djelatnost
Kupnja i prodaja vlastitih nekretnina
Djelatnosti s NKD oznakom
- 52.10.0Skladištenje robe
- 68Poslovanje nekretninama
- 70.20.0Savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem
Prikaži još 20 djelatnosti
- Posredovanje u prometu nekretnina
- Poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- Kupnja i prodaja robe
- Pružanje usluga u trgovini
- Zastupanje inozemnih tvrtki
- Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- Promidžba (reklama i propaganda)
- Računalne i srodne djelatnosti
- Usluge informacijskog društva
- Turističke usluge u nautičkom turizmu
- Turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude
- Ostale turističke usluge
- Turističke usluge koje uključuju športsko-rekreativne ili pustolovne aktivnosti
- Projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
- Djelatnost javnog cestovnog prijevoza putnika ili tereta u unutarnjem cestovnom prometu
- Prijevoz tereta u unutarnjem i međunarodnom cestovnom prometu
- Prijevoz za vlastite potrebe
- Poljoprivredna djelatnost
- Pripremanje i usluživanje jela,pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
- Pripremanje jela ,pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja(u prijevoznom sredstvu,na priredbama i slično) i opskrba tim jelima,pićima i napitcima(catering)
Osobe i zastupanje
Otvori Sudski registarGFI evidencija
Financijski izvještaji iz RGFI evidencije
Zadnje ažuriranje: 27. 04. 2026.
| Godina | Dokument | Vrsta | Razdoblje | Predano |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2025. - 31. 12. 2025. | 27. 04. 2026. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2024. - 31. 12. 2024. | 24. 04. 2025. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2023. - 31. 12. 2023. | 29. 04. 2024. |
| 2022 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2022. - 31. 12. 2022. | 21. 04. 2023. |
| 2021 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2021. - 31. 12. 2021. | 17. 06. 2022. |
| 2020 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2020. - 31. 12. 2020. | 21. 06. 2021. |
| 2019 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2019. - 31. 12. 2019. | 17. 06. 2020. |
| 2018 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2018. - 31. 12. 2018. | 28. 06. 2019. |
| 2017 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2017. - 31. 12. 2017. | 14. 06. 2018. |
| 2016 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 12. 05. 2016. - 31. 12. 2016. | 23. 06. 2017. |
01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 24. 04. 2025.
01. 01. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 29. 04. 2024.
01. 01. 2022. - 31. 12. 2022.Predano 21. 04. 2023.
01. 01. 2021. - 31. 12. 2021.Predano 17. 06. 2022.
Financijski izvještaji
| Godina | Prihodi | Dobit/gubitak | Aktiva | Kapital | Obveze |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | −228,02 € | 29.360,93 € | −3.823,35 € | 33.184,28 € |
| 2023 | — | −7,97 € | 28.488,95 € | −3.595,33 € | 32.084,28 € |
| 2022 | — | −211,43 €izvorno: −1.593,00 kn | 28.496,91 €izvorno: 214.710,00 kn | −3.587,36 €izvorno: −27.029,00 kn | 32.084,28 €izvorno: 241.739,00 kn |
| 2021 | — | −576,95 €izvorno: −4.347,00 kn | 29.365,32 €izvorno: 221.253,00 kn | −3.375,94 €izvorno: −25.436,00 kn | 32.741,26 €izvorno: 246.689,00 kn |
| 2020 | 53,09 €izvorno: 400,00 kn | −69,41 €izvorno: −523,00 kn | 28.933,57 €izvorno: 218.000,00 kn | −2.798,99 €izvorno: −21.089,00 kn | 31.732,56 €izvorno: 239.089,00 kn |
| 2019 | — | −427,63 €izvorno: −3.222,00 kn | 29.109,16 €izvorno: 219.323,00 kn | −2.729,44 €izvorno: −20.565,00 kn | 31.838,61 €izvorno: 239.888,00 kn |
| 2018 | 0,13 €izvorno: 1,00 kn | −869,20 €izvorno: −6.549,00 kn | 28.873,32 €izvorno: 217.546,00 kn | −2.301,81 €izvorno: −17.343,00 kn | 31.175,13 €izvorno: 234.889,00 kn |
| 2017 | 0,13 €izvorno: 1,00 kn | −447,14 €izvorno: −3.369,00 kn | 28.651,93 €izvorno: 215.878,00 kn | −1.879,75 €izvorno: −14.163,00 kn | 30.531,69 €izvorno: 230.041,00 kn |
| 2016 | 0,13 €izvorno: 1,00 kn | −1.433,94 €izvorno: −10.804,00 kn | 29.087,80 €izvorno: 219.162,00 kn | −1.432,61 €izvorno: −10.794,00 kn | 30.520,41 €izvorno: 229.956,00 kn |
Bilanca (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2023) | Tekuća godina (2024) |
|---|---|---|---|
| 2 | B) DUGOTRAJNA IMOVINA | 28.488,95 € | 28.488,95 € |
| 10 | II. MATERIJALNA IMOVINA | 28.488,95 € | 28.488,95 € |
| 37 | C) KRATKOTRAJNA IMOVINA | — | 871,98 € |
| 63 | IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI | — | 871,98 € |
| 65 | E) UKUPNO AKTIVA | 28.488,95 € | 29.360,93 € |
| 67 | A) KAPITAL I REZERVE | −3.595,33 € | −3.823,35 € |
| 68 | I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL | 1,33 € | 1,33 € |
| 84 | VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK | −3.588,69 € | −3.596,66 € |
| 87 | VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE | −7,97 € | −228,02 € |
| 110 | D) KRATKOROČNE OBVEZE | 32.084,28 € | 33.184,28 € |
| 126 | F) UKUPNO - PASIVA | 28.488,95 € | 29.360,93 € |
Račun dobiti i gubitka (EUR)
|---|---|---|---|
| 134 | II. POSLOVNI RASHODI | 7,96 € | 218,14 € |
| 168 | IV. FINANCIJSKI RASHODI | 0,01 € | 9,88 € |
| 181 | X. UKUPNI RASHODI | 7,97 € | 228,02 € |
| 182 | XI. DOBIT ILI GUBITAK PRIJE OPOREZIVANJA | −7,97 € | −228,02 € |
| 186 | XIII. DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA | −7,97 € | −228,02 € |