01. 01. 2025. - 31. 12. 2025.Predano 24. 04. 2026.
A.M.C. REAL ESTATE d.o.o.
A.M.C. REAL ESTATE društvo s ograničenom odgovornošću za poslovanje nekretninama
Sažetak
Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 27. 04. 2026.Za A.M.C. REAL ESTATE d.o.o. u Sudskom registru evidentiran je aktivan status; subjekt je upisan pod MBS-om 130122495 i OIB-om 13726498748. Datum osnivanja je 22. 12. 2021. Subjekt ima sjedište na adresi Stiglicheva ulica - Via Alfredo Stiglich 28, Pula, Istarska županija, uz pretežitu djelatnost 68.11.0 - kupnja i prodaja vlastitih nekretnina. Provjereni financijski izvještaji dostupni su do 2024. godine; dostupno je pet GFI dokumenata za 2025. godinu.
- Financijski kontekst
- 3Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.
Brzi pregled
- Status
- Aktivan
- Djelatnosti
- 40 ukupno
- GFI
- 5 dokumenata
- Datum osnivanja
- 22. 12. 2021.
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Pazinu
- Sudska služba
- Trgovački sud u Pazinu
- Posljednja promjena
- 27. 04. 2026.
- Status
- Aktivan
Sjedište
AdresaStiglicheva ulica - Via Alfredo Stiglich 28
MjestoPula
ŽupanijaIstarska županija
Registrirane djelatnosti
40 djelatnosti
Pretežita djelatnost
Kupnja i prodaja vlastitih nekretnina
Djelatnosti s NKD oznakom
- 68Poslovanje nekretninama
- 73.1Promidžba (reklama i propaganda)
Prikaži još 37 djelatnosti
- projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
- energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
- posredovanje u prometu nekretnina
- poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- iznajmljivanje nekretnina
- pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
- pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
- usluge turističke agencije
- turističke usluge u nautičkom turizmu
- turističke usluge u zdravstvenom turizmu
- turističke usluge u kongresnom turizmu
- turističke usluge aktivnog i pustolovnog turizma
- turističke usluge ribolovnog turizma
- turističke usluge na poljoprivrednom gospodarstvu, uzgajalištu vodenih organizama, lovištu i u šumi šumoposjednika te ribolovnom turizmu
- usluge iznajmljivanja vozila (rent-a-car)
- usluge turističkog ronjenja
- usluge iznajmljivanja opreme za šport i rekreaciju turistima i obveze pružatelja usluge
- gospodarenje lovištem i divljači
- savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- zastupanje i posredovanje u zastupanju domaćih i stranih tvrtki u okviru registriranih djelatnosti
- djelatnost istraživanja tržišta i ispitivanja javnog mnijenja
- kupnja i prodaja robe
- pružanje usluga u trgovini
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki
- usluge informacijskog društva
- djelatnosti javnog prijevoza putnika i tereta u unutarnjem cestovnom prometu
- prijevoz za vlastite potrebe
- djelatnosti javnog prijevoza putnika i tereta i prijevoza za vlastite potrebe u međunarodnom cestovnom prometu
- čišćenje svih vrsta objekata
- održavanje javnih površina
- povremeni prijevoz putnika u obalnom pomorskom prometu
- privez i odvez brodova, jahti, ribarskih, sportskih i drugih brodica i plutajućih objekata,
- čišćenje svih vrsta objekata i čišćenje brodova(plovila)
- stručni poslovi prostornog uređenja
- uređenje interijera
- uređenje eksterijera
Osobe i zastupanje
Otvori Sudski registarGFI evidencija
Financijski izvještaji iz RGFI evidencije
Zadnje ažuriranje: 24. 04. 2026.
| Godina | Dokument | Vrsta | Razdoblje | Predano |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2025. - 31. 12. 2025. | 24. 04. 2026. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2024. - 31. 12. 2024. | 24. 04. 2025. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2023. - 31. 12. 2023. | 03. 04. 2024. |
| 2022 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2022. - 31. 12. 2022. | 21. 04. 2023. |
| 2021 | Izjava o neaktivnosti | Individualni | 01. 01. 2021. - 31. 12. 2021. | 26. 04. 2022. |
01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 24. 04. 2025.
01. 01. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 03. 04. 2024.
01. 01. 2022. - 31. 12. 2022.Predano 21. 04. 2023.
01. 01. 2021. - 31. 12. 2021.Predano 26. 04. 2022.
Financijski izvještaji
| Godina | Prihodi | Dobit/gubitak | Aktiva | Kapital | Obveze |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 619,03 € | −56.522,05 € | 1.116.765,31 € | −222.937,96 € | 39.378,30 € |
| 2023 | 75,39 € | −85.671,80 € | 712.127,99 € | −166.415,91 € | 2.501,74 € |
| 2022 | 0,27 €izvorno: 2,00 kn | −83.398,50 €izvorno: −628.366,00 kn | 681.628,24 €izvorno: 5.135.728,00 kn | −80.744,04 €izvorno: −608.366,00 kn | 697.509,46 €izvorno: 5.255.385,00 kn |
Bilanca (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2023) | Tekuća godina (2024) |
|---|---|---|---|
| 2 | B) DUGOTRAJNA IMOVINA | 674.714,27 € | 739.447,67 € |
| 10 | II. MATERIJALNA IMOVINA | 674.714,27 € | 739.447,67 € |
| 37 | C) KRATKOTRAJNA IMOVINA | 37.413,72 € | 377.317,64 € |
| 46 | II. POTRAŽIVANJA | 36.183,22 € | 127.848,64 € |
| 63 | IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI | 1.230,50 € | 249.469,00 € |
| 65 | E) UKUPNO AKTIVA | 712.127,99 € | 1.116.765,31 € |
| 67 | A) KAPITAL I REZERVE | −166.415,91 € | −222.937,96 € |
| 84 | VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK | −83.398,57 € | −169.070,37 € |
| 87 | VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE | −85.671,80 € | −56.522,05 € |
| 98 | C) DUGOROČNE OBVEZE | 876.042,16 € | 1.300.324,97 € |
| 110 | D) KRATKOROČNE OBVEZE | 2.501,74 € | 39.378,30 € |
| 126 | F) UKUPNO - PASIVA | 712.127,99 € | 1.116.765,31 € |
| 68 | I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL | 2.654,46 € | 2.654,46 € |
Račun dobiti i gubitka (EUR)
|---|---|---|---|
| 128 | I. POSLOVNI PRIHODI | — | 619,00 € |
| 134 | II. POSLOVNI RASHODI | 34.098,65 € | 6.694,28 € |
| 157 | III. FINANCIJSKI PRIHODI | 75,39 € | 0,03 € |
| 168 | IV. FINANCIJSKI RASHODI | 51.648,54 € | 50.446,80 € |
| 180 | IX. UKUPNI PRIHODI | 75,39 € | 619,03 € |
| 181 | X. UKUPNI RASHODI | 85.747,19 € | 57.141,08 € |
| 182 | XI. DOBIT ILI GUBITAK PRIJE OPOREZIVANJA | −85.671,80 € | −56.522,05 € |
| 186 | XIII. DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA | −85.671,80 € | −56.522,05 € |