01. 01. 2025. - 31. 12. 2025.Predano 29. 04. 2026.
T.P.S. IMMOBILIEN d.o.o.
T.P.S. IMMOBILIEN društvo s ograničenom odgovornošću za iznajmljivanje nekretnina
Sažetak
Izvor: Sudski registar | Ažurirano: 30. 04. 2026.T.P.S. IMMOBILIEN d.o.o. je aktivan subjekt u Sudskom registru, upisan pod MBS-om 130090837 i OIB-om 49917323407. Datum osnivanja je 18. 01. 2019. Pretežita djelatnost je 68.20 - iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing), a sjedište je na adresi Štinjan, Put za kanalić 337, Pula, Istarska županija. GFI evidencija sadrži četiri GFI dokumenta za 2025. godinu; financijski podaci provjereni su do 2024. godine.
- Povezani izvori
- 3Profil objedinjuje samo izvore koje možemo pouzdano povezati s ovim subjektom.
- Financijski kontekst
- 3Financijski iznosi se prikazuju iz verificiranih FINA RGFI zapisa i normaliziraju u EUR.
Brzi pregled
- Status
- Aktivan
- Djelatnosti
- 12 ukupno
- GFI
- 4 dokumenta
- Datum osnivanja
- 18. 01. 2019.
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Pazinu
- Sudska služba
- Trgovački sud u Pazinu
- Posljednja promjena
- 30. 04. 2026.
- Status
- Aktivan
Sjedište
AdresaŠtinjan, Put za kanalić 337
MjestoPula
ŽupanijaIstarska županija
Registrirane djelatnosti
12 djelatnosti
Pretežita djelatnost
Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
Djelatnosti s NKD oznakom
Prikaži još 11 djelatnosti
- Poslovanje nekretninama,
- Kupnja i prodaja vlastitih nekretnina,
- Iznajmljivanje vlastitih nekretnina,
- Poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina,
- Kupnja i prodaja robe,
- Pružanje usluga u trgovini,
- Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu,
- Zastupanje inozemnih tvrtki,
- Usluge informacijskog društva,
- Pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja,
- Pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i sl.) i opskrba tom hranom (catering)
Osobe i zastupanje
Otvori Sudski registarGFI evidencija
Financijski izvještaji iz RGFI evidencije
Zadnje ažuriranje: 29. 04. 2026.
| Godina | Dokument | Vrsta | Razdoblje | Predano |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2025. - 31. 12. 2025. | 29. 04. 2026. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2024. - 31. 12. 2024. | 26. 04. 2025. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2023. - 31. 12. 2023. | 30. 04. 2024. |
| 2022 | GFI-POD izvještaj | Individualni | 01. 01. 2022. - 31. 12. 2022. | 28. 04. 2023. |
01. 01. 2024. - 31. 12. 2024.Predano 26. 04. 2025.
01. 01. 2023. - 31. 12. 2023.Predano 30. 04. 2024.
01. 01. 2022. - 31. 12. 2022.Predano 28. 04. 2023.
Financijski izvještaji
| Godina | Prihodi | Dobit/gubitak | Aktiva | Kapital | Obveze |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | −384,34 € | 141.231,60 € | −1.660,95 € | 142.892,55 € |
| 2023 | — | −1.230,28 € | 141.615,94 € | −1.276,61 € | 142.892,55 € |
| 2022 | — | −328,36 €izvorno: −2.474,00 kn | 145.046,12 €izvorno: 1.092.850,00 kn | −46,32 €izvorno: −349,00 kn | 145.092,44 €izvorno: 1.093.199,00 kn |
Bilanca (EUR)
| AOP | Naziv pozicije | Prethodna godina (2023) | Tekuća godina (2024) |
|---|---|---|---|
| 1 | A) POTRAŽIVANJA ZA UPISANI A NEUPLAĆENI KAPITAL | 2.654,45 € | — |
| 2 | B) DUGOTRAJNA IMOVINA | 138.009,06 € | 138.009,06 € |
| 10 | II. MATERIJALNA IMOVINA | 138.009,06 € | 138.009,06 € |
| 37 | C) KRATKOTRAJNA IMOVINA | 952,43 € | 3.222,54 € |
| 63 | IV. NOVAC U BANCI I BLAGAJNI | 952,43 € | 3.222,54 € |
| 65 | E) UKUPNO AKTIVA | 141.615,94 € | 141.231,60 € |
| 67 | A) KAPITAL I REZERVE | −1.276,61 € | −1.660,95 € |
| 68 | I. TEMELJNI (UPISANI) KAPITAL | 2.654,46 € | 2.654,46 € |
| 84 | VI. ZADRŽANA DOBIT ILI PRENESENI GUBITAK | −2.700,79 € | −3.931,07 € |
| 87 | VII. DOBIT ILI GUBITAK POSLOVNE GODINE | −1.230,28 € | −384,34 € |
| 110 | D) KRATKOROČNE OBVEZE | 142.892,55 € | 142.892,55 € |
| 126 | F) UKUPNO - PASIVA | 141.615,94 € | 141.231,60 € |
Račun dobiti i gubitka (EUR)
|---|---|---|---|
| 134 | II. POSLOVNI RASHODI | 1.115,78 € | 384,34 € |
| 168 | IV. FINANCIJSKI RASHODI | 114,50 € | — |
| 181 | X. UKUPNI RASHODI | 1.230,28 € | 384,34 € |
| 182 | XI. DOBIT ILI GUBITAK PRIJE OPOREZIVANJA | −1.230,28 € | −384,34 € |
| 186 | XIII. DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA | −1.230,28 € | −384,34 € |